Nejnovější


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

17.09.2020

Dámské kotníkové boty v podzimních stylizacích

Autor: Jolana Holáňová

Dámské kotníkové boty v podzimních stylizacích

Podzimní stylizace jsou příležitostí pro využití různých částí oblečení, látek. Populární je spojení teplých vrstev a těch jemnějších. Avšak existuje prvek ideální v každé podzimní stylizaci. Bude vypadat efektně, a zároveň zajistí teplo a pohodlí. Toto jsou kotníkové boty. Jak je použít v podzimních stylizacích?Černé kotníkové boty, aneb total black look a nejen

Mnoho žen miluje černou barvu. Některé ženy ji milují do té míry, že ji nosí jako dominantní barvu nebo jednou barvu v stylizaci. Proto také závazným prvkem skříně každé ženy by měly být černé dámské kotníkové boty. Mohou doplnit tzv. total black look, tj. vybírání pouze černých prvků oblečení. Budou také i dobré jako základ pro jiné stylizace. Budou dobře vypadat s prvky oblečení v každé barvě. Můžete je spojovat s tradičními džíny, ale také i dlouhým, větším svetrem který nosíte jako šaty. Pokud jde o dokončení bot, můžete si vybrat semiš, který vypadá efektně, ale občas udržení čistoty a údržba takových bot je těžší. Během oblačných a deštivých dnů lepším řešením budou hladké kotníkové boty vyrobené z kůže.

Silný prvek stylizace

Kotníkové boty nemusí být základem stylizace, doplněním pro jiné prvky oblečení. Tento druh bot je ideální jako nejdůležitější prvek stylizace. Jak získat tento efekt? Stačí si vybrat efektní kotníkové boty, které budou přitahovat pozornost. V tomto případě ideální budou boty ve výjimečné, zajímavé vzory např. zebra, nebo leopardí skvrny. Jiným dalším nápadem je výběr kotníkových bot, které budou mít jednotný vzor, ale intenzivní barvu. Příkladem mohou být kotníkové boty v intenzivní fialové barvě, barvě lahvově zelené, nebo dokonce i v barvách, které normálně nespojujeme s podzimem, např. oranžová, nebo odstíny žluté barvy. Takové kotníkové boty my měly hrát hlavní roli v tónovaných stylizacích, kde jiné prvky oblečení mají klidné odstíny. Spojení těchto barev stvoří stylizaci, která udělá senzaci.

Dívčí boho stylizace

Dámské kotníkové boty můžete také i využít v boho stylizaci. Nejlépe za tímto účelem si vybrat kotníkové boty v hnědých odstínech, navazující na tradiční kožené boty. Pamatujte, že boho styl je nejen kůže, ale také i lehkost a elegance. Proto také kotníkové boty je třeba spojovat se vzdušnými, lehkými šaty. Dobře budou vypadat květinové vzory nebo subtilní odstíny bílé barvy. Teplo zajistí kožená nebo džínová bunda. V dané stylizaci důležité jsou také doplňky, například šperky z řemínků, korálků, a dokonce i per. Pas můžete označit pomocí pásku, a na hlavu nasadit klobouk. Pamatujte, že toto je stylizace na teplejší podzimní dny. Na chladnější dny můžete změnit stylizaci a založit teplé, vlněné šaty, teplejší punčocháče, šál a dlouhý kabát. Kotníkové boty a doplňky můžete nechat na svém místě. Takže vidíte, kotníkové boty poskytují celou řadu možností. Každá žena bez problému najde svůj oblíbený model, který její umožní stvořit výjimečné stylizace.


Zdroj foto: Wojas.cz


« Zpět

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
LetníServis.cz