Nejnovější

elish02

autor: fartis.de


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

27.09.2018

Anální pomůcky pro nevšední sexuální dobrodružství. Zkuste je i vy

Autor: Jolana Holáňová

Anální pomůcky pro nevšední sexuální dobrodružství. Zkuste je i vy

O análním sexu se vždy mluvilo jako o něčem tajemném až nepřijatelném, avšak pěkné zadečky vzrušují mnoho mužů i žen. Hračky jako anální kuličky, anální dilda či anální kolíky se mohou stát zdrojem nádherných erotických hrátek.


Zajímá vás, co je tam tak citlivého, že dokáže rozproudit silné vlny vzrušení? Je to svěrač, kruhový sval s vysokým počtem nervových zakončení, který je často erotogenní zónou. Konečník navíc sousedí s genitáliemi, které je možné z jeho vnitřku stimulovat. Anální sex má opravdu co nabídnout.

Anální pomůcky nejen pro pokročilé

Pokud jste úplní začátečníci, nejprve začněte s hračkami menších velikostí. Na trhu naleznete anální pomůcky z plastu, lékařského silikonu nebo gelu, které se snadno udržují. Guma nebo latex bývají pórovité a jejich čištění je pracnější. Novodobé anální pomůcky vynikají nejen dokonalou přizpůsobivostí, ale i originálním designem.

Při análním sexu byste měli počítat s několika fakty. Na rozdíl od vagíny není konečník stavěný na proniknutí zvenčí, chybí mu přirozená lubrikace a svěrač reflexivně vytlačuje ven cokoli jim proniká. Se suchostí zatočí speciální anální lubrikační gel. Doporučujeme Pjur Analyse me! Comfort glide, který kromě zvlhčení také pomáhá přenášet vibrace. Kromě gelu je možné využít i anální spreje, které uvolňují svěrače, usnadňují průnik a snižují nepříjemnou citlivost. Myslete na správnou hygienu a před samotným aktem použijte klystýr či anální sprchu.

Zažíjte ráj na zemi

Anální sex je bezpochyby záležitostí, která dokáže heterosexuální i homosexuální milence přivést na pokraj ráje. Anální kolík (butt plug, anal plug) připomíná mužský penis či anální kužel a je vhodnou erotickou hračkou pro pokročilé, ale i úplné začátečníky. Jejich průměr se pohybuje mezi 2 až 10 centimetry. Jaký je pro vás ten pravý? Záleží na zkušenosti, trénovanosti a libidu.

Že by kolík nebo kužel vnikl vinou přirozené reakce svěrače do zadečku celý, se obávat nemusíte. Zabrání tomu patka, kterou jsou anální hračky vybaveny. Některé mají dokonce přísavku, díky níž lze pomůcku upevnit na hladkou plochu. Patříte-li k opravdovým sexuálním fajnšmekrům, sáhnete po špičkových modelech. Jsou vybaveny vibrátory s plynulou regulací nebo umožňují zvětšování průměru análního kolíku dofukováním pomocí vzduchového balónku.

Ozdobte se análním šperkem

Anální šperk se zavádí buď několik hodin před sexem, což rapidně zvýší potěšení během předehry, při sexuálních hrátkách, v průběhu dne nebo během sportu (cyklistiky, běhání, plavání). Krásně dráždí řitní otvor a i obyčejný pohyb se stává vzrušujícím. Díky tlaku uvnitř a svírání konečníkem zažijete opravdové sexuální dobrodružství.

Pokud anální šperk používá žena, její vagína je těsnější a orgasmus je intenzivnější. Konečník totiž úzce sousedí se stěnou vagíny, a tak partnerka cítí při sexu stimulaci z jiné strany, než je obvyklé.

Ozdobte svá intimní místa a vychutnejte si vzrušující pocity - na rozdíl od nudných náušnic vás bude anální šperk po celý den neustále stimulovat.

 

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival