Nejnovější


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 19x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

15.07.2022

Luxusní dámská móda nemusí být drahá

Autor: Jolana Holáňová

Luxusní dámská móda nemusí být drahá

Také si představujete, že luxusní značky musí stát tisíce? Nikoli, to platíte pronájmy kamenných butiků. Na internetu jsou však kousky předních značek za přijatelné ceny. Kde se stylově obléct a nenechat tam celou výplatu?Dámská značková móda levně

Už máte vybavený letní šatník? Chybět by vám neměly trika, šaty, kraťasy. Trendem jsou barvy a florální motivy, zkrátka vše, co evokuje léto. Z materiálů jsou skvělé přírodní tkaniny, nejlépe tedy bavlna, která je příjemná na omak, nedráždí pokožku a nepotíte se v ní. Co se týká značek, tak velmi oblíbené jsou lepší kousky od brandů Calvin Klein.

Jde o kombinaci sportovní a ležérní módy, Calvin Klein nabízí kousky, které se dají stylově velmi dobře kombinovat. Favority v ležérnosti, která se snoubí s elegancí, jsou pak Emporio Armani či Hugo Boss. Univerzální kousky dovolují, že třeba i pánská trička mohou nosit dámy. Dámská móda je zkrátka je svět neomezených možností. Toužíte po něčem exkluzivnějším?

Luxusní dámská móda nemusí být drahá

Dámská móda – trendy na léto

Pak tu máme prémiovější brandy, jejichž butiky najdete na luxusních třídách měst. Favoritem je italská značka Dolce&Gabbana. Jestli milujete barvy, pak si vyberete. Tento brand dvou italských designérů umí dokonale podtrhnout ženskost, což se týká i jejich basic linií. Jestli hledáte zmíněné florální motivy, pak na ně narazíte právě v kolekci Dolce&Gabbana. I zdánlivě obyčejná dámská značková trička dostanou punc elegance, můžete je vynést ve sporty stylu samostatně nebo si je vzít k saku.

Luxusní dámská móda nemusí být drahá

Obdobně barvité kousky má i Boutique Moschino. Hravost a nápaditý design jsou jeho doménou. Trendem je i Balenciaga, značka oblíbená celebritami. I basic linie s nápisem značky naznačují, že jste módní znalec. Výhodné značkové oblečení musíte umět hledat, abyste si výhodně pořídili kousky, v nichž budete originální.Zdroj foto: 10k.cz


« Zpět

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
Medical Esthet & Spa