Nejnovější

Adriana selfie

autor: adriana modelka


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

25.06.2020

Pánské šortky ve výrazných barvách? Mrkněte na naše návrhy

Autor: Jolana Holáňová

Pánské šortky ve výrazných barvách? Mrkněte na naše návrhy

Patříte-li mezi lidi, kteří se nebojí do svého šatníku vpustit barvy, tento článek je rozhodně pro vás. Připravili jsem totiž hned několik tipů, jak s výraznými barvami zazářit. Stačí si jen dovolit trochu se odvázat a nechat své černobílé outfity odpočinout ve skříni alespoň v létě, ke kterému výrazné barvy a vzory prostě patří.Jakou zvolit barvu?


Říká se, že různé barvy na člověka působí různými způsoby, a také, že šaty dělají člověka. Jisté je, že v šortkách výrazné barvy vás stoprocentně nikdo nebude mít za nudného patrona. Koupit je můžete třeba na stránkách internetového obchodu Bolf.cz, kde najdete širokou nabídku šortek nejrůznějších barev a střihů, ať už hledáte šortky na sport, do kanceláře, na party, na zahradu, nebo třeba koupací šortky do vody.

Při výběru barev je ale potřeba vnímat různé faktory, jakými jsou například barva vlasů nebo odstín vaší pokožky. Tmavší typy mužů doslova rozzáří červená, žlutá, modrá a zelená barva, zatímco pánům se světlými vlasy a pokožkou svědčí slonovinová, mátová, hnědá nebo fialová.


Kombinujte, ale s rozvahou


Také se ujistěte, že máte v šatníku kousky, které budete moci s vybranou barvou kombinovat. Pestré a odvážné barvy jsou v oblasti pánské módy hitem zejména v posledních letech, nebojte se proto odvázat. Například k zeleným šortkám bude svěže ladit bílé triko s drobnými žlutými detaily, k vínovým chino šortkám zase polo šedé nebo tmavě modré barvy.

Obecně platí, že bychom se měli držet pravidla „Méně je někdy více,“a vyvarovat se v rámci jednoho outfitu použití více než dvou barev. Výjimkou jsou černá a bílá barva. Ty tvoří jakýsi základ, který dokáže dobře vybranou kombinaci barev ještě více podtrhnout.Střihů, barev, materiálů i vzorů je nepřeberné množství


Nemluvíme však pouze o jednobarevných kraťasech. Čím dál větší oblibě se už i u nás těší také kraťasy s pestrými vzory, ať už jde o geometrické tvary, květiny nebo zvířecí motivy.

Světové značky zase sází na jednoduchost, a tak i letos v mnoha kolekcích najdeme pánské kraťasy celoplošně potištěné pouze názvem nebo logem dané značky. Fantazie návrhářů a designérů naštěstí nemá meze, a tak je výběr doslova neomezený, stejně jako cenové rozpětí. Svěží vánek v šatníku v podobě pestrých kraťasů si tak může dovolit opravdu každý i bez průvanu v peněžence.

V obchodech často narazíme i na šortky s vojenskými vzory ve výrazných nebo neonových barvách. Stejně tak se setkáváme s kapsáči s volně visícími pruhy látky, džínovými šortkami v roztrhaném a opět zašitém vzhledu, teplákovými kraťasy s barevnými „cákanci“, zipy, kovovými cvočky a dalšími čekanými i nečekanými designovými vychytávkami ve všech barvách a odstínech, které si lze představit.

Jednoduše řečeno, výčet vzorů nebo aplikací, které jsme na kraťasech zatím neviděli by byl skutečně velmi krátký.

Je tak jen na vás, do čeho půjdete a jak odvážní v kombinování barev budete. Rozhodně se ale nemusíte obávat, že byste byli v barevném outfitu za exoty.


« Zpět

reklama
reklama
Jazyková škola LITE
reklama
NICE MAGAZINE
LetníServis.cz