Nejnovější

Maminka

autor: fotostraka


Nejlépe hodnocená

v

autor: naquiem

hodnocení: 1,9 / 10x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

02.02.2018

Vyberte si boty na jaro už nyní

Autor: Jolana Holáňová

Vyberte si boty na jaro už nyní

Zima už bude pomalu končit, a tak opět nastane období, kdy budete kompletně obměňovat šatník. Zimní věci postupně uložíte do krabic a vytáhnete je zase až v zimě. Stejný postup nastane i v případě obuvi. Pomalu začínáte odkládat těžké teplé boty a kozačky. Pokud již nenasněží, můžete se pomalu rozhlížet po jarní obuvi. Na nákup jarních botiček není nikdy moc brzo. Díky včasnému nákupu si navíc budete moci vybrat ze všech dostupných modelů a hlavně i ze všech velikostí.


Jarní dámské boty

Zatímco v zimě je pro vás nejdůležitější především teplo a vzhled bot je, ne méně podstatný, ale až druhotný. Na jaře jde ženám naopak kromě pohodlí především o vzhled. Ještě donedávna to muselo být jedno, nebo druhé. Ovšem zkuste si obstarat rodičovské a pracovní povinnosti v botách, ve kterých se nemůžete skoro ani hnout. Designéři a výrobci dámské obuvi si jsou naštěstí mnoha aspektů života současné moderní ženy vědomi, a snaží se tomu své výrobky co nejvíce přizpůsobit. Díky tomu již nemusíte volit mezi vzhledem, či pohodlností a praktičností, budete mít oboje. Naprostou jedničkou je v tomto ohledu dámská obuv Guess. Můžete si vybrat z volnočasové trendy obuvi, sportovnějších kousků i zcela elegenatních lodiček, a přesto se v nich budete cítit jako v bačkůrkách.

Dětská jarní obuv

Pravdou a jakýmsi nešvarem stále ještě mnohdy zůstává, že se rodiče na obuvi pro své děti snaží ušetřit. Je to způsobené hlavně tím, že děti mají obuv téměř vždy pouze na jednu sezónu a velmi rychle z botiček vyrostou. Není tedy nutné jim kupovat drahé a kvalitní boty. Přitom právě kvalitní a ortopedicky tvarovaná dětská obuv je důležitá pro správný vývoj chodidla, držení těla a mnohdy i pro vývoj páteře, a tedy i celé pohybové soustavy. Velmi vhodnou variantou je například také volnočasová obuv od sportovních značek, které nohám dodají potřebnou oporu přesně tam, kde mají.


« Zpět

reklama
reklama
Kadeřník KOMOhair 3
reklama
NICE MAGAZINE
Plavby VEGA TOUR