Nejnovější

Markét

autor: makytka011


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 19x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

23.05.2022

Proč se pořízení koberce nejenom do dětského pokoje vyplatí

Autor: Jolana Holáňová

Proč se pořízení koberce nejenom do dětského pokoje vyplatí

Ať už právě zařizujete dětský pokoj nebo přemýšlíte nad tím, jak změnit jeho vzhled, jedna věc by v něm rozhodně neměla chybět: koberec. Díky němu bude dětský pokojík působit vřelým dojmem a poskytne dítěti pohodlí při každé hře. Kromě toho s sebou ale pořízení koberce nese i celou řadu dalších výhod.Koberce pomáhají rozvíjet dětskou fantazii

 

Dětské koberce s edukativními vzory pomáhají rozvíjet dětskou představivost a jsou jim společníky při hrách. Nemluvě o tom, že plní funkci tepelné izolace a děti tak netráví hodiny na studené a nevlídné podlaze, ale na teplém a huňatém koberci. Vzory je praktické volit podle věku dětí a přizpůsobit je tomu, co je chcete naučit.

 

Proč se pořízení koberce nejenom do dětského pokoje vyplatí


Běhouny do chodeb a koberce na schody

 

V domácnostech, ve kterých se vyskytují malé děti, nepatří koberce pouze do dětských pokojů, ale také do chodeb a na schodiště. Pro děti je totiž díky tomu pohyb po domácnosti snazší a bezpečnější. Do chodeb se dají natáhnout stylové a praktické běhouny, které se v případě potřeby dají jednoduše vyklepat nebo přejet vysavačem.

 

Proč se pořízení koberce nejenom do dětského pokoje vyplatí


Snadný úklid a větší bezpečí

 

Jednou z klíčových vlastností koberců je to, že pohlcují prach ze vzduchu. Pokud budete koberec pravidelně vysávat, snížíte tím výskyt prachu v místnosti. Koberce také poskytují pohodlí pro vaše chodidla. Určitě víte, že chůze po měkkém povrchu je mnohem příjemnější, než chůze po dlaždicích či jiných tvrdých površích, které nijak netlumí vaše dopady. Takže nejenom, že jsou koberce bezpečnější a praktičtější pro malé děti, ale nabízí komfort každému, kdo přes ně přejde.

 

Pořízení koberce nejenom do dětského pokoje je chytrou investicí, které nebudete litovat. Dětem poskytne koberec pohodlí při hraní a pro vás bude chůze po něm příjemná a pohodlná.

 


Zdroj obrázků: Nina Buday / Shutterstock.com, Pixabay.com


« Zpět

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
Medical Esthet & Spa