Nejnovější

Y.A.R.O.

autor: dischmen


Nejlépe hodnocená

...

autor: tristis009

hodnocení: 1,9 / 12x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

17.04.2018

Samolepky na zeď se stávají hitem. Proč?

Autor: Jolana Holáňová

Samolepky na zeď se stávají hitem. Proč?

Nemusí to být jenom originální malba, ani se nemusí jednat o tapety, nebo doplňky ve formě obrazů. Pokud chcete vylepšit zeď ve svém interiéru, můžete využít specielních samolepek. Poslední roky jsou velkým hitem a my se společně podíváme na to, proč tomu tak je.


Umístit je lze kamkoliv

Je řada míst, kam je můžete snadno umístit. V podstatě je to možné kamkoliv. Hitem se stávají moderní samolepky na stěnu do kuchyně, které daný prostor zajímavě ozvláštní. Ideální je, když použijete motivy spojené právě s jídlem. Kuchyně ale není jediným pokojem, kam se dokonale hodí. Když hledáte i několik dalších tipů, tak doporučíme zkusit třeba také:

  • Obývací pokoj
  • Ložnici
  • Dětský pokoj

Výběr motivů je obrovský

Určitě se nemusíte omezovat na jakkoliv malý výběr. Právě díky své oblibě je tento sortiment opravdu bohatý a vybere si z něho stoprocentně každý. Stačí se podívat třeba na již jednou doporučované krásné nálepky na zeď do ložnice. Různých motivů, které by se hodily i do této vaší, je na několik stovek. A jak jistě víte, dokonalé prostředí vaší ložnice výrazně přispivá i ke kvalitě vašeho spánku.

Nalepení zvládne každý

Určitě zaujme i jejich celková jednoduchost. A to pokud jde o proces samotného nalepení. To není nic složitého a zvládne to každý. Je to samolepka, a tak stačí jenom odkrýt lepicí vrstvu, která velmi dobře přilne na hladkou a čistou zeď. Následně stačí daný prostor vyhladit a samolepka bude dokonale držet i několik let. U drobných motivů zvládnete nalepení jednoduše sami. U těch větších je dobré vzít si někoho na pomoc. Stále ale platí, že není problém zvládnout jejich nalepení svépomocí. A je otázkou jenom několika málo minut, což je také velmi podstatné plus.

Cena? Příznivá

Důvodem obliby je ještě další věc, kterou je velmi příznivá cena. Není třeba se obávat, že by tento zajímavý doplněk vašeho bytu nebo domu stál majlant.


« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Prosecco and Food Festival