Nejnovější

V bílých punčoškách...

autor: jordney.love


Nejlépe hodnocená

Glamour

autor: jordney.love

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

17.12.2022

Celebrity, které propadly pokeru

Autor: Jolana Holáňová

Celebrity, které propadly pokeru

Poker je hra, která uchvátila miliony lidí na celém světě, a její popularita pořád dál roste... O tom svědčí nejen velké množství kasin, jež najdete v každém státě na planetě, ale i oblíbenost pokerové hry u celebrit. Ty si oblíbily poker nejen pro samotnou hru, ale i pro luxusní místa, kde se pokerové turnaje konají.A v neposlední řadě nesmíme zapomenout, že v pokeru se točí velmi zajímavé peníze, takže i vidina vysokého zisku „za poměrně málo času a námahy“ je dalším lákadlem nejen pro celebrity…

Pojďme se podívat na to, které celebrity mají poker rádi a které mu doslova propadly.

 

Velké pokerové turnaje plné celebrit, modelek, influencerů a miliardářů

 

V zahraničí jsou zcela běžné velké pokerové turnaje, které jsou plné slavných i těch nejslavnějších celebrit... Honosná kasina, lesk červených koberců, zájem médií a opravdu obrovské sumy lákají každý rok celebrity, různé influencery a modelky, jež se chtějí ukázat v tom „nejlepším světle“ a nejokázalejším outfitu a odnést si domů alespoň nějakou část z té pohádkové výhry, která je na stole. A právě nádherné modelky živí hazard, neboť velká koncentrace luxusních modelek táhne do kasin na velké pokerové turnaje i velmi bohaté businessmany.

A kdo ze zahraničních hvězd pokeru miluje?


Celebrity, které propadly pokeru

 

Kdo miluje poker ze zahraničních hvězd

 

Mnoho zahraničních celebrit miluje poker, některé mu doslova i propadly. Mezi známými celebritami, jež milují poker, se najde například: James Woods, Ben Affleck, Tobey Maguire, Leonardo DiCaprio, Macaulay Culkin, Charlie Sheen nebo i Pamela Anderson. V poslední době je jako nejslavnější hráč pokeru označován „influencer a boháč“ Dan Bilzerian.

 

Poker a české celebrity

 

Ani české celebrity nezůstávají pozadu a oblíbily si poker. Jako třeba moderátoři Leoš Mareš a Libor Bouček. Jeden čas milovaly poker i české modelky – jako například Eliška Bučková či Iveta Lutovská. Za pokerovým stolem se objevovala i Agáta Hanychová. Dokonce jako 9. největší gambler v dějinách sportu byl označen jeden z nejslavnějších Čechů. A kdo jiný by se za tímto označením mohl skrývat než sám Jaromír Jágr. Údajně v Americe prosázel opravdu velké částky, a to nejen v „kamenných kasinech“, ale i v těch internetových.


Celebrity, které propadly pokeru

 

Kde si zahrát poker, i když nejste celebrita

 

Pokud nejste celebrita a nedisponujete ani závratnými částkami, není důvod smutnit. Poker si dnes může zahrát opravdu každý, a dokonce i z pohodlí domova. Online poker začíná být velmi oblíbený i v našich končinách. Navíc existuje bezpečný odkaz na státem kontrolovaná kasina, takže se nemusíte vůbec bát a v klidu si zahrát. A často tam najdete i zajímavé bonusy do hry.

 

Přesvědčit se o tom můžete na adrese Licencovanakasina.cz.

 


18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Zdroj foto: Licencovanakasina.cz, Pexels.com


« Zpět

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
PražskéPříkopy.cz