Nejnovější

V bílých punčoškách...

autor: jordney.love


Nejlépe hodnocená

Glamour

autor: jordney.love

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

10.04.2024

Ručně kreslený portrét podle fotografie jako krásný dárek

Autor: Jolana Holáňová

Ručně kreslený portrét podle fotografie jako krásný dárek

Hledáte dárek pro své blízké k výročí, narozeninám, svatbě nebo jakékoliv jiné příležitosti? Portrét podle fotografie je dárkem originálním, kterým zabodujete v každém případě. Jde o moc pěknou dekoraci, jež je zároveň personalizovaná a vyvolává emoce.Jak se dělá portrét podle fotografie? Vy najdete nějakou pěknou fotku, která by stála za to spatřit světlo světa ve větším rozměru. Bavíme se o portrétech, tedy o fotografiích jedné nebo více osob či domácích mazlíčků, nikoliv o fotkách krajinek. Tuto fotku pošlete, umělec ji překreslí a po vašem schválení se nechá vytisknout ve velkém formátu na plátno. Fotka vám bude zaslána i e-mailem, takže ji budete mít elektronicky k dispozici.


Portrét ve stylu dle vašeho výběru


Fotografii je možné překreslit v různých stylech. Líbí se vám portréty malované tak, že vypadají jako živé? To je jen jedna z možností. Vesele vypadají portréty ve stylu pop art, romanticky působí line art. Naprosto speciální je pak portrét ve stylu Simpsonových podle fotky. Můžete si vybrat, kam své postavičky necháte umístit. Pro rodinnou fotku se přímo vybízí využít gauč, na který si sedají Simpsonovi před televizí. Co kdyby na něm seděla celá vaše rodina stylizovaná do žlutých animovaných postaviček?


Ručně kreslený portrét podle fotografie jako krásný dárek


Zvěčněte mazlíčka nebo svatební fotografii


Jakou fotku si pro portrét vybrat? Velmi pěkně vypadají svatební fotografie na plátně. To je ideální portrét třeba do ložnice. Jedná se také o moc hezký dárek k výročí svatby.

Velmi často si lidé nechávají překreslit portrét domácího mazlíčka. Nemusí to být jenom pejsek nebo kočička, nakreslit se dá jakékoliv zvířátko.

Všechny možné varianty překrásných portrétů dělají na Portreto.cz. Portréty tisknou na 100% lněná plátna a používají zdravotně nezávadné barvy na bázi vody.Zdroj foto: Portreto.cz« Zpět

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
MAX FACTOR