Nejnovější

Markét

autor: makytka011


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 19x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

31.05.2022

Párové náramky jsou skvělé pro zamilované i věrné přátelé

Autor: Jolana Holáňová

Párové náramky jsou skvělé pro zamilované i věrné přátelé

Tradičně si nerozlučné dvojice dávaly dárky, které je ještě více sbližovaly. Když se třeba pár, a je jedno, zdali šlo o pár zamilovaný, či dvojici přátel, musel na čas rozloučit, rozlomili si na dvě části přívěšek a slíbili si, že jej jednou opět spojí dohromady.Páry se rádi „značkují“ stejnými elementy. Typické bývá pořizování si stejného oblečení. Je znakem sounáležitosti a partnerství. V dnešní době se však můžeme párovat i moderněji – pomohou nám v tom náramky pro páry.Párové náramky jsou skvělé pro zamilované i věrné přátelé

Náramky pro zamilované


Náramky jako dárek z lásky, ať již pro ženu, nebo pro muže, jsou tradiční. Vy však můžete být originálnější. Věnujte jeden z náramků pro páry. Jsou připraveny tak, aby si každý z dvojice ponechal jeden z náramků. Někdy jsou genderově neutrální, jindy je z nich poznat, že je jeden zamýšlen pro ženu či dívku a druhý pro muže či kluka.

Náramky z lásky se vyrábí z ušlechtilých materiálů, často z polodrahokamů. Krásné jsou třeba náramky z korálů kombinovaných s acháty. Tuto dvojku v e-shopu Onhand.cz nabízí i s dalším bonusem navíc – s kartami lásky.

Párové náramky jsou skvělé pro zamilované i věrné přátelé

Zaveďte krásný zvyk


Náramky pro páry se hodí k mnoha příležitostem. Věnovat je můžete k Valentýnovi, k Vánocům, k narozeninám, k svátku, k výročí, ale i jen tak z lásky či dokonce z přátelství. Krásné je zavést zvyk a obdarovat se třeba každé Vánoce novým párovým náramkem. Za léta vzájemného soužití, lásky či přátelství si tak dokážete nasbírat doslova sbírku těchto nádherných náramků. Na každý se bude nejspíš vázat jiná nádherná vzpomínka. Tu můžete připsat třeba na rub karty lásky.


Další krásné dárky pro páry


Pořád se vám líbí více myšlenka zlomeného srdce na náhrdelníku? Věnujte náhrdelník pro páry s magnetickým srdcem. Pilku však kupovat nemusíte. Náhrdelník je již připraven na to, aby se srdíčko na přívěsku kdykoliv rozdělilo a opět spojilo v jeden celek.Zdroj foto: OnHand.cz


« Zpět

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
Medical Esthet & Spa