Nejnovější

Miluji jazz...

autor: jordana


Nejlépe hodnocená


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

30.05.2024

Jaké výhody přináší tribulus terrestris ženám?

Autor: Jolana Holáňová

Jaké výhody přináší tribulus terrestris ženám?

Kotvičník zemní (neboli tribulus terrestris) je kvetoucí rostlina, která se dlouhodobě používá v bylinkářství a má pozitivní dopad na celkové zdraví člověka. Většinou je kotvičník spojován s mužským pohlavím, protože je známý tím, že podporuje mužské sexuální zdraví, přitom spousta lidí ani netuší, jaké přínosy má pro něžné pohlaví. Nejenže zlepšuje náladu, ale také zvyšuje chuť k intimním hrátkám.Zvyšuje libido


Často na tribulus terrestris narazíte ve spojení s libidem. Dokáže totiž zvýšit sexuální touhu nejen u mužů, ale i u žen. Existují dokonce i studie, z nichž vyplývá, že kotvičník zlepšil vzrušení a pohlavní pudy u 49 žen z 50 účastnic. Kotvičník totiž stimuluje androgenní receptory v mozku, což napomáhá tělu lépe reagovat na cirkulující hormony.


Přidává energii


Ženy hrají ve společnosti důležitou roli, o tom není pochyb. Sice jsou často vnímány jako slabší pohlaví, ale rozhodně tomu tak není. Kromě toho, že jsou některé ženy matkami, manželkami a hospodyňkami, tak jsou i lidmi. Každý člověk občas zažívá únavu, a to mentální i fyzickou. Stačí začít užívat tribulus, protože vám s načerpáváním energie pomůže.

Pamatujte však na to, že kotvičník nenahradí kvalitní spánek, ale poskytne potřebnou výdrž v okamžiku, kdy to nejvíce potřebujete.


Zlepšuje náladu


Ženy se často setkávají s výkyvy nálad, a to nejen během období menopauzy. Hormony si zkrátka s vaší náladou dělají, co chtějí, aniž byste to dokázala ovlivnit. Podobně jako jiné bylinky, tak i tribulus dokáže pozitivně ovlivňovat náladu, stres a úzkost. Bojujete s problémy spojenými s PMS? Pak je možná kotvičník řešením.


Chrání močové cesty


Zapomenout nesmíme ani na to, že kotvičník zemní jako diuretikum podporuje tok moči, a tím se vám čistí ledviny, močový měchýř, játra a močová trubice. Zvýšeným výdejem moči se odstraňují odpadní látky a toxiny z těla, což jde ruku v ruce i s náladou a energií. Tělo je dokonale propojené, nemyslíte?


Kotvičník zemní jako výborný doplněk stravy


Tribulus je zkrátka mocný bylinný doplněk stravy poskytující spoustu přínosů pro obě pohlaví. Zvyšuje energii, podporuje dobrou náladu a sexuální touhu. Dostupný je buď jako samostatný potravinový doplněk, nebo i ve směsi s jinými bylinami.

Jestliže hledáte kvalitní produkt na tuzemském trhu, podívejte se do sportovního obchodu RONNIE. V nabídce má i různá akční balení. Tribulus Terrestris Premium XXL je prémiová bylinná formule navržená k podpoře správné hormonální rovnováhy, jež je nezbytná pro udržení normální hladiny energie, vysoké vitality a vyvážené nálady.

Tak neváhejte a udělejte něco pro svůj organismus. Kotvičník zemní je skvělou volbou. A třeba se k jeho užívání přidá i váš partner, pak oceníte to XXL balení.Zdroj foto: ronnie.cz


« Zpět

reklama
reklama
RIMMEL
reklama
NICE MAGAZINE
PražskéPříkopy.cz