Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

22.12.2018

Neobvyklé sexuální praktiky pro oživení stereotypu

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

Neobvyklé sexuální praktiky pro oživení stereotypu

Sexuální aktivita je velmi důležitou součástí našeho života. Je pro nás natolik významným „programem“, že bychom jí proto měli věnovat náležitou pozornost. Vždyť příliv „štěstí“, které proudí díky uvolňujícím se hormonům z našeho mozku do celého těla, doporučuje na posílení našeho zdraví nejeden odborník. Sex je totiž podle vědců nejlepší antidepresivum a blahodárně působí i na naši paměť a mnohé další funkce. Má podobné účinky jako některé drogy, ale na rozdíl od nich není návykový a nemá neblahé zdravotní dopady.


A právě neobvyklé sexuální praktiky dokáží ještě o dost více než náš klasický zajetý stereotyp, který běžně zažíváme. Pokud bychom to měli k něčemu přirovnat, je to jako když si chceme jít skočit bungee jumping. Příliv adrenalinu bude v tomto okamžiku doslova na nejvyšší úrovni, stejně jako je tomu u sexu, který je pro nás za hranicemi „normálního“. To odvážnější zůstává standardně jen v našich představách. 

Začněte u hraček a sexuálních pomůcek

Prvním krokem za neobvyklými sexuálními praktikami jsou erotické pomůcky a hračky pro dospělé. Těmi bez problémů ozvláštníte váš sexuální život a posunete ho tak na „první metu“ za zmíněnými „hranicemi“. Stačí začít něčím v dnešní době úplně běžným, jako jsou vibrátory, Venušiny kuličky, dilda, umělé vagíny, kroužky na penis nebo vibrační vajíčka. 

Pro své hrátky můžete použít i erotické prádlo, sexy punčošky, pouta, bičíky, latexové oblečky či sexy kostýmky. 

Veškeré výše uvedené sexuální pomůcky a hračky pro dospělé naleznete v sexshopu RuzovySlon.cz. A to ještě není vše, co tato webová stránka nabízí. Načerpat zde totiž můžete spoustu erotické inspirace, jež vás určitě posune zase o kus dál na vaší cestě za neobvyklými sexuálními zážitky. 

A nemusí zůstat jen u čtení rad. Do inspirací se můžete ponořit i díky erotickým videonávodům, kterých je na youtube kanálu RůžovýSlon.cz už více než 1 000. Což je jistota, že si každý najde to svoje. 

Tak neváhejte a běžte objevovat své skryté touhy!


« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival