Nejnovější

Punčošky...

autor: jordney.love


Nejlépe hodnocená

Glamour

autor: jordney.love

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

29.11.2022

Vydali jste se na dráhu profesionálního sportovce?

Autor: Jolana Holáňová

Vydali jste se na dráhu profesionálního sportovce?

Sportovci to zpočátku nemají zrovna snadné. A jejich rodiče už vůbec ne. Obzvláště některé sporty jsou finančně velmi náročné. Obrátíte-li se však na správné lidi, je možné tyto náklady razantně snížit na nutné minimum. Finanční náklady jdou na jeho bedra. I pokud má uzavřenu profesionální smlouvu s nějakým top sportovním klubem.Sport nemusí sportovce finančně ruinovat


Zázemí profesionálních i amatérských sportovců se po všech stránkách snaží vylepšovat například AMJ Sport, s.r.o. Za ní stojí čtveřice svého času nadšených amatérských a později profesionálních sportovců, kteří si moc dobře uvědomovali, jak finančně náročné sportování pro všechny zúčastněné může být.


Vydali jste se na dráhu profesionálního sportovce?


Kompletní servis pro sportovce


A tak se rozhodli takovýmto sportovcům podat pomocnou ruku. Výsledkem je společnost AMJ Sport, s r.o. poskytující hráčům všech úrovní profesionální servis bezohledu na to, za jaký klub hrají. Sportovcům tím tak pomáhají obstát v konkurenci.


Kompletní portfolio služeb


Součástí jejich služeb je pomoc s lékařskou péčí včetně pravidelných preventivních prohlídek, individuální tréninky, mentální coaching a v neposlední řadě také tzv. finanční gramotnost. To vše v životě profesionálního sportovce hraje velmi důležitou roli.


Vydali jste se na dráhu profesionálního sportovce?


Zdravý a v kondici


Sportovec v první řadě musí být zdravý a v kondici – proto se neobejde bez pravidelné lékařské péče. Silný však musí být i po psychické stránce. Protože podat špičkový výkon na olympiádě, když se na vás dívají miliony lidí po celém světě, hned tak každý nedokáže. S tím mimo jiné pomůže mentální coaching.


Finanční gramotnost


Sportovec se ale musí naučit také nakládat s penězi. AMJ Sport jim pak zajistí profesionální správu finančních portfolií a uzavře všechna nezbytná pojištění. Nabízí ale i další finanční služby, jako je například porovnání hypoték, které se v současné době stávají noční můrou pro spoustu mladých lidí. Ve srovnání s dobou před několika lety je zkrátka těžší na hypotéku vůbec dosáhnout. Cesty k ní ale stále existují a srovnání hypoték je jednou z nich. I starosti s vlastním bydlením zkrátka můžete nechat na AMJ Sport. Tak hodně štěstí.Zdroj foto: AMJ.cz, Pixabay.com


« Zpět

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
Medical Esthet & Spa