Soutěž o nejzajímavější tvář roku, pořádaná produkční a modelingovou agenturou PRESTIGE MODELS, právě vrcholí! Finále pátého ročníku prestižní soutěže LOOK BELLA se bude konat v hotelu Hilton Prague v Praze dne 18.12.2008.
Sál bude otevřen v 19:00, začátek programu bude v 19:30.
Slavnostním večerem bude provádět známý herec a moderátor pan Aleš Háma, v programu nebude chybět vystoupení Sámera Issy či módní přehlídky. V rámci večera
budou zvoleni vítězka a vítěz celé soutěže Look Bella 2008 a budou uděleny tituly Look Bella Internet, Look Bella Pour Femme, Look Bella Ukažse.cz.
Vstupenky si můžete rezervovat na asistentka@prestigemodels.cz (cena 200Kč) nebo zakoupit na místě (cena 300Kč)
Finalisty soutěže jsou:
Cetkovská Renáta
Klukavá Lucie
Kölblová Michaela
Kozielová Veronika
Kožíšková Gabriela
Křížová Lucie
Kuncová Veronika
Oklešťková Ivana
Sokolová Monika
Svobodová Petra
Svobodová Kristýna
Teperová Jana
Dřímal Petr Petr
Kolbl Lukáš
Mikesa Gregor
Skřička Michael
Šíma Miroslav
Vitásek Robin
[ registrace ]
4484 modelek a 1147 modelů, 2013 fotografů, 68 kadeřníků, 301 vizážistů, 110 návrhářů, 436 agentur, 223 fotoreportů, 62125 fotografií v 11104 galeriích