Nejnovější

Miluji jazz...

autor: jordana


Nejlépe hodnocená


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

Soutěže

03.06.2020

Soutěž o balíček produktů značky Linteo

Soutěž o balíček produktů značky Linteo

Tři z vás mají možnost vyhrát balíček produktů na úklid od značky Linteo. Česká značka Linteo zpříjemňuje život všem členům rodiny již 20 let. Její produkty jsou spojeny s kvalitou a jsou dostupné každému. Vyzkoušejte kvalitní péči i vy. Balíček obsahuje vlhčené úklidové ubrousky do koupelny, švédskou utěrku a utěrku na nádobí z mikrovlákna. Soutěžní otázka: Co značka Linteo nenabízí? a) toaletní papír, b) vlhčené ubrousky, c) dekorativní kosmetiku. Nápovědu naleznete na http://www.linteo.cz . Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@hmg.cz . Do předmětu zprávy napište: INSPIROVANIKRASOU – Linteo. Ze všech došlých e-mailů vyhrává správná odpověď: 150, 300 a 450, tyto e-maily od nás obdrží výhru. __________________________________ Soutěž trvá od 3. 6. – 9. 6. 2020 - více »

06.05.2020

Soutěž o pralinky I love Milka srdce

Soutěž o pralinky I love Milka srdce

Pět z vás může vyhrát po dvou balení pralinek I love Milka srdce. Obdarujte maminky na jejich svátek v neděli 10. května. Jemné pralinky Milka jsou tou nejlepší možnou volbou. V elegantním balení se ukrývají malá čokoládová srdíčka z pravého alpského mléka s lískooříškovou krémovou náplní... Soutěžní otázka: Kolik kusů pralinek naleznete v balení I love Milka srdce? a) 15 ks, b) 20 ks, c) 30 ks. Nápovědu naleznete na http://www.facebook.com/Milka.cz.sk . Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@hmg.cz. Do předmětu zprávy napište: INSPIROVANIKRASOU – I love Milka. Ze všech došlých emailů vyhrává správná odpověď: 100, 200, 300, 400 a 500, tyto emaily od nás obdrží výhru. _______________________________ Soutěž trvá od 6. 5. – 10. 5. 2020 - více »

17.02.2020

Soutěž o balíček produktů White Glo

Soutěž o balíček produktů White Glo

Tři z vás mají možnost vyhrát balíček bělících zubních produktů White Glo. Balíček obsahuje bělící zubní pastu Profesional Choice 150g + zubní kartáček a WHITE GLO DIAMONDS, bělící pero + 7 bělících pásků. Soutěžní otázka: Kdo je tváří výrobků White Glo? a) Jitka Schneiderová, b) Eva Decastelo, c) Andrea Kalousová. Nápovědu naleznete na webu http://www.whiteglo.cz. Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@hmg.cz. Do předmětu zprávy napište: INSPIROVANIKRASOU.cz – White Glo. Ze všech došlých emailů vyhrává správná odpověď: 100, 200 a 300, tyto maily od nás obdrží výhru. _______________________________ Soutěž trvá od 17. 2. – 23. 2. 2020. - více »

03.02.2020

Soutěž o balíček kosmetiky Mary Kay

Soutěž o balíček kosmetiky Mary Kay

Tři z vás mají možnost vyhrát balíček kosmetiky Mary Kay. Balíček obsahuje Lash Intensity řasenku, odličovač očí a tekutý rozjasňovač. Soutěžní otázka: Jakou klíčovou složku obsahuje Odličovač očí od značky Mary Kay? a) Poloxamex 900, b) Poloxamer 184, c) Polyamper 347. Nápovědu naleznete na webu http://www.marykay.cz . Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@hmg.cz. Do předmětu zprávy napište: INSPIROVANIKRASOU – MARY KAY. Ze všech došlých emailů vyhrává správná odpověď: 111, 222 a 333, tyto maily od nás obdrží výhru. _______________________________ Soutěž trvá od 3. 2. – 9. 2. 2020. - více »

04.11.2019

Soutěž o dárkový balíček kosmetiky Ziaja

Soutěž o dárkový  balíček kosmetiky Ziaja

Tři z vás mají možnost vyhrát balíček kosmetiky Olivový olej od značky Ziaja. Ziaja je značka vysoce kvalitní kosmetiky založené na přírodních ingrediencích k péči o obličej, tělo a vlasy. Dárkový balíček obsahuje tělové mléko, sprchový gel a krém na ruce. Soutěžní otázka: Na jakou pokožku je zaměřena řada Avokádový olej? a) na dětskou pokožku, b) na zralou pokožku, c) na suchou, poškozenou pokožku 12+. Nápovědu naleznete na web http://www.ziajaprotebe.cz. Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@hmg.cz. Do předmětu zprávy napište: INSPIROVANIKRASOU - Ziaja Olivový olej. Ze všech došlých emailů vyhrává správná odpověď: 150, 300 a 450, tyto emaily od nás obdrží výhru. _______________________________ Soutěž trvá od 4.11. – 10.11.2019. - více »

21.10.2019

Soutěž o balíček Ledových Kaštanů

Soutěž o balíček Ledových Kaštanů

Dva z vás mají možnost vyhrát balíček Ledových Kaštanů v novém obalu. Soutěžní otázka: Kolik druhů Ledových Kaštanů je na trhu? a) tři druhy, b) čtyři druhy, c) pět druhů. Nápovědu hledejte na webu http://www.orioncokolada.cz . Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@hmg.cz. Do předmětu zprávy napište: INSPIROVANIKRASOU – Ledové Kaštany. Ze všech došlých emailů vyhrává správná odpověď: 300 a 450, tyto emaily od nás obdrží výhru. _______________________________ Soutěž trvá od 21. 10. – 27. 10. 2019. - více »

24.06.2019

Soutěž o rodinné vstupenky do Parku Mirakulum

Soutěž o rodinné vstupenky do Parku Mirakulum

Dva z vás nyní můžou vyhrát rodinnou vstupenku do Parku Mirakulum. Pokud hledáte místo, kde si vy a hlavně vaše děti budou připadat jako v pohádce, tak už pátrat nemusíte. Park plný zázraků leží ve středočeských Milovicích a nese příznačné jméno MIRAKULUM. Soutěžní otázka: Kolik věží má hrad v Mirakulu? a) 6, b) 8, c) 10. Nápovědu naleznete na webu http://www.mirakulum.cz . Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@hmg.cz. Do předmětu zprávy napište: INSPIROVANIKRASOU - Park Mirakulum. Ze všech došlých emailů vyhrává správná odpověď: 200 a 300, tyto maily od nás obdrží výhru. _______________________________ Soutěž trvá od 24.6. - 30.6. 2019. - více »

03.06.2019

Soutěž o set laků na nehty Mavala

Soutěž o set laků na nehty Mavala

Tři z vás nyní můžou vyhrát set laků na nehty od značky Mavala. Balíček obsahuje šest unikátních módních barev z nové kolekce. Soutěžní otázka: V jaké zemi se zrodila značka Mavala? a) ve Francii, b) V Americe, c) ve Švýcarsku. Nápovědu naleznete na webu http://www.mavala.cz . Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@hmg.cz. Do předmětu zprávy napište: INSPIROVANIKRASOU - Mavala. Ze všech došlých emailů vyhrává správná odpověď: 100, 200 a 300, tyto maily od nás obdrží výhru. _______________________________ Soutěž trvá od 3.6. - 9.6. 2019. - více »

15.04.2019

Soutěž o Ledové Kaštany v mléčné čokoládě

Soutěž o Ledové Kaštany v mléčné čokoládě

Máte možnost vyhrát jeden ze čtyř balíčků Ledových Kaštanů v mléčné čokoládě. Tradiční čokoládová tyčinka přichází s novinkou, Ledovými Kaštany v mléčné čokoládě. Ty staví na hodnotách, které jsou pro Ledové Kaštany typické již od roku 1966 – kvalitní čokoládě, typické kakaovooříškové náplni, která se pomalu rozpouští na jazyku, a ikonickém tvaru. Soutěžní otázka: Kolik je aktuálně základních druhů Ledových Kaštanů? a) 2 druhy, b) 4 druhy, c) 6 druhů. Nápovědu a další informace naleznete na http://www.ledovekastany.cz . Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@hmg.cz. Do předmětu zprávy napište: INSPIROVANIKRASOU - Ledové Kaštany. Ze všech došlých emailů vyhrává správná odpověď: 50, 100, 150 a 200, tyto emaily od nás obdrží výhru. _______________________________ Soutěž trvá od 15.4. - 21.4. 2019. - více »

08.04.2019

Soutěž o dárkový balíček výrobků Onclé

Soutěž o dárkový balíček výrobků Onclé

Tři z vás nyní můžou vyhrát balíček luxusních produktů od značky Onclé. Balíček obsahuje luxusní olejjové sérum Onclé s kmenovými buňkami 200ml a luxusní tělový balzám Onclé s kmenovými buňkami 35ml. Soutěžní otázka: Jak se jmenují kmenové buňky, které kosmetika Onclé obsahuje? a) AKOSKY® APIUM, b) CELUI® APIUM, c) MIKOY® APIUM. Nápovědu naleznete na webu http://www.eshop.oncle.cz/damska-kosmetika . Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@hmg.cz. Do předmětu zprávy napište: INSPIROVANIKRASOU - kosmetika Onclé. Ze všech došlých emailů vyhrává správná odpověď: 100, 200 a 300, tyto emaily od nás obdrží výhru. _______________________________ Soutěž trvá od 8.4. - 14.4. 2019. - více »

25.03.2019

Soutěž o balíčky od Faith in Nature

Soutěž o balíčky od Faith in Nature

Tři z vás nyní můžou vyhrát balíčky od Faith in Nature. Vyhrajte výrobky z řady přírodních šamponů a sprchových gelů, z nichž každý má své zvláštní vlastnosti a výhody obsahují vonné složky a oleje v bio kvalitě. Všechny koupelové produkty a sprchové gely Faith in Nature jemně čistí, aniž by pleť připravily o její přirozené oleje. Všechny čistící látky, vůně i pečující látky jsou derivovány z rostlin. Soutěžní otázka: Jak dlouhá už je historie značky Faith in Nature? a) 25 let, b) 35 let, c) 45 let. Nápovědu naleznete na webu http://www.faithinnature.cz. Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@hmg.cz. Do předmětu zprávy napište: INSPIROVANIKRASOU - kosmetika Faith in Nature. Ze všech došlých emailů vyhrává správná odpověď: 100, 200 a 300, tyto emaily od nás obdrží výhru. _______________________________ Soutěž trvá od 25.3. - 31.3. 2019. - více »

29.05.2017

Soutěž o 3 x balíček tyčinek Kofila

Soutěž o 3 x balíček tyčinek Kofila

Máme pro vás soutěž o tyčinky Kofila v limitované designové edici. Venku je den ode dne tepleji a my si konečně můžeme užívat krásně prosluněné dny, které nám všem zvedají náladu. Uděláme si pohodlí ve svém oblíbeném křesle a necháváme na sebe dopadat hřejivé sluneční paprsky. K dokonalé pohodě ale chybí už jen maličkost: několik dílků křehké mléčné čokolády naplněných jemnou krémovou náplní s obsahem pravé kávy Soutěžní otázka: Kolik dílků pohody má jedna tyčinka Kofila? a) 5, b) 6, c) 7. Nápovědu naleznete na http://www.kofila.cz. Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz. Do předmětu zprávy napište: „Soutěž o tyčinky Kofila“. Ze všech došlých emailů vyhrávají správné odpovědi: 250, 350 a 450, tyto emaily od nás obdrží výhru.____________________________ Soutěž trvá od 29.5. do 11.6.2017 - více »

22.04.2017

Soutěž o 3 x nejrychlejší a nejpřesnější těhotenský test na trhu (ZAPTM hCG)

Soutěž o 3 x nejrychlejší a nejpřesnější těhotenský test na trhu (ZAPTM hCG)

Chcete vyhrát jeden ze tří těhotenských krevních testů? Těhotenský krevní test ZAPTM hCG od společnosti Innova Pharma je v současnosti nejrychlejší a nejpřesnější na trhu. Jeho použití je rychlé, bezpečné a stejně snadné jako z moči. Jestli jste těhotná, zjistíte do 10 minut, a to již 8 dní po oplodnění vajíčka. Soutěžní otázka: Jaký z dalších testů Innova Pharma nabízí? a) test inteligence, b) kardio test, c) alkoholový test. Nápovědu naleznete na http://www.innovapharma.cz. Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz. Do předmětu zprávy napište: „Těhotenský test od Innova Pharma“. Ze všech došlých emailů vyhrávají správné odpovědi: 250, 350 a 450, tyto emaily od nás obdrží výhru.____________________________ Soutěž trvá od 22.4. do 14.5.201 - více »

06.02.2017

Soutěž o 10 x Valentýnské srdce Milka

Soutěž o 10 x Valentýnské srdce Milka

Chcete vyhrát jedno z deseti Valentýnských srdcí od Milky? Velmi delikátní čokoládové pralinky, zabalené do krabičky ve tvaru srdce, které Tvému protějšku řeknou, jak moc na něj myslíš. Stačí odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku a poslat k nám správnou odpověď. Soutěžní otázka: Kolik kusů malých čokoládových srdíček je v jednom srdci Milka? a) 12 ks, b) 24 ks, c) 36 ks. Nápovědu naleznete na http://www.reknitomilkou.cz Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz. Do předmětu zprávy napište: „Řekni to srdcem“. Ze všech došlých emailů vyhrávají správné odpovědi: 50, 100, 150, 200, 250, 300, 350, 400, 450 a 500, tyto emaily od nás obdrží výhru.____________________________ Soutěž trvá od 6.2. do 13.2.2017 - více »

25.04.2016

Soutěž o 5 balíčků vlasové péče Dove

Soutěž o 5 balíčků vlasové péče Dove

Ve výherním balíčku najdete kompletní řadu Dove Advanced Hair Series Quench Absolute – šampon, kondicionér a vlasovou masku. A jeden z pěti teď můžete vyhrát v naší soutěži. Stačí správně odpovědět na otázku: Jaký vzácný olej obsahuje řada Dove Advanced Hair Series Quench Absolute? a) Arganový, b) Buriti, c) Kokosový. Nápovědu najdete na http://www.dove.cz . Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz . Ze všech správných odpovědí vyhrává email v pořadí: 50,150,250,350 a 500, tyto emaily od nás obdrží výhru. ___________________________________ Soutěž trvá od 25.4 - 8.5.2016 - více »

21.03.2016

Soutěž o krabici tyčinek MAXI NUTA

Soutěž o krabici tyčinek MAXI NUTA

Krabici tyčinek teď můžete vyhrát v naší soutěži. Stačí správně odpovědět na otázku Kterých ořechů obsahuje tyčinka MAXI NUTA Ořechy&med nejvíce? a) arašidů, b) kešu, c) lískových ořechů. Nápovědu najdete na http://www.rupa.cz. Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz . Ze všech správných odpovědí vyhrává email v pořadí: 150,250 a 350, tyto emaily od nás obdrží výhru. _______________________________________ Soutěž trvá od 21.3 - 3.4.2016 - více »

04.01.2016

Soutěž o dárkové balíčky tyčinek Fit

Soutěž o dárkové balíčky tyčinek Fit

Vyhrajte 3 x atraktivní balíček od společnosti ÚSOVSKO FOOD Klopina v hodnotě 300 Kč s výběrem chutných a vyvážených müsli tyčinek Fit Nature a novinkami Fit POPCORN a Fit Sušené jablečné kostičky. Soutěžní otázka: Proč byste měli do svého jídelníčku pravidelně zařadit novinku Fit POPCORN? a) Protože je to novinka na českém trhu, b) Protože má až 15% podíl zdraví prospěšné vlákniny, c) Protože má dobrou cenu. Nápovědu naleznete na http://www.tycinkafit.cz . Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz Ze všech správných odpovědí vyhrává email v pořadí: 100,200 a 300, tyto emaily od nás obdrží výhru. _______________________________________ Soutěž trvá od 4.1 - 17.1.2016 - více »

01.10.2015

Soutěž o dárkový balíček od Scholl Velvet Smooth

Soutěž o dárkový balíček od Scholl Velvet Smooth

Máme pro vás soutěž o dárkový balíček pro péči o nohy od Scholl Velvet Smooth (elektrický pilník + celá řada péče o nohy). Scholl Velvet Smooth™ elektrický pilník na chodidla nemá žádné ostré břity a má bezpečnostní prvek, který automaticky vypne zařízení, pokud je na kůži vyvíjen příliš velký tlak. Soutěžní otázka: Čím je elektrický pilník Scholl vyjimečný? A) hlavicí válečku s diamantovými crystalky, B) je jako jediný elektrický, C) dělá za vás vše sám. Nápověda na http://www.scholl.cz . Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz Ze všech správných odpovědí vyhrává email v pořadí: 100 , tento email od nás obdrží výhru. Výherce si tak odnese dárkový balíček s elektrickým pilníkem Sholl Velvet Smooth s celou řadou péčí o nohy. _______________________________________ Soutěž trvá od 1.10 - 18.10.2015 - více »

12.06.2015

Soutěž o dárkovou kazetu English Tea Shop

Soutěž o dárkovou kazetu English Tea Shop

Máme pro vás soutěž o dárkovou kazetu exkluzivní čajů English Tea Shop se 72 sáčky a 9 příchutěmi. Nová řada English Tea Shop vám nabízí obdivuhodný výběr neopakovatelných gourmet čajů. SOUTĚŽNÍ ÚKO: Jediné, co pro výhru musíte udělat, je přidat se na FB stránku OnlineBio a "vaše přidané" jméno poslat na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz . Ze všech došlých jmen, vyhrává email v pořadí: 100 , tento email od nás obdrží výhru. http://www.facebook.com/onlinebio.cz Výherce si tak odnese dárkovou kazetu exkluzivní čajů English Tea Shop. _______________________________________ Soutěž trvá od 12.6 - 21.6.2015 - více »

09.03.2015

Soutěž o vstupenky a vína finalistů Vinařství roku

Soutěž o vstupenky a vína finalistů Vinařství roku

Vyhrát vstupenky na slavnostní degustaci nebo vína od některého finalistů však můžete i vy, pokud zodpovíte správně na otázku: Soutěžní otázka: Kolik moravských vinařství se letos dostalo do finále Vinařství roku? A) Ve finále jsou pouze 2 moravská vinařství, B) Ve finále není žádné moravské vinařství, C) Ve finále je 8 moravských a jedno české vinařství. Nápověda na http://www.vinarstviroku.cz . Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz Do předmětu zprávy napište: "Vinařství roku" Ze všech došlých odpovědí vyhrává odpověď: 100, 200, 300 a 400, tyto maily od nás obdrží výhru. _______________________________ soutěž trvá od 9.3. - 15.3.2015 - více »

05.01.2015

Soutěž o 5 x balíček tyčinek Margot s chutí perníku

Soutěž o 5 x balíček tyčinek Margot s chutí perníku

Pět z Vás nyní můžou získat tyčinky Margot s chutí perníku. Soutěžte s námi a vyhrajte tak velmi sladké opojení od Margot v limitované edici s chutí perníku. Soutěžní otázka: Která chuť nepatří do edice tyčinek Margot? a) banán , b) malina , c) artemis Nápověda na http://www.margot.cz . Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz Do předmětu zprávy napište: "Tyčinka Margot" Ze všech došlých odpovědí vyhrává odpověď: 50, 100, 200, 300 a 400, tyto maily od nás obdrží výhru. _______________________________ soutěž trvá od 5.1. - 11.1.2015 - více »

20.10.2014

Soutěž o 3 balíčky AXE Anarchy For Her

Soutěž o 3 balíčky AXE Anarchy For Her

Tři z Vás nyní můžou získat 3 balíčky o Axe a vnest do svého života anarchii!! Soutěžte s námi a vyhrajte tak to nejlepší: AXE Anarchy For Her ( sprchový gel a deodorant ). Soutěžní otázka: Jaký AXE Anarchy For Her neexistuje? a) AXE Anarchy deodorant, b) AXE Anarchy sprchový gel, c) AXE Anarchy odličovač. Nápovědu naleznete na http://www.axe.cz . Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz Do předmětu zprávy napište: "Axe Anarchy". Ze všech došlých emailů vyhrává odpověď: 100, 200 a 300, tyto maily od nás obdrží výhru __________________________________ soutěž trvá od 20.10. - 2.11. 2014 - více »

25.08.2014

Soutěž o ložní povlečení Toledo Blue

Soutěž o ložní povlečení Toledo Blue

Jeden z Vás může nyní získat nádherné ložní povlečení Toledo Blue v hodnotě 520 Kč od firmy Gumotex matrace s.r.o. Soutěžte s námi a rozzařte svou ložnici krásným povlečením a probouzejte se s dobrou náladou. Soutěžní otázka: Nad jakou částku je dopravné zdarma? a) 5.000 Kč, b) 7.500 Kč, c) 10.000 Kč. Nápovědu naleznete na: http://www.matrace-gumotex.cz Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz Do předmětu zprávy napište: Matrace Gumotex. Ze všech došlých vyhrává správná odpověď s pořadovým číslem 150, tento email od nás obdrží výhru. __________________________________ soutěž trvá od 25.8. - 7.9.2014 - více »

11.08.2014

Soutěž o 4 druhy instantních káv Douwe Egberts

Soutěž o 4 druhy instantních káv Douwe Egberts

Jeden z Vás může nyní získat 4 druhy instantních káv Douwe Egberts v hodnotě 420 Kč. Soutěžte s námi a vyhrajte tak chuťově neodolatelnou kávu od Douwe Egberts.Soutěžní otázka: Jaké čtyři příchutě mají instantní kávy Douwe Egberts? a) oříšek, karamel, vanilka, čokoláda b) karamel, pistácie, oříšek, vanilka c) vanilka, máta, pistácie, karamel. Nápověda naleznete na http://www.douwe-egberts.cz Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz Do předmětu zprávy napište: instantních káva Douwe Egberts. Ze všech došlých emailů vyhrává odpověď: 150, tento mail od nás obdrží výhru. ___________________________________ soutěž trvá od 11.8. - 17.8.2014 - více »

14.07.2014

Soutěž o 3 x balíček tyčinek Margot s chutí banánu

Soutěž o 3 x balíček tyčinek Margot s chutí banánu

Tři z Vás nyní můžou získat tyčinky Margot s chutí banánu. Soutěžte s námi a vyhrajte tak velmi sladké opojení s chutí banánu. Soutěžní otázka: Která chuť nepatří do edice tyčinek Margot? a) banán , b) malina , c) ananas Nápověda na http://www.margot.cz . Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz Do předmětu zprávy napište: "Tyčinka Margot" Ze všech došlých odpovědí vyhrává odpověď: 100, 200 a 300, tyto maily od nás obdrží výhru. _______________________________ soutěž trvá od 14.7. - 20.7.2014 - více »

12.06.2014

Soutěž o 1 x 300 Kč voucher do ORSAY

Soutěž o 1 x 300 Kč voucher do ORSAY

Soutěž o 3 x 300 Kč voucher do ORSAYJeden z Vás můžou nyní získat 300 Kč voucher do prodejen Orsay. Soutěžní úkol: Přidejte se na facebooku do skupiny "LUXURYHOUSE" http://www.facebook.com/LUXURYHOUSE.cz . Pošlete nám své jméno, pod kterým jste se přidali do skupiny na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz . Do předmětu zprávy napište : "LUXURYHOUSE". Ze všech přidaných vybereme 1 šťastlivce, kteří od nás obdrží výhru. _______________________________ soutěž trvá od 12.6. - 22.6.2014 - více »

07.04.2014

Soutěž o 3 x 500 Kč voucher do Hangar Baru

Soutěž o 3 x 500 Kč voucher do Hangar Baru

Tři z Vás můžou nyní získat 500 Kč voucher do Hangar Baru. Soutěžní úkol: Přidejte se na facebooku do skupiny "Hangar Bar" http://www.facebook.com/HangarBarPraha . Pošlete nám své jméno, pod kterým jste se přidali do skupiny na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz . Do předmětu zprávy napište : "HANGAR BAR". Ze všech přidaných vybereme 3 šťastlivce, kteří od nás obdrží výhru. _______________________________ soutěž trvá od 7.4. - 20.4.2014 - více »

01.01.2014

Soutěž o 10 x předplatné časopisu CARSHOUSE + dárky

Soutěž o 10 x předplatné časopisu CARSHOUSE + dárky

Deset z Vás můžou nyní získat předplatné časopisu CARSHOUSE na 1 rok + poukaz na jízdu sportovním vozem + dárky (celková hodnota 1.550 Kč). Soutěžní úkol: Přidejte se na facebooku do skupiny "CARSHOUSE" http://www.facebook.com/CARSHOUSE.cz . Pošlete nám své jméno, pod kterým jste se přidali do skupiny na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz . Do předmětu zprávy napište : "CARSHOUSE". Ze všech přidaných vybereme 10 šťastlivců, kteří od nás obdrží výhru. _______________________________ soutěž trvá od 1.1. - 12.1.2014 - více »

16.09.2013

Soutěž o 3 x láhev Baileys v hodnotě 300 Kč

Soutěž o 3 x láhev Baileys v hodnotě 300 Kč

Tři z Vás můžou nyní získa tláhev Baileys v hodnotě 300 Kč ! Odpovězte na otázku a získejte láhev! Stačí na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz poslat odpověď na soutěžní otázku: Jak nejlépe chutná Baileys? A) na ledu B) na sněhu C) v dešti. Správnou odpověď naleznete na webových stránkách: http://www.baileys.com . Soutěž trvá od 16.9.- 22.9.2013 - více »

10.12.2012

Soutěž o voucher v hodnotě 500 Kč na konzumaci v barech NEBE

Soutěž o voucher v hodnotě 500 Kč na konzumaci v barech NEBE

Jeden z Vás může nyní získat voucher v hodnotě 500 Kč na konzumaci v barech NEBE! Odpovězte na otázku, získejte tento super voucher a rozjeďte to v NEBI! Stačí na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz poslat odpověď na soutěžní otázku: Na kterých Pražských ulicích se nachází 3 exkluzivní cocktail&music bary NEBE. A) Celnice, Masarykova, Křemencova B) Křemencova, Opletalova, Celnice C) Křemencova, Václ.náměstí, Celnice. Správnou odpověď naleznete na webových stránkách: http://www.nebepraha.cz . Soutěž trvá od 10.12.- 16.12.2012 - více »

22.10.2012

Soutěž o 3 krémy MATRICIANE MULTI-DÉFENSE od Biodermy

Soutěž o 3 krémy MATRICIANE MULTI-DÉFENSE od Biodermy

Tři z Vás nyní mohou získat unikátní luxusní krém MATRICIANE MULTI-DÉFENSE od Biodermy. Odpovězte na naši soutěžní otázku a jeden ze tří luxusních krémů může být Váš... Odpověď zašlete na e-mail: soutez@menhouse.cz . Do předmětu zprávy napište „Bioderma". Soutěžní otázka: Pokud si DIAGNOSTIKUJETE PLEŤ (DIAGNOSTIKUJ SI SVOJÍ PLEŤ) na webu http://www.matriciane.cz, která otázka je v pořadí jako šestá od začátku - A) Kouříte? B) Kolik hodin v noci spíte? C) Jak se stravujete? Odpověď na soutěžní otázku naleznete zde: http://www.matriciane.cz Soutěž trvá od 22. 10. do 28. 10. 2012 - více »

15.10.2012

Soutěž o 10 voucherů Lime&Tonic

Soutěž o 10 voucherů Lime&Tonic

Deset z vás nyní může získat voucher Lime&Tonic v hodnotě 500Kč. Odpovězte na naši soutěžní otázku a jeden dárkový voucher v hodnotě 500Kč může být Váš... Odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz . Do předmětu zprávy napište „Lime and Tonic". Soutěžní otázka: Kolik jedinečných zážitků patří do Top nabídky? a) 8 b) 9 c) 10 Odpověď naleznete na stránkách: http://www.limeandtonic.com/prague/cs/weekly_deal.php?offer_id=2080&id=18637 - více »

25.06.2012

Soutěž o 3 x luxusní sadu kosmetiky v hodnotě 2.500,- Kč od FB skupiny - Luxusní pláže

Soutěž o 3 x luxusní sadu kosmetiky v hodnotě 2.500,- Kč od FB skupiny - Luxusní pláže

Tři z Vás můžou nyní získat luxusní sadu kosmetiky v hodnotě 2.500,- Kč od facebookové skupiny Luxusní pláže. Přidejte si Luxusní pláže do svých oblíbených skupin na Facebooku a vyhrajte luxusní sadu kosmetiky v hodnotě 2.500, - Kč, která může být jen a jen vaše... Soutěžní úkol: Přidejte se na facebooku do skupiny "Luxusní pláže" http://www.facebook.com/luxusniplaze.cz . Pošlete nám své jméno, pod kterým jste se přidali do skupiny na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz . Do předmětu zprávy napište : "LUXUSNÍ PLÁŽE". Ze všech přidaných vybereme 3 šťastlivce, kteří od nás obdrží luxusní balíček. Skupina na přidání na: http://www.facebook.com/luxusniplaze.cz _______________________________ soutěž trvá od 25.6. - 5.7.2012 - více »

16.04.2012

Soutěž o 3 x micelární vodu Sensibio H20 250 ml BIODERMA

Soutěž o 3 x micelární vodu Sensibio H20 250 ml BIODERMA

Tři z vás nyní můžou získat micelární vodu Sensibio H20 250 ml BIODERMA. Produkty BIODERMA patří k nejčastěji doporučovanými francouzskými dermatology. Nacházejíce se ve více než 70 zemích, BIODERMA se rychle rozrůstá na mezinárodní úrovni. Odpověz na naši otázku a micelární voda Sensibio H20 250 ml BIODERMA může být jen a jen Tvoje... Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz . Do předmětu zprávy napište „BIODERMA". Soutěžní otázka: Kolik "řad" produktů nabízí BIODERMA? a) 16, b) 9, c) 6 . Odpověď naleznete http://www.bioderma.com ________________________________________ Soutěž trvá od 16.4. - 28.4.2012 - více »

12.03.2012

Soutěž o 3 x VOUCHER V HODNOTĚ 500 Kč od SUSHITIME.cz

Soutěž o 3 x VOUCHER V HODNOTĚ 500 Kč od SUSHITIME.cz

Tři z vás nyní můžou získat VOUCHER V HODNOTĚ 500 Kč od SUSHITIME.cz! SUSHITIME.cz rozvoz čerstvého sushi a jídla z woku. Rozvoz od 10.30 do 22.00.! Odpověz na naši otázku a to nejlepší sushi v hodnotě 500 Kč může být jen a jen Tvoje... Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz . Do předmětu zprávy napište „SUSHITIME.cz". Soutěžní otázka: Kolik stojí set SUSHI - Kitahotaka, ve kterém najdeš 24 ks lahodných MAKI? a) 340 Kč, b) 299 Kč, c) 270 Kč . Odpověď naleznete http://www.sushitime.cz ________________________________________ Soutěž trvá od 12.3. - 25.3.2012 - více »

13.02.2012

Soutěž o 10 x KARTON (24 ks) ENERGY DRINKU ADRENALIN

Soutěž o 10 x KARTON (24 ks) ENERGY DRINKU ADRENALIN

Deset z vás nyní můžou získat KARTON (24 ks) ENERGY DRINKU ADRENALIN! Novinka na českém trhu - kvalitní energy drink, který tě překvapí svojí vyváženou chutí a složením. Dostaň se do formy! Odpověz na naši otázku a síla nabitá do celého kartonu může být jen Tvoje... Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz . Do předmětu zprávy napište „Energy Drink Adrenalin". Soutěžní otázka: Kolik mililitrů má obsah ADRENALIN vitamin drink pro děti? a) 220 ml, b) 500 ml, c) 250 ml . Odpověď naleznete http://www.facebook.com/adrenalindrink ________________________________________ Soutěž trvá od 13.2. - 18.2.2012 - více »

02.01.2012

Soutěž o 5 x KARTON (24 ks) ENERGY DRINKU ADRENALIN

Soutěž o 5 x KARTON (24 ks) ENERGY DRINKU ADRENALIN

Pět z vás nyní můžou získat KARTON (24 ks) ENERGY DRINKU ADRENALIN! Novinka na českém trhu - kvalitní energy drink, který tě překvapí svojí vyváženou chutí a složením. Dostaň se do formy! Odpověz na naši otázku a síla nabitá do celého kartonu může být jen Tvoje... Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz . Do předmětu zprávy napište „Energy Drink Adrenalin". Soutěžní otázka: Kolik typů plechovek ADRENALIN můžete sehnat na českém trhu ? a) 3, b) 4, c) 5 . Odpověď naleznete http://www.facebook.com/adrenalindrink ________________________________________ Soutěž trvá od 2.1. - 8.1.2012 - více »

20.12.2011

Soutěž o 2 x 2 VSTUPENKY na SILVESTRA - NYE 2012 v Průmyslovém Paláci v Praze

Soutěž o 2 x 2 VSTUPENKY na SILVESTRA - NYE 2012 v Průmyslovém Paláci v Praze

Dva z vás můžou nyní získat 2 vstupenky na 31. 12. 2011, kde zažije Praha první silvestrovskou halovku! Přímo v centru Prahy v Průmyslovém palác vystoupí česká DJská špička v sestavě Michael Burian, Lucca, LayDee Jane, Michal Poliak, Brian, Enrico a John Culter. Desetihodinová oslava proběhne v pravém křídle paláce s kapacitou pro více než 6000 návštěvníků. Všechny DJe zde navíc uslyšíte zcela exkluzivně – nikde jinde než v Průmyslovém paláci ten večer nevystoupí. Právě tato velká party bude tím pravým rozloučením s rokem 2011. Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz . Do předmětu zprávy napište „NYE 2012". Soutěžní otázka: Kolik stojí klasická vstupenka v den konání akce ? a) 699 Kč , b) 999 Kč, c) 1.199 Kč. Odpověď naleznete http://www.nye2012.cz ________________________________________ Soutěž trvá od 20.12. - 25.12.2011 - více »

17.11.2011

Soutěž o 2 x EXKLUZIVNÍ RELAXACI pro 2 osoby v MONSOON SPA v centru Prahy na 650 m2

Soutěž o 2 x EXKLUZIVNÍ RELAXACI pro 2 osoby v MONSOON SPA v centru Prahy na 650 m2

Dva z vás můžou nyní získat EXKLUZIVNÍ RELAXACI pro 2 osoby v MONSOON SPA ( relaxace obsahuje: 2 hodiny privátní Spa, místnost China, kde naleznete saunu, whirlpool, sprchu, minibar a ipod s tématickou hudbou + láhev sektu + 4 energy drinky ) to vše v hodnotě 3.500 Kč. Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz . Do předmětu zprávy napište „MONSOON SPA v centru Prahy". Soutěžní otázka: Kolik druhů členství nabizí Monsoon Spa ? a) 4 , b) 3, c) 5 . Odpověď naleznete na http://www.monsoonspa.cz ________________________________________ Soutěž trvá od 17.11. - 27.11.2011 - více »

18.10.2011

Soutěž o 2 x 2 EXTRA V.I.P. vstupenky na akci Pimp My House

Soutěž o 2 x 2 EXTRA V.I.P. vstupenky na akci Pimp My House

Dva z vás může nyní získat 2 x EXTRA V.I.P. vstupenku na akci Pimp My House v hodnotě 3.980 Kč, která se uskuteční již tento pátek v obrovské luxusní vile v Praze... Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz . Do předmětu zprávy napište „Pimp My House". Soutěžní otázka: Na kterém vstupenkovém portálu se dají od středy zakoupit lístky ? a) Ticketstream.cz , b) Ticketzahubicku.cz , c) Ticketportal.cz . Odpověď naleznete na http://www.facebook.com/pimpmyhousecz ________________________________________ Soutěž trvá od 17.10. - 21.10.2011 - více »

02.09.2011

Soutěž o 5 x dárkovou tašku s energy žvýkačkami L.A. Fuel

Soutěž o 5 x dárkovou tašku s energy žvýkačkami L.A. Fuel

Pět z vás může nyní získat dárkové balení energy žvýkaček. L.A. Fuel Energetická Žvýkačka vás nabije energií během 5 minut, zatímco u kávy nebo energetického nápoje to může trvat 45 minut. Ve skutečnosti je energetické nabití 1 žvýkačky silnější než 2 až 3 energetické nápoje díky podjazykovému vstřebávání. Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz . Do předmětu zprávy napište „Soutěžte s L.A. Fuel". Soutěžní otázka: Kolik stojí balení 5 krabiček energetické žvýkačky L.A. Fuel v eshopu ? a) 360 Kč, b) 160 Kč, c) 560 Kč. Odpověď naleznete na http://www.lafuel.cz ________________________________________ Soutěž trvá od 2.9. - 10.9.2011 - více »

01.08.2011

Soutěž o 2 x luxusní balíček od AXE

Soutěž o 2 x luxusní balíček od AXE

AXE Ti pomůže získat vyvolené holky a vybaví Tě AXE efektem. S novým AXE EXCITE ti podlehnou i andělé. Chceš to zažít na vlastní kůži? Pak soutěž o luxusní balíček od AXE, který obsahuje DEO sprej a sprchový gel AXE EXCITE, USB lampičku na PC,cestovní taštičku, kožený náramek a voucher DIESEL v hodnotě 500 Kč. Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz . Do předmětu zprávy napište „Soutěžte s AXE". Soutěžní otázka: Jak se jmenuje nový AXE deodorant? A.) EXTREME B.) EXCITE C.) EXIT. Nápovědu a bližší informace o novinkách a akcích plných AXE flirtů najdeš na: http://www.axe.cz, http://www.facebook.com/axe.ceskarepublika ________________________________________ Soutěž trvá od 1.8. - 13.8.2011 - více »

04.07.2011

Soutěž o 6 x barmanskou sadu od TESCOMY v hodnotě 499 Kč

Soutěž o 6 x barmanskou sadu od TESCOMY v hodnotě 499 Kč

Šest z vás může nyní získat úžasnou barmanskou sadu od firmy TESCOMA v hodnotě 499 Kč. Portál IK a TESCOMA vám přináší jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz . Do předmětu zprávy napište „Soutěžte s Tescomou".Soutěžní otázka: V jakých barvách jsou k dispozici barmanské sady pro ženy Barbarella od firmy Tescoma? Odpověď naleznete na http://www.tescoma.cz ________________________________________ Soutěž trvá od 4.7. - 17.7.2011 - více »

14.06.2011

Soutěž o 2 x 2 VSTUPENKY na Underground Fist 1 / v hodnotě 1.300 Kč

Soutěž o 2 x 2 VSTUPENKY na Underground Fist 1 / v hodnotě 1.300 Kč

Dva z vás nyní můžou získat 2 VSTUPENKY na Underground Fist 1 v hodnotě 1.300 Kč. Portál IK a http://www.xcf.cz vám přináší jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz . Do předmětu zprávy napište „Soutěžte s Underground Fist 1". Soutěžní otázka: Kolik stojí VIP vstupenka na Underground Fist 1? ________________________________________ Soutěž trvá od 13.6. - 17.6.2011 - více »

02.05.2011

Soutěž o 3 x VOUCHER na měsíční vstup do WORLD CLASSU / v hodnotě 3.000 Kč

Soutěž o 3 x VOUCHER na měsíční vstup do WORLD CLASSU / v hodnotě 3.000 Kč

Tři z vás nyní může získat voucher na měsíční vstup do WORLD CLASSU na Václavské náměstí. Portál IK a síť fitness center WORLD CLASS vám přináší jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz . Do předmětu zprávy napište „Soutěžte s WORLD CLASSEM". Soutěžní otázka: Kolik center má WORLD CLASS v Przae? a) 2, b) 3, c) 4. Odpověď naleznete na : http://www.worldclass.cz ________________________________________ Soutěž trvá od 2.5. - 8.5.2011 - více »

15.04.2011

Soutěž o 3 x VOUCHER - MANTRA / thai massage v hodnotě 1.000 Kč

Soutěž o 3 x VOUCHER - MANTRA / thai massage v hodnotě 1.000 Kč

Tři z vás nyní může získat voucher na hodinovou thaiskou masáž do MANTRA SPA. Portál IK a MANTRA vám přináší jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz . Do předmětu zprávy napište „Soutěžte s MANTRA - thai massage". Soutěžní otázka: Jaký je aktuální tip na masáž na stránkách MANTRA? a) levandulová masáž b) mantra 4 rukou c) švedská masáž. Odpověď naleznete na : http://www.mantraspa.cz ________________________________________ Soutěž trvá od 15.4 - 24.4.2011 - více »

02.04.2011

Soutěž o 2 x VIP vstup na uzavřený křest NICE magazinu JARO 2011

Soutěž o 2 x VIP vstup na uzavřený křest NICE magazinu JARO 2011

Jeden z vás nyní může získat 2 x VIP vstup na uzavřený křest NICE magazinu JARO 2011 . Portál IK a BLACK ANGEL´S BAR vám přináší jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz . Do předmětu zprávy napište „Soutěžte s BLACK ANGEL´S BAREM". Soutěžní otázka: Jaké jméno nepatří mezi patrony baru BLACK ANGEL´S? a) Hidetsugu Ueno b) Papa Jules c) Dale Fale. Odpověď naleznete na : http://www.ba-bar.com - více »

08.03.2011

SOUTĚŽ o 3 x kosmetický balíček v hodnotě 1.500 Kč s akcí 12.3 v DDM Karlín - Wellness Zumbathon

SOUTĚŽ o 3 x kosmetický balíček v hodnotě 1.500 Kč s akcí 12.3 v DDM Karlín - Wellness Zumbathon

Tři z vás nyní můžou získat kosmetický balíček v hodnotě 1.500 Kč s Wellness Zumbathonem v DDM Karlín. Portál IK a taneční studio SALSA DANCE vám přináší jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz . Do předmětu zprávy napište „Soutěžte s Wellness Zumbathonem". Soutěžní otázka: Jaká jsou ještě další termíny Wellnes Zumbathonu na tento rok ? 1) 9. 4. , 14. 5. , 25.6, 2) 11. 4. , 17. 5. , 27.6, 3) 8. 4. , 13. 5. , 24.6. Odpověď naleznete na : http://www.salsa-dance.cz - více »

24.01.2011

SOUTĚŽ o masáž celého těla v hodnotě 800 Kč od Studia 111

SOUTĚŽ o masáž celého těla v hodnotě 800 Kč od Studia 111

Jeden z vás nyní může získat masáž celého těla v hodnotě 800 Kč od Studia 111 + pro prvních 20 nejrychlejších: 20% sleva na kosmetické ošetření. Portál IK a MilujuZumbu.cz vám přináší jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz . Do předmětu zprávy napište „Soutěžte se ZUMBATONEM". Soutěžní otázka: Jaká je aktuální nabídka z www stránek Studia 111 ? 1) sleva na profi makeup, 2) trvalá depilace, 3) masáž. Odpověď naleznete na : http://www.studio111.cz - více »

17.01.2011

SOUTĚŽ o 5 x volný vstup na ZUMBATON v hodnotě 1.750 Kč

SOUTĚŽ o 5 x volný vstup na ZUMBATON v hodnotě 1.750 Kč

Pět z vás nyní může získat volný vstup na ZUMBATON v hodnotě 1.750 Kč + pro prvních 20 nejrychlejších: "Dárková poukázka na hodinu krásy s profesionální vizážistkou a kosmetickou poradkyní MARY KAY pro 2 osoby v hodnotě 500 Kč. Portál IK a MilujuZumbu.cz vám přináší jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz . Do předmětu zprávy napište „Soutěžte se ZUMBATONEM". Soutěžní otázka: Ve kterém roce začala Kateřina Burešová dělat závodně aerobik ? 1) 1999, 2) 1996, 3) 2000. Odpověď naleznete na : http://www.MilujuZumbu.cz ______________________________________ Soutěž trvá od 17.1 - 23.1.2011 - více »

06.12.2010

SOUTĚŽ o 3 x dámskou mikinu NORD BLANC v hodnotě 1.500 Kč

SOUTĚŽ o 3 x dámskou mikinu NORD BLANC v hodnotě 1.500 Kč

Tři z vás nyní může získat dámskou mikinu NORD BLANC v hodnotě 1.500 Kč. Portál IK a NORD BLANC vám přináší jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz . Do předmětu zprávy napište „Soutěžte s NORD BLANC". Soutěžní otázka: Která známá sportovkyně obléká značku NORDBLANC? 1) Šárka Záhrobská, 2) Martina Sáblíková, 3) Kateřina Neumannová. Odpověď naleznete na : http://www.nordblanc.com ______________________________________ Soutěž trvá od 6.12 - 12.12.2010 - více »

02.11.2010

SOUTĚŽ o 6 voucherů na kosmetické opalování

SOUTĚŽ o 6 voucherů na kosmetické opalování

Šest z vás nyní může získat voucher na kosmetické opalování. Portál IK a PROVOCATIVE BEAUTY vám přináší jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz. Do předmětu zprávy napište „Soutěžte s PROVOCATIVE BEAUTY" Soutěžní otázka: Co je příčinou zhnědnutí pokožky při procesu Provocative Beauty? ? a/ DHA, b/ DHB, c/ DHC , Odpověď naleznete na : http://www.provocative-beauty.cz ______________________________________ Soutěž trvá od 2.11 - 12.11.2010 - více »

13.09.2010

SOUTĚŽ o 5 x vstupenku na veletrh INTERBEAUTY PRAGUE + kosmetický balíček

SOUTĚŽ o 5 x vstupenku na veletrh INTERBEAUTY PRAGUE + kosmetický balíček

Pět z vás nyní můžou získat vstupenky na veletrh INTERBEAUTY PRAGUE + dárkový kosmetický balíček. Portál IK a INTERCHARM vám přináší jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz. Do předmětu zprávy napište „Soutěžte s veletrhem INTERBEAUTY PRAGUE" Soutěžní otázka: Jak se jmenuje kadeřnický mág a stylista z Itálie, který bude v programu oba dva dny ? a/ Kája Pavlíček, b/ Salvatore Gale De Pedro, c/ Massimo Pradella Odpověď naleznete na : http://www.intercharm.cz ______________________________________ Soutěž trvá od 13.9 - 17.9.2010 - více »

03.09.2010

SOUTĚŽ o týdenní romantický pobyt v rakouském Seefeldu v hodnotě 5.000 Kč

SOUTĚŽ o týdenní romantický pobyt v rakouském Seefeldu v hodnotě 5.000 Kč

Jeden z vás nyní můžou získat týdenní romantický pobyt v partmánech Seefeld in Tirol, Alpy - Rakousko + karton šampaňského připravený na pokoji v hodnotě cca 5.000,- Kč. Portál IK a cestovní agentura HELP vám přináší jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz. Do předmětu zprávy napište „Soutěžte s Apartmány Seefeld in Tirol, Alpy - Rakousko" Soutěžní otázka: Kolik apartmánů CA HELP v Seefeldu nabízí ? a) 2 b) 4 c) 7 Odpověď naleznete na : http://www.seefeld-apartman.com ______________________________________ Soutěž trvá od 3.9 - 12.9.2010 - více »

14.08.2010

SOUTĚŽ o 2 x vstup na Rychlorande + dárky + drink v celkové v hodnotě 590 Kč

SOUTĚŽ o 2 x vstup na Rychlorande + dárky + drink v celkové v hodnotě 590 Kč

Dva z vás nyní může získat vstup na RYCHLORANDE ( 29.8.2010 v Cafe & Vinoteka Bresto od 19:00 hod. ) v hodnotě 390 Kč + dárky od NICE magazinu v hodnotě 200 Kč + drink na akci. Portál INSPIROVANIKRASOU.cz a Rande Motýl vám přináší jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz. Do předmětu zprávy napište „na RYCHLORANDE s NICE magazinem". Dále připiště svoje jméno, věk, adresu a případně telefonní spojení pro snadnější kontakt ohledně předání výhry. Jaké má Rande Motýl své motto? a/ polámaná křídla motýlí , b/ Leťte lásce vstříc , c/ i motýl má dvě křídla, buďte ve dvou. Nápovědu naleznete na stránkách: http://www.randemotyl.cz Soutěž trvá od 14.8 - 22.8.2010 - více »

26.07.2010

SOUTĚŽ o 1 x karton Bohemia Sekt demi sec v hodnotě 1.000 Kč

SOUTĚŽ o 1 x karton Bohemia Sekt  demi sec v hodnotě 1.000 Kč

Jeden z vás nyní můžou získat karton Bohemia Sekt demi sec v hodnotě 1.000,- Kč. Portál IK a Bohemia Sekt vám přináší jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz. Do předmětu zprávy napište „Soutěžte s námi a vyhrajte Bohemia Sekt demi sec!". Soutěžní otázka: Za kolik seženete jednu láhev Bohemia Sekt demi sec v online shopu Bohemia Sektu ? a) 119,- Kč b) 139,- Kč nebo c) 109,- Kč. Odpověď naleznete na : http://www.bohemiasekt.cz ______________________________________ Soutěž trvá od 26.7 - 1.8.2010 - více »

16.07.2010

SOUTĚŽ o 3 x balíček od kosmetiky ZEPTER v hodnotě 1.580 Kč

SOUTĚŽ o 3 x balíček od kosmetiky ZEPTER v hodnotě 1.580 Kč

Tři z vás nyní můžou získat balíček kosmetiky Zepter Sun Care Line v hodnotě 1.580,- Kč. Portál IK a Zepter cosmetics vám přináší jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz. Do předmětu zprávy napište „soutěž s kosmetikou Zepter Sun Care Line". Soutěžní otázka: Kolik produktů naleznete v nabídce ZEPTER na www stránkách pod menu Swiss Nature Sun Care Line? a) 2 produkty b) 5 produktů nebo c) 25 produktů. Odpověď naleznete na : http://www.zepter-cosmetics.com/cs_CZ/index.php ______________________________________ Soutěž trvá od 16.7 - 25.7.2010 - více »

07.06.2010

Soutěžte o profesionální kadeřnické japonské nůžky v hodnotě 1990,- Kč!

Soutěžte o profesionální kadeřnické japonské nůžky v hodnotě  1990,- Kč!

Jeden z vás nyní může získat ceny od japonské-nůžky.cz, profesionální kadeřnické japonské nůžky v hodnotě 1990,- Kč. Portál IK a japonské-nůžky.cz vám přináší jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz. Do předmětu zprávy napište „soutěž s JAPONSKÉ NŮŽKY. Soutěžní otázka: Jak dlouhou záruku na ostří poskytuje AKASHI Praha na ostří nůžek? a)14 dní b) 12 měsíců nebo c) 2 roky. Odpověď naleznete na http://www.japonske-nuzky.cz - více »

24.05.2010

Soutěž o dárkový balíček CORNY LINEA WELLNESS MARATHON :

Soutěž o dárkový balíček CORNY LINEA WELLNESS MARATHON :

Jeden z Vás nyní může získat dárkový balíček v ceně 1.000,-Kc !! Který obsahuje tyčinky CORNY LINEA + 2 vstupenky do O2 ARÉNY na WELLNESS MARATHON. Portál IK a Wellness Club Vám přináší jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz. Do předmětu zprávy napište „soutěž WELLNESS MARATHON“. SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: „Kolik účastníků si vloni nenechalo ujít mega akci WELLNES MARATHON - a) 500, b) 2.000 c) 6.000. Nápovědu můžete nalézt na http://www.wellnessclub.cz/marathon.html - více »

03.05.2010

SOUTĚŽ s MISS AGRO 2010 o 3 x kosmetický balíček v hodnotě 3.000 Kč

SOUTĚŽ s MISS AGRO 2010 o 3 x kosmetický balíček v hodnotě 3.000 Kč

Tři z vás nyní můžou získat velký kosmetický balíček v hodnotě 3.000 Kč. Portál INSPIROVANIKRASOU.cz a MISS AGRO 2010 vám přináší jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz. Do předmětu zprávy napište „soutěž s MISS AGRO 2010". Kolik finalistek uvidíte na letošním ročníku MISS AGRO 2010 ? a) 2 b) 12 c) 24 ______________________________________ Soutěž trvá od 3.5 - 12.5.2010 Nápovědu naleznete na: http://www.missagro.cz ______________________________________ - více »

23.04.2010

SOUTĚŽ o 12 x 2 vstupenky v hodnotě 1.000 Kč do areálu Barochov

SOUTĚŽ o 12 x 2 vstupenky v hodnotě 1.000 Kč do areálu Barochov

Dvanáct z vás nyní můžou získat 2 vstupenky v celkové hodnotě 2.000 Kč na na velkolepou otevírací párty největšího outdorového centra v ČR - Areálu Barochov. V ceně vstupenky je: jízda na koni, lanové centrum, infra game válka . Portál INSPIROVANIKRASOU.cz a areál BAROCHOV vám přináší jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz. Do předmětu zprávy napište „největší outdorové centrum BAROCHOV" Kde leží Barochov , kde se vybudovalo největší outdorové centrum v ČR ? a/ poblíž Berouna b/ poblíž Benešova c/ blízko Mělníka - více »

12.04.2010

SOUTĚŽ s veletrhem WORLD OF BEAUTY & SPA o 2 x vstupenku + DÁREK

SOUTĚŽ s veletrhem WORLD OF BEAUTY & SPA o 2 x vstupenku + DÁREK

Pět z vás nyní můžou získat 2x vstupenku + dárek na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA - 23.-24.4. v PVA Letňany . Portál INSPIROVANIKRASOU.cz a BEAUTY EXPO vám přináší jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz. Do předmětu zprávy napište „WORLD of BEAUTY v PVA Letňany" Kolik přibližně návštěvníků přijde na mezinárodní veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA? a) 2 tisíce b) 20 tisíc c) 200 tisíc Soutěž trvá od 12.4 - 22.4.2010 - více »

29.03.2010

SOUTĚŽ o 2x dámské a pánské hodinky AXCENT of Scandinavia

SOUTĚŽ o 2x dámské a pánské hodinky AXCENT of Scandinavia

Dva z vás nyní můžou získat : dámské a pánské hodinky AXCENT of Scandinavia pro váš přesný čas v hodnotě 4.950,- Kč. Portál INSPIROVANIKRASOU.cz a AXCENT of Scandinavia vám přináší jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz. Do předmětu zprávy napište „soutěž s AXCENT of Scandinavia". Za kolik seženete hodinky AXCENT of Scandinavia - NEW: BANGLE v katalogu na http://www.hodinky-4pm.cz/ - více »

08.02.2010

Soutěž o kosmetické balíčky a vstupenky na World of beauty and spa

Soutěž o kosmetické balíčky a vstupenky na World of beauty and spa

Tři z vás nyní můžou získat nádherné dárkové balíčky Manufaktura a lístky na veletrh World of Beauty & Spa. Nicemagazine.cz vám přináší jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@nicemagazine.cz. Do předmětu zprávy napište „soutěž s Beauty Expo". Jaký/á přední vizážista/vizážistka bude presentovat trendy líčení značky Estée Lauder na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA? a) Kája Pavlíček b) Štěpánka Podroužková c) Pavel Bauer Nápovědu hledejte na http://www.beautyexpo.cz/bej10_program_cz.html Soutěž trvá od 08.02. - 22.02. 2010. - více »

14.01.2010

Soutěž o 1x Navigační přístroj ACTIS 3 v hodnotě 7.739,-Kč

Soutěž o 1x Navigační přístroj ACTIS 3 v hodnotě 7.739,-Kč

Jeden z vás nyní může získat navigační přístroj ACTIS 3 v hodnotě 7.739,-Kč. Portál INSPIROVANIKRASOU.cz a MapFactor vám přináší jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz Do předmětu zprávy napište „soutěž s MapFactorem". Kolikaletý upgrade map zdarma nabízí MapFactor ke svým navigacím Actis 3 a Actis 7? a) 1 b) 2 c) 3 Nápovědu hledejte na http://www.mapfactor.com. Soutěž trvá od 14. - 31.01. 2010. - více »

07.12.2009

Soutěž o 5 x měsíční kůru Clinical anti-acne

Soutěž o 5 x měsíční kůru Clinical anti-acne

Pět z vás nyní může získatměsíční kůru Clinical anti-acne. Portál INSPIROVANIKRASOU.cz a Clinical vám přináší jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz. Do předmětu zprávy napište „soutěž s Clinical".Unikátní složku přípravku Clinical anti-acne - CLEAN SKIN COMPLEXTM - tvoří? a) Nízkomolekulární kyselina hyaluronová, Zinek, Retinol a Laktoferin, b) Vitamin C, Vitamin B12 a Laktoferin, c) Nízkomolekulární kyselina hyaluronová, Zinek, MSM a Laktoferin. Nápovědu hledejte na http://www.clinical.cz. Soutěž trvá od 7. - 14.12. 2009. - více »

23.11.2009

SOUTĚŽ o 5x knížku Rembrandtův trojúhelník

SOUTĚŽ o 5x knížku Rembrandtův trojúhelník

Pětz vás nyní může získat napínavou knížku Rembrandtův trojúhelník od nakladatelství Metafora. Portál INSPIROVANIKRASOU.cz a METAFORA vám přináší jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz. Do předmětu zprávy napište „soutěž s METAFOROU". Kolik stránek má tahle knížka? a) 107, b) 229, c) 216. Nápovědu hledejte na http://www.metafora/knihy. Soutěž trvá od 23. - 30.11. 2009. - více »

16.11.2009

SOUTĚŽ o 2x dámské a pánské hodinky AXCENT of Scandinavia

SOUTĚŽ o 2x dámské a pánské hodinky AXCENT of Scandinavia

Dva z vás nyní můžou získat : dámské a pánské hodinky AXCENT of Scandinavia pro váš přesný čas v hodnotě 4.950,- Kč. Portál INSPIROVANIKRASOU.cz a AXCENT of Scandinavia vám přináší jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz. Do předmětu zprávy napište „soutěž s AXCENT of Scandinavia". Za kolik seženete hodinky Zero Bling v katalogu na http://www.hodinky-4pm.cz/ - více »

16.09.2009

SOUTĚŽ o 5 x skleněný pilník GLASSCARE

SOUTĚŽ o 5 x skleněný pilník GLASSCARE

5 z vás nyní může získat : Skleněný pilník GLASSCARE pro učinnou a šetrnou péči o vaše chodidla v hodnotě 299,- Kč. Portál INSPIROVANIKRASOU.cz a GLASSCARE vám přináší jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz Do předmětu zprávy napište „soutěž s GLASSCARE". Za kolik seženete Skleněný pilník na nohy - 5+1 ZDARMA v akci na e-shopu http://www.glasscare.cz . a) 1.495,- Kč b) 299,- Kč c) 999,- Kč Nezapomeňte uvést své jméno, věk + adresu. Odpověď naleznete na http://www.glasscare.cz - více »

09.09.2009

SOUTĚŽ o 3 x balíček kosmetiky + vstupenky na WORLD OF BEAUTY & SPA

SOUTĚŽ o 3 x balíček kosmetiky + vstupenky na WORLD OF BEAUTY & SPA

Tři z vás nyní můžou získat balíček kosmetiky + vstupenky na WORLD OF BEAUTY & SPA. Portál INSPIROVANIKRASOU.cz a BEAUTY EXPO vám přináší jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz Do předmětu zprávy napište „soutěž s BEAUTY EXPO". V České a mezinárodní soutěži v nail designu budou nehtové designerky: a) modelovat zákaznické nehty b) zdobit nehty na libovolné téma c) modelovat dlouhé soutěžní nehty Nezapomeňte uvést své jméno, věk + adresu. Odpověď naleznete na http://www.beutyexpo.cz - více »

28.08.2009

SOUTĚŽ o tři knížky detektivního románu Ohnivé kimono

SOUTĚŽ o tři knížky detektivního románu Ohnivé kimono

Tři z vás nyní můžou získat ceny od vydavatelství Metafora, knížku detektivního románu z Japonska konce 17. stol. Ohnivé kimono. Portál IK a Metafora vám přináší jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz. Do předmětu zprávy napište „soutěž Ohnivé kimono". Soutěžní otázka: Jaký titul ze stejné série z Japonska z konce 17. stol. již vyšel? a) Navoněné kalhoty b) Samurajova milenka nebo c) Cesta zrady - více »

10.08.2009

SOUTĚŽ o předplatné NICE magazinu + poukaz na plavky LITEX v hodnotě 1.000 Kč :

SOUTĚŽ o předplatné NICE magazinu + poukaz na plavky LITEX v hodnotě 1.000 Kč :

Dva z vás nyní můžou získat roční předplatné NICE magazinu a poukaz na plavky LITEX v hodnotě 1.000 Kč. Portál INSPIROVANIKRASOU.cz a LITEX vám přináší jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz Do předmětu zprávy napište „soutěž o předplatné a plavky". Kdo je tváří LITEX 2009 pro kolekci plavek ? a) Alena Šeredová b) Kateřina Sokolová c) Pipi dlouhá punčocha. Nezapomeňte uvést své jméno, věk + adresu. Odpověď naleznete na http://www.litex.cz - více »

20.07.2009

SOUTĚŽ o Beauty Day - v rukách profesionálů pro Vás a Vaši kamarádku

SOUTĚŽ o Beauty Day - v rukách profesionálů pro Vás a Vaši kamarádku

Jedna z vás nyní může získat poukazy na Beauty Day od SURFACEMAKEUP.cz pro sebe a svou kamarádku v hodnotě 2x 2.100,- Kč. Portál IK a surfacemakeup.cz vám přináší jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz. Do předmětu zprávy napište „soutěž s SURFACEMAKEUP". Soutěžní otázka: Název značky make-upu světové úrovně, kterou doporučuje profesionální make-up school Surface? a) Madina Paris b) Madi Milano c) Madina Milano. Odpověď naleznete na http://www.surfacemakeup.cz - více »

09.06.2009

SOUTĚŽ o Espresso CAPRICCI Elisír a kávu

SOUTĚŽ o Espresso CAPRICCI Elisír a kávu

Jeden z vás nyní může získat ceny od kavaprosalon.cz, espresso a kávové kapsle v hodnotě cca 3.000,- Kč. Portál IK a kavaprosalon.cz vám přináší jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz. Do předmětu zprávy napište „soutěž s KAVAPROSALON". Soutěžní otázka: Kolik gramů kávy obsahuje jedna kávová kapsle pro espresso Aroma Polti? a) 12 g b) 9 g nebo c) 7 g. Odpověď naleznete na http://www.kavaprosalon.cz - více »

20.05.2009

Soutěž o módní doplňky s CATGANG.cz

Soutěž o módní doplňky s CATGANG.cz

Tři z vás nyní můžou získat ceny z catgang.cz. Portál IK a catgang.cz vám přináší jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz. Do předmětu zprávy napište „soutěž s CATGANG". Soutěžní otázka: Jakou slevu na nákupy získáte v květnu registrací na Catgang.cz popřípadě Dunlopella.cz ? a) 10% b) 20% c) 50 % Odpověď naleznete na http://www.catgang.cz - více »

20.04.2009

Soutěž o dárkový balíček LISTERIN WELLNESS MARATHON :

Soutěž o dárkový balíček LISTERIN WELLNESS MARATHON :

Jeden z Vás nyní může získat dárkový balíček v ceně 1.000,-Kc !! Který obsahuje ustní vodu LISTERINE + 2 vstupenky do O2 ARÉNY na WELLNESS MARATHON. Portál IK a Wellness Club Vám přináší jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz. Do předmětu zprávy napište „soutěž LISTERIN WELLNESS MARATHON“. SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: 1. „Kolik účastníků si vloni nenechalo ujít mega akci WELLNES MARATHON - a) 1.000, b) 2.500 c) 5.000 Nápovědu můžete nalézt na http://www.wellnessclub.cz/marathon.html - více »

11.02.2009

Soutěž o 15 x parfém od luxusní značky spodního prádla a plavek LUNA:

Soutěž o 15 x parfém od luxusní značky spodního prádla a plavek LUNA:

Chcete vyhrát jeden z 15 parfému od značky spodního prádla a plavek LUNA? INSPIROVANIKRASOU.cz a luxusní značka spodního prádla LUNA Vám rozdají během tohoto týdne 15 parfémů, které nikde jinde nekoupíte ! Pokud je chcete získat, stačí na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz poslat své jméno, adresu, věk a správnou odpověď na soutěžní otázku: „Kolik hlavních kolekcí najdete v menu "colections" na stránkách http://www.luna.gr" a) 4 b) 2 c) 10 Více informací a správné odpovědi získáte na http://www.luna.gr . Soutěž probíhá v týdnu 11.-22.2.2009. - více »

17.01.2009

SOUTĚŽ o produkt FitMe Slim&Energy

SOUTĚŽ o produkt FitMe Slim&Energy

Jeden z Vás nyní může získat produkt FitMe Slim&Energy. Portál IK a společnost VIVANTIS Vám přinášejí jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz . Do předmětu zprávy napište „soutěž VIVANTIS“. SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: Jak lze charakterizovat produkt FitMe Slim&Energy prodávaný v největším internetovém obchodě s produkty pro zdraví http://www.prozdravi.cz/?d=3877 a) napomáhá pročistit organismus díky projímavým účinkům b) napomáhá efektivně zintenzivnit a urychlit opálení c) napomáhá efektivně odbourávat tuk díky tekuté konzistenci Dárek věnovala společnost VIVANTIS a. s., která provozuje tyto internetové obchody: http://www.prozdravi.cz/?d=3876, http://www.krasa.cz/?d=3876 , http://www.parfemy.cz/?d=3876 , http://www.krasa.cz/?d=3876 , http://www.hodinky.cz/?d=3876 , http://www.nakupnicentrum.cz/?d=3876 , http://www.sperky.cz/?d=3876 . - více »

15.12.2008

SOUTĚŽ o Vánoční kuchařky pro dceru

SOUTĚŽ o Vánoční kuchařky pro dceru

Nyní můžete získat nové vánoční recepty v knize Vánoční kuchařka pro dceru od autorky Florentýny Zatloukalové. Kniha navazuje na velmi úspěšnou knihu „ Kuchařka pro dceru“, které se prodalo již víc než 1000ks. Kniha je určena ženám mezi 20 – 40 a všem , kteří s vařením začínají. Portál IK a knižní nakladatelství Smart Press Vám přináší jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázky a odpovědi zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz. Do předmětu zprávy napište „soutěž KUCHAŘKA" . SOUTĚŽNÍ OTÁZKY zní: 1. „Jaký typ brambor je nejvhodnější do bramborového salátu?“ a) typ A , b) typ B, c) typ C. 2. „Kolik procent kakaa by měla mít čokoláda pro přípravu horké čokolády?“ a) min. 30 %, b) min. 50 %, c) min. 60 %. Nápovědu ke správné odpovědi můžete nalézt na http://www.smartpress.cz . Soutěž probíhá v týdnu 15..-21.12.2008. - více »

29.10.2008

SOUTĚŽ o celodenní pobyty v aguaparku Babylon Liberec

SOUTĚŽ o celodenní pobyty v aguaparku Babylon Liberec

Nyní můžete získat celodenní poukazy do aguaparku - v hodnotě 280 Kč - v libereckém centru Babylon, kde na Vás čeká vodní zábava, lunapark, IQ park, wellness centrum, bowling, kasino a další. Portál IK a aguapark Babylon Liberec Vám přináší jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázky a odpovědi zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz. Do předmětu zprávy napište „soutěž BABYLON" SOUTĚŽNÍ OTÁZKY zní: 1. „Jaké výročí slaví letos zábavné centrum BABYLON LIBEREC?“ a 2. „Jak se jmenuje dětský koutek v Babylonu Liberec?“ Nápovědu ke správné odpovědi můžete nalézt na http://www.babylon.cz . Soutěž probíhá v týdnu 31.10. – 6.11.2008. - více »

13.10.2008

SOUTĚŽ o trička a samolepící archy se streetartovým designem

SOUTĚŽ o trička a samolepící archy se streetartovým designem

Nyní můžete získat trička a tapety se streetartovou tematikou. Portál IK a firma FREE-DEE Vám přináší jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázku, kterou zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz. Do předmětu zprávy napište „soutěž FREE-DEE“. SOUTĚŽNÍ OTÁZKY zní: „ 1) Jaké značky archů nabízí Free-dee.cz?: a) Meatfly, Adio, Represent, b) Vehicle, Nikita, Free-dee, c) Free-dee, Vehicle, Represent? 2) Jak se jmenuje limitovaná edice triček Free-dee?: a) Free-dee 7 United, b) Free-dee 7, c) Free-dee United? Nápovědu ke správné odpovědi můžete nalézt na http://www.free-dee.cz . Soutěž probíhá v týdnu 16.-26.10.2008. - více »

10.10.2008

SOUTĚŽ o večerníčkové dekorace: Pat a Mat a další

SOUTĚŽ o večerníčkové dekorace: Pat a Mat a další

Nyní můžete získat veselé dekorace nejen pro dětské pokoje, klubovny a centra. Portál IK a firma Hornschuch Cs Vám přináší jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázku, kterou zašlete na e-mail: "soutez@inspirovanikrasou.cz". Do předmětu zprávy napište „soutěž Hornschuch“. SOUTĚŽNÍ OTÁZKA zní: „1. Jaké rozměry má velká korková podložka firmy Hornschuch Cs?“ : a) 25 x 25 cm, b) 20 x 20 cm, c) 15 x 15 cm. „2. Jaký z následujících večerníčků máte nejraději?“: Krteček, Křemílek a Vochomůrka, Maková panenka, Rákosníček, Rumcajs, Štaflík a Špagetka, Večerníček, Ferda Mravenec, Pat a Mat? Nápovědu ke správné odpovědi můžete nalézt na http://www.hornschuch.cz . Soutěž probíhá v týdnu 13.-19.10.2008. - více »

11.09.2008

SOUTĚŽ o 5 kosmetických balíčků Extravaganja:

SOUTĚŽ o 5 kosmetických balíčků Extravaganja:

Sedm z Vás nyní může získat olej do koupele jedinečné kosmetické značky Extravaganja. Portál IK a kosmetika EXTRAVAGANJA Vám přináší jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz . Do předmětu zprávy napište „soutěž Extravaganja“. SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: „Co je hlavní složkou výrobků Extravaganja?" A) Panenský olivový olej, B) Za studena lisovaný konopný olej, C) Mandlový olej. Nápovědu ke správným odpovědím můžete nalézt na http://www.extravaganja.cz . - více »

09.09.2008

SOUTĚŽ o produkt FitMe, pomoc při opalování:

SOUTĚŽ o produkt FitMe, pomoc při opalování:

Pět z Vás nyní může získat produkty FitMe Slim&Sun, které chrání kůži před nepříznivým vlivem UV záření, urychluje a zintenzivňuje její opálení, navíc formují a zpevňují postavu, přeměňují tuky v energii a současně chrání svalovou hmotu. Zabraňují jo-jo efektu a celulitidě. Působí antioxidačně. Zlepšují kvalitu kůže a fyzickou kondici. Portál IK a společnost VIVANTIS Vám přinášejí jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz . Do předmětu zprávy napište „soutěž VIVANTIS“. SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: „Kolik produktů obsahuje řada FitMe prodávaná v největším internetovém obchodě s produkty pro zdraví?“: a) 4 produkty, b) 3 produkty, c) 2 produkty Nápovědu ke správným odpovědím můžete nalézt na http://www.prozdravi.cz . Dárky věnovala společnost VIVANTIS a. s., která provozuje tyto internetové obchody: http://www.prozdravi.cz/?d=3876, http://www.krasa.cz/?d=3876 , http://www.parfemy.cz/?d=3876 , http://www.krasa.cz/?d=3876 , http://www.hodinky.cz/?d=3876 , http://www.nakupnicentrum.cz/?d=3876 , http://www.sperky.cz/?d=3876 . - více »

08.09.2008

SOUTĚŽ o balíčky mýdel KOSSUTH:

SOUTĚŽ o balíčky mýdel KOSSUTH:

Sedm z Vás nyní může získat přírodní mýdla nové kosmetiky KOSSUTH, která jsou vyrobena pouze z rostlinných olejů a bylin a mají mimořádně příznivé účinky na pleť. Portál IK a agentura ConPro Vám přináší jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázky a odpovědi zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz. Do předmětu zprávy napište „soutěž KOSSUTH“. SOUTĚŽNÍ OTÁZKY: 1. „Jaké vůně mýdel nově nabízí kosmetika Kossuth?“ - a) Eukalyptus, skořice, měsíček, natural, rozmarýna, b) Mentol, hřebíček, měsíček, natural, mandarinka, c) Máta, hřebíček, měsíček, mateřídouška, rozmarýna. 2. „Na co působí měsíček lékařský?“ - a) Střevní potíže, b) Kožní problémy + bolest svalů, c) Kožní problémy + virové a bakteriální infekce. Nápovědu ke správným odpovědím můžete nalézt na http://www.kossuth.cz. - více »

29.08.2008

SOUTĚŽ o 3 poukazy na KONTAKTNÍ ČOČKY v hodnotě 1.000,- Kč

SOUTĚŽ o 3 poukazy na KONTAKTNÍ ČOČKY v hodnotě 1.000,- Kč

Tři z Vás nyní můžou získat poukazy na KONTAKTNÍ ČOČKY v hodnotě 1.000,- Kč. Portál IK a a nternetový obchod VašeČočky.cz Vám přináší jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázku, kterou zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz . Do předmětu zprávy napište „soutěž ČOČKY“. SOUTĚŽNÍ OTÁZKA zní: „Uveďte alespoň 3 produkty, ke kterým dostanete oční kapky Refresh 15 ml zdarma.“ Nápovědu ke správné odpovědi můžete nalézt na http://www.vasecocky.cz . - více »

29.08.2008

SOUTĚŽ o vstupenky na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA:

SOUTĚŽ o vstupenky na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA:

Dvacet z Vás nyní může získat vstupenku PRO 2 OSOBY na mezinárodní veletrh kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu, který se koná 19. 9. a 20. 9. 2008 v Praze. Portál IK a agentura Beauty Expo Vám přináší jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázku a zašlete ji na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz . Do předmětu zprávy napište „soutěž VELETRH - IK“. SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: „Kde přesně se koná veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA (město, místo)?“ Nápovědu ke správné odpovědi můžete také nalézt na http://www.beautyexpo.cz. - více »

25.08.2008

SOUTĚŽ o sprchové krémy WELEDA:

SOUTĚŽ o sprchové krémy WELEDA:

Sedm z Vás nyní může získat svěží a vitalizující sprchové krémy WELEDA. Portál IK a kosmetická společnost Weleda Vám přináší jednoduchou soutěž. Ve dvou soutěžních otázkách vyberte tu správnou odpověď a zašlete ji na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz . Soutěžní otázky zní: 1. Charakteristickou vůni sprchovým krémům Weleda propůjčují: a) přírodní éterické oleje, b) chemicky vyrobené parfémy, c) sezamový a madlový olej? - 2. Sprchové krémy Weleda jsou: a) 50% přírodní produkty, b) 75% přírodní produkty, c) 100% přírodní produkty? Do předmětu zprávy napište „soutěž WELEDA“. Nápovědu ke správné odpovědi můžete také nalézt na http://www.weleda.cz . - více »

31.07.2008

SOUTĚŽ o 7 x balení tobolek na hubnutí Corectia C.L.A. 1300 FitActive a balení Corectia anti-cellulite cream

SOUTĚŽ o 7 x balení tobolek na hubnutí Corectia C.L.A. 1300 FitActive a balení Corectia anti-cellulite cream

Sedm z Vás nyní může získat balení tobolek na hubnutí Corectia C.L.A. 1300 FitActive 180 tob. (s betakarotenem zdarma) a balení Corectia anti-cellulite cream (krém proti celulitidě). Portál IK a značka přípravků pro zdravou krásu Corectia Vám přináší jednoduchou soutěž. Vyberte z následujících možností tu správnou a zašlete ji na mail: soutez@inspirovanikrasou.cz . Soutěžní otázka zní: Přípravek Corectia C.L.A. 1300 FitActive podporuje a) odbourávání podkožního tuku a pomáhá zpevňovat postavu, b) imunitu při nachlazení, c) sexuální apetit. Do předmětu zprávy napište „soutěž CORECTIA“. Nápovědu ke správné odpovědi můžete také nalézt na http://www.corectia.cz - více »

09.06.2008

SOUTĚŽ o ZÁJEZD na WORKSHOP KALÁBRIE - Jak se stát modelkou v hodnotě 14.500 Kč :

SOUTĚŽ o ZÁJEZD na WORKSHOP KALÁBRIE - Jak se stát modelkou v hodnotě 14.500 Kč :

Chcete vyhrát ZÁJEZD na WORKSHOP KALÁBRIE - Jak se stát modelkou v hodnotě 14.500 Kč ? Agentura NICE Media Vám přináší velmi jednoduchou soutěž. Je určena všem registrovaným modelkám portálu. Stačí na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz poslat odkaz na svoji kartu na IK + správnou odpověď na otázku: Kolik dní trvá workshop KALÁBRIE 2008 ? Nápovědu naleznete na http://www.jaksestatmodelkou.cz . Ze soutěžních e-mailů vybereme jednu výherkyni, ktera si vyzkouší fotoworkshop v Itálii na vlastní kůži. - více »

28.04.2008

SOUTĚŽ o 3 x VSTUPENKU pro 2 osoby na festival JAM ROCK + 3 x značkový parfém :

SOUTĚŽ o 3 x VSTUPENKU pro 2 osoby na festival JAM ROCK + 3 x značkový parfém :

Chcete vyhrát 3 x vstupenku pro 2 osoby na festival JAM ROCK + 3 x značkový parfém v hodnotě 2.000 Kč ? Portál IK a LP records Vám přináší velmi jednoduchou soutěž. Je určena všem návštěvníkům portálu. Stačí na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz poslat správnou odpověď na otázku: V Kolika městech dohromady se bude konat festival JAM ROCK? Nápovědu naleznete na http://www.jamrock.cz . Ze soutěžních e-mailů vybereme tři šťastlivce, kteří od nás obdrží vstupenku pro 2 osoby + značkový parfém v hodnotě 2.000 Kč. - více »

14.04.2008

SOUTĚŽ o 7 x balíček Corectia denní pleťový krém a Corectia noční pleťový krém :

SOUTĚŽ o 7 x balíček Corectia denní pleťový krém a Corectia noční pleťový krém :

Nyní máte jedinečnou možnost získat v této soutěži sedm dárkových balíčků s přípravky Corectia denní pleťový krém a Corectia noční pleťový krém. Portál IK a značka přípravků pro zdravou krásu Corectia Vám přináší jednoduchou soutěž. Chcete-li vyhrát jeden z balíčků s unikátními přípravky určenými k hydrataci, zvýšení pružnosti, zpomalení procesu stárnutí a regeneraci pleti, vyberte z následujících možností tu správnou a zašlete ji na mail soutez@inspirovanikrasou.cz . Soutěžní otázka zní: Účinným komplexem látek je u Corectia nočního pleťového krému: a) MICROZOME active microemulsion ingredients, b) MICROZOME pasive microemulsion ingredients, c) MICROZOME active ingredients. Do předmětu zprávy napište „soutěž CORECTIA“. Nápovědu ke správné odpovědi můžete nalézt také na stránkách http://www.corectia.cz . - více »

07.04.2008

SOUTĚŽ o 7 x Corectia zeštíhlující program :

SOUTĚŽ o 7 x Corectia zeštíhlující program :

Nyní máte jedinečnou možnost získat v této soutěži sedm dárkových balíčků - Komplexního CORECTIA zeštíhlujícího programu. Portál IK a značka přípravků pro zdravou krásu Corectia Vám přináší jednoduchou soutěž. Chcete-li vyhrát jeden z balíčků - Komplexního CORECTIA zeštíhlujícího programu určeného ženám, které usilují o snížení tělesné hmotnosti a zeštíhlení zejména v problematických partiích, vyberte z následujících možností tu správnou a zašlete ji na mail soutez@inspirovanikrasou.cz . Soutěžní otázka zní: Corectia zeštíhlující krém obsahuje účinnou látku (extrakt z mořských řas) nazývanou: a) Fytocilin, b) Fytocin, c) Lymfocitin. Do předmětu zprávy napište „soutěž CORECTIA“. Nápovědu ke správné odpovědi můžete nalézt také na stránkách http://www.corectia.cz . - více »

31.03.2008

SOUTĚŽ o 3 x 2 lístky na Velkou Módní show Jiřiny Tauchmanové ( 10. dubna 2008, Žofín, Praha )

SOUTĚŽ o 3 x 2 lístky na Velkou Módní show Jiřiny Tauchmanové ( 10. dubna 2008, Žofín, Praha )

Chcete vyhrát 3 x 2 lístky na Velkou Módní show Jiřiny Tauchmanové? Portál IK Vám přináší velmi jednoduchou soutěž. Je určena všem návštěvníkům portálu. Stačí na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz poslat správnou odpověď na otázku: Co se kromě svatebních šatů bude dražit? Nápovědu naleznete na http://drazba.tauchmanova.cz . Ze soutěžních e-mailů vybereme tři šťastlivce, kteří od nás obdrží 2 lístky na 10.4. do ŽOFÍNA. - více »

18.03.2008

SOUTĚŽ o 5 x CD skupiny EASTPARK + 5 x kosmetický dárkový balíček :

SOUTĚŽ o 5 x CD skupiny EASTPARK + 5 x kosmetický dárkový balíček :

Chcete vyhrát 5 x CD skupiny EASTPARK + 5 x kosmetický balíček v hodnotě 2.000 Kč ? Portál IK a LP records Vám přináší velmi jednoduchou soutěž. Je určena všem návštěvníkům portálu. Stačí na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz poslat správnou odpověď na otázku: Kolik písniček je na albu skupiny EASTPARK - New Beginning ? Nápovědu naleznete na http://www.eastpark.cz . Ze soutěžních e-mailů vybereme pět šťastlivců, kteří od nás obdrží CD EASTPARKu + kosmetický balíček v hodnotě 2.000 Kč. - více »

03.03.2008

SOUTĚŽ o solární kosmetiku s IK a s www.solarnikosmetika.eu :

SOUTĚŽ o solární kosmetiku s IK a s www.solarnikosmetika.eu :

Nyní máte jedinečnou možnost získat v této soutěži solární kosmetiku značek NOWUM Cosmetics a ASTROLINE SOLAR. Portál IK a e-shop http://www.solarnikosmetika.eu Vám přináší jednoduchou soutěž. Chcete-li vyhrát výrobky solární kosmetiky, která nejen chrání Vaše tělo a kůži, ale taky napomáhá k rychlejšímu a výraznějšímu opálení a zhnědnutí vaší pokožky. Odpovězte správně na soutěžní otázku a zašlete ji na mail soutez@inspirovanikrasou.cz . Soutěžní otázka zní: V jakých dvou velikostech si můžete zakoupit solární kosmetiku Nowum AFTER? (údaje v ml) Do předmětu zprávy napište „soutěž solarnikosmetika.eu". Nápovědu ke správné odpovědi můžete naleznout také na stránkách http://www.solarnikosmetika.eu . - více »

25.02.2008

SOUTĚŽ o 7 x dárkový balíček Corectia denní pleťový krém a Corectia noční pleťový krém :

SOUTĚŽ o 7 x dárkový balíček Corectia denní pleťový krém a Corectia noční pleťový krém :

Nyní máte jedinečnou možnost získat v této soutěži sedm dárkových balíčků s přípravky Corectia denní pleťový krém a Corectia noční pleťový krém. Portál IK a značka přípravků pro zdravou krásu Corectia Vám přináší jednoduchou soutěž. Chcete-li vyhrát jeden z balíčků s unikátními přípravky určenými k hydrataci, zvýšení pružnosti, zpomalení procesu stárnutí a regeneraci pleti, vyberte z následujících možností tu správnou a zašlete ji na mail soutez@inspirovanikrasou.cz . Soutěžní otázka zní: Účinným komplexem látek je u Corectia nočního pleťového krému: a) MICROZOME active microemulsion ingredients, b) MICROZOME pasive microemulsion ingredients, c) MICROZOME active ingredients. Do předmětu zprávy napište „soutěž CORECTIA“. Nápovědu ke správné odpovědi můžete nalézt také na stránkách http://www.corectia.cz . - více »

18.02.2008

SOUTĚŽ o 3 x balíček Weleda - mandlová péče o citlivou pleť :

SOUTĚŽ o 3 x balíček Weleda - mandlová péče o citlivou pleť :

Chcete vyhrát 3x kompletní sadu WELEDA - mandlová péče o citlivou pleť v hodnotě 1.300 Kč ? Portál IK a WELEDA vám přináší velmi jednoduchou soutěž. Je určena všem návštěvníkům portálu. Stačí na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz poslat správnou odpověď na otázku: Jak se jmenují další dvě sady na péči o pleť od Weledy? Nápovědu naleznete na http://www.weleda.cz . Ze soutěžních e-mailů vybereme tři šťastlivce, který si budou moci vyzkoušet mandlová péče o citlivou pleť. - více »

11.02.2008

SOUTĚŽ o háčkové spodní prádlo od značky Lilla handmade, s.r.o.

SOUTĚŽ o háčkové spodní prádlo od značky Lilla handmade, s.r.o.

Chcete vyhrát krásné netradiční spodní háčkované prádlo? Portál IK a Lilla handmade, s.r.o. Vám přináší velmi jednoduchou soutěž. Je určena všem návštěvníkům portálu. Stačí na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz poslat správnou odpověď na otázku: V jakých barvách jsou v katalogu Kolekce 2008 nabízeny plavky Ardisia? Nápovědu naleznete na http://www.lilla.cz . Ze soutěžních e-mailů vybereme jednoho šťastlivce, který od nás toto háčkované spodní prádlo obdrží. - více »

20.01.2008

SOUTĚŽ o snow boardové prkno NITRO v hodnotě 20.000 Kč :

SOUTĚŽ o snow boardové prkno NITRO v hodnotě 20.000 Kč :

Chcete vyhrát snowboardové prkno NITRO ? Portál IK a SKI CENTRUM Hradec Králové Vám přináší velmi jednoduchou soutěž. Je určena všem návštěvníkům portálu. Stačí na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz poslat správnou odpověď na otázku: Jak velkou prodejní plochu ( v metrech čtverečných) má specializovaná prodejna SKICENTRA HK v Horově ulici? Nápovědu naleznete na http://www.skicentrum.cz . Ze soutěžních e-mailů vybereme jednoho šťastlivce, který si bude moci užívat snowboardové prkno značky NITRO. - více »

17.12.2007

Soutěž o 7 x balení unikátních CORECTIA zeštíhlujících krémů :

Soutěž o 7 x balení unikátních CORECTIA zeštíhlujících krémů :

Sedm z Vás nyní může získat balení Corectia zeštíhlujícího krému s účinnou látkou FYTOCIN. Portál IK a značka přípravků pro zdravou krásu Corectia Vám přináší jednoduchou soutěž. V prosinci se tato řada „rozrostla“o nový doplněk stravy o kterém informace naleznete na webu Corectia. Chcete-li vyhrát jedno z balení Corectia zeštíhlujícího krému, zašlete odpověď na naši otázku na mail: soutez@inspirovanikrasou.cz . Soutěžní otázka zní: Jak velikou účinnost ověřenou klinickým testováním má CORECTIA? Odpověď uvádějte v procentech. Do předmětu zprávy napište „soutěž CORECTIA“. Nápovědu ke správné odpovědi můžete také nalézt na http://www.corectia.cz - více »

03.12.2007

SOUTĚŽ o šperky v celkové hodnotě 6.000 Kč :

SOUTĚŽ o šperky v celkové hodnotě 6.000 Kč :

Chcete vyhrát módní stříbrné šperky? Portál IK a internetový obchod http://www.stribrnik.cz pro Vás připravil jednoduchou vědomostní soutěž. Je určena všem návštěvníkům portálu. Stačí vybrat z nabízených možností správnou odpověď na otázku „Jakou ryzost má stříbro používané k výrobě stříbrných šperků?“ a odeslat ji na e-mail soutez@inspirovanikrasou.cz Možné odpovědi jsou: a) 550/1000, b) 925/1000 a c) 1000/1000. Správnou odpověď a širokou nabídku stříbrných šperků a šperků z nerezové oceli můžete nalézt i na webových stránkách http://www.stribrnik.cz - více »

27.11.2007

Soutěž o 5 x balení unikátních CORECTIA zeštíhlujících krémů :

Soutěž o 5 x balení unikátních CORECTIA zeštíhlujících krémů :

Pět z Vás nyní může získat balení Corectia zeštíhlujícího krému s účinnou látkou FYTOCIN. Portál IK a značka přípravků pro zdravou krásu Corectia Vám přináší jednoduchou soutěž. V prosinci se tato řada „rozrostla“o nový doplněk stravy, ke kterému se také vztahuje naše soutěžní otázka. Chcete-li vyhrát jedno z balení Corectia zeštíhlujícího krému, vyberte z následujících možností tu správnou a zašlete ji na mail: soutez@inspirovanikrasou.cz . Soutěžní otázka zní: Jak se jmenuje přípravek určený k redukci přebytečných kil, který s pomocnou látkou - extraktem zeleného čaje - zpomaluje ukládání tuků v těle? a) C.L.A. 1300 FitActive, b) X.L.L. 4000 Active, c) D.N.A. 6000 Fit . Do předmětu zprávy napište „soutěž CORECTIA“. Nápovědu ke správné odpovědi můžete také nalézt na http://www.corectia.cz - více »

11.11.2007

SOUTĚŽ o 3 x karton nového drinku KAMIKAZE STRONG energy

SOUTĚŽ o 3 x karton nového drinku KAMIKAZE STRONG energy

Chcete vyhrát 3 x karton KAMIKAZE STRONG energy? Portál IK a KAMIKAZE Vám přináší velmi jednoduchou soutěž. Je určena všem návštěvníkům portálu. Stačí na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz poslat správnou odpověď na otázku: Kolik drinků má v nabídce KAMIKAZE: a) 2 - KAMIKAZE STRONG, KAMIKAZE - efective stimul drink b) 3 - KAMIKAZE STRONG, KAMIKAZE - efective stimul drink, KAMIKAZE - sugar free Nápovědu naleznete na http://www.kamikazedrink.cz . Ze soutěžních e-mailů vybereme tři šťastlivce, kteří si vyzkouší 2-násobný účinek KAMIKAZE STRONG energy. - více »

22.10.2007

Soutěž o 5x vstupenku pro dvě osoby na módní show MAGIC HELENA

Soutěž o 5x vstupenku pro dvě osoby na módní show MAGIC HELENA

Soutěžte s námi o vstupenky na módní show v Retro stylu - MAGIC HELENA! Portál IK a MAGIC HELENA Vám přináší velmi jednoduchou soutěž, ve které odměníme 5 z Vás. Je určena všem návštěvníkům portálu. Stačí na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz poslat správnou odpověď na otázku: Pod značkou Magic Helena se skrývá manažerka kolekcí a dnes majitelka 6 módních domů s dámskou a pánskou konfekcí stejné značky, jaké je jméno této úspěšné manažerky? - více »

08.10.2007

Soutěž o 14 x lesk na rty FAKE BAKE :

Soutěž o 14 x lesk na rty FAKE BAKE :

Soutěžte s námi o lesky na rty Fake Bake, díky nimž strčíte do kapsy i smyslné rty sexbomby Angeliny Jolie! Portál IK a FAKE BAKE Vám přináší velmi jednoduchou soutěž, ve které odměníme 14 z Vás. Je určena všem návštěvníkům portálu. Stačí na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz poslat správnou odpověď na otázku: Má profesionální samoopalovací kosmetika Fake Bake ve svém sortimentu také speciální peelingy, nebo jen samoopalovací krémy a spreje? Nápovědu naleznete na http://www.fakebake.cz - více »

17.09.2007

SOUTĚŽ o tašky značky SOVIET

SOUTĚŽ o tašky značky SOVIET

Chcete vyhrát jednu z tašek značky Soviet? Portál IK a internetový obchod http://www.catgang.cz Vám přináší velmi jednoduchou soutěž. Je určena všem návštěvníkům portálu. Stačí na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz poslat správnou odpověď na otázku:"Kolik značek zastupuje e-shop Catgang.cz? Všechny výrobky a správnou odpověď naleznete na webových stránkách http://www.catgang.cz. Z došlých mailů se správnou odpovědí vybereme tři výherce. - více »

10.09.2007

Soutěž o 7 x balení unikátních Corectia zeštíhlujících krémů!

Soutěž o 7 x balení unikátních Corectia zeštíhlujících krémů!

Sedm z Vás nyní může získat balení Corectia zeštíhlujícího krému. Portál IK a značka přípravků pro zdravou krásu Corectia Vám přináší jednoduchou soutěž. Chcete-li vyhrát jedno z balení tohoto unikátního přípravku určeného k odbourávání přebytečného podkožního tuku, vyberte z následujících možností tu správnou a zašlete ji na mail: soutez@inspirovanikrasou.cz Soutěžní otázka zní: Corectia zeštíhlující krém obsahuje účinnou látku (extrakt z mořských řas) nazývanou: a) Fytocilin, b) Fytocin, c) Lymfocitin. Do předmětu zprávy napište „soutěž CORECTIA“. Nápovědu ke správné odpovědi můžete nalézt také na http://www.corectia.cz - více »

27.08.2007

SOUTĚŽ O DVĚ DÁRKOVÉ CESTOVNÍ SADY LUXUSNÍ KOSMETIKY IMEDEEN - KAŽDÁ V HODNOTĚ 1900 Kč

SOUTĚŽ O DVĚ DÁRKOVÉ CESTOVNÍ SADY LUXUSNÍ KOSMETIKY IMEDEEN - KAŽDÁ V HODNOTĚ 1900 Kč

Chcete vyhrát 2 x sadu luxusní kosmetiky IMEDEEN? Portál IK a internetový obchod http://www.budu.in Vám přináší velmi jednoduchou soutěž. Je určena všem návštěvníkům portálu. Stačí na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz poslat správnou odpověď na otázku: Řada krémů IMEDEEN obsahuje: a) tonikum, denní krém, noční krém, oční krém b) serum, denní krém, noční krém, peeling c) serum, denní krém, noční krém, oční krém Nápovědu naleznete na http://www.budu.in v rubrice KOSMETIKA. Ze soutěžních e-mailů vybereme dva šťastlivce, kteří si vyzkouší tuto sadu. - více »

20.08.2007

SOUTĚŽ o 10 x balíček Syrovátka Linie

SOUTĚŽ o 10 x balíček Syrovátka Linie

Chcete vyhrát 10 x balíček Syrovátka Linie? Portál IK a ASP CZECH Vám přináší velmi jednoduchou soutěž. Je určena všem návštěvníkům portálu. Stačí na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz poslat heslo, kterým je správní odpověď na otázku: Jaká společnost doporučuje výrobky řady Linie pro hubnutí a štíhlou línii? Odpověď naleznete na stránkách již zmiňované značky: http://www.aspczech.cz. Ze soutěžních e-mailů vybereme deset šťastlivců, kteří ochutnají složení tohoto nápoje, který se výrazně liší od ostatních syrovátek na trhu... - více »

06.08.2007

SOUTĚŽ o 4x sadu sprchových krémů WELEDA

SOUTĚŽ o 4x sadu sprchových krémů WELEDA

Chcete vyhrát 4x sadu sprchových krémů WELEDA ? Portál IK vám přináší velmi jednoduchou soutěž. Je určena všem návštěvníkům portálu. Stačí na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz poslat heslo, které zní: sada sprchových krému WELEDA od Inspirovanikrasou.cz! Ze soutěžních e-mailů vybereme čtyři šťastlivce, kteří si vyzkouší účinek sprchových krémů WELEDA na vlastní kůži. - více »

30.07.2007

SOUTĚŽ o 7x letní balíček cen od filmového kanálu AXN

SOUTĚŽ o 7x letní balíček cen od filmového kanálu AXN

Chcete vyhrát 7x letní balíček cen od filmového kanálu ? Portál IK vám přináší velmi jednoduchou soutěž. Je určena všem návštěvníkům portálu. Stačí na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz poslat heslo, které zní: letní balíček cen AXN od Inspirovanikrasou.cz! Ze soutěžních e-mailů vybereme sedm šťastlivců, kteří si vyzkouší letní balíček, ve kterém se můžete těšit na osušku nebo pohodlné "žabky" s logem AXN. - více »

06.07.2007

SOUTĚŽ o 10 x luxusní balíček přírodní kosmetiky RITUALS :

SOUTĚŽ o 10 x luxusní balíček přírodní kosmetiky RITUALS :

Chcete vyhrát 10 x luxusní balíček přírodní kosmetiky RITUALS ? Portál IK a RITUALS cosmetics Vám přináší velmi jednoduchou soutěž. Je určena všem návštěvníkům portálu. Stačí na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz poslat heslo, kterým je správní odpověď na otázku: Z jaké země pochází parní lázně, kterými se inspirovala kosmetika RITUALS při tvorbě produktů HAMMAM? Možnosti: a) Turecko, b) Itálie, c) Finsko. Nápovědou Vám mohou být stránky již zmiňované značky: http://www.rituals.cz . Ze soutěžních emailů vybereme deset šťastlivců, kteří si vyzkouší balíček řady Hammam složený z výživného tělového krému s čerstvými fíky a rýžovým mlékem a unikátního sprchového gelu s eukalyptem a rozmarýnem. - více »

21.05.2007

SOUTĚŽ o 3 x balíček ochranné sluneční kosmetiky WELEDA :

SOUTĚŽ o 3 x balíček ochranné sluneční kosmetiky WELEDA :

Chcete vyhrát 3 x balíček ochranné sluneční kosmetiky WELEDA ? Portál IK vám přináší velmi jednoduchou soutěž. Je určena všem návštěvníkům portálu. Stačí na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz poslat heslo, které zní: ochranná sluneční kosmetika značky WELEDA od Inspirovanikrasou.cz! Ze soutěžních emailů vybereme tři šťastlivce, kteří si vyzkouší balíček ochranné sluneční kosmetky od WELEDy pro nádherné a zdravé opalování. - více »

02.05.2007

SOUTĚŽ o 3 x VYSOCE ÚČINNÝ harmonizátor metabolismu a SPALOVAČ TUKU LKVB6 od firmy Klas :

SOUTĚŽ o 3 x VYSOCE ÚČINNÝ harmonizátor metabolismu a SPALOVAČ TUKU LKVB6 od firmy Klas :

Chcete vyhrát 3 x vysoce účinný harmonizátor metabolizmu a SPALOVAČ TUKU LKVB6 od firmy Klas ? Portál IK vám přináší zajímavou soutěž. Je určena všem návštěvníkům portálu. Stačí na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz poslat heslo, kterým je název mořské řasy, která je obsažena v přípravku (Nápověda: název se skládá ze 4 písmen a správnou odpověď najdete na: http://www.prirodni-pripravky.cz/lkvb6-klas.htm Ze soutěžních emailů vybereme tři šťastlivce, kteří si vyzkouší účinky LKVB6 pro zdraví i pro štíhlou linii. - více »

16.04.2007

SOUTĚŽ o 5 x CapsLyp od firmy BARNYS :

SOUTĚŽ o 5 x CapsLyp od firmy BARNYS :

Chcete vyhrát 5 x CapsLyp od firmy BARNYS ? Portál IK vám přináší velmi jednoduchou soutěž. Je určena všem návštěvníkům portálu. Stačí na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz poslat heslo, které zní: CapsLyp - žíjte a spalujte tuk s Inspirovanikrasou.cz! Ze soutěžních emailů vybereme tři šťastlivce, kteří si vyzkouší účinkyCapsLypu, který vám pomůže se spálováním přebytečných tuků. - více »

19.03.2007

SOUTĚŽ o 5 x NuCell od firmy BARNYS :

SOUTĚŽ o 5 x NuCell od firmy BARNYS :

Chcete vyhrát 5 x NuCell od firmy BARNYS ? Portál IK vám přináší velmi jednoduchou soutěž. Je určena všem návštěvníkům portálu. Stačí na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz poslat heslo, které zní: NuCell od Inspirovanikrasou.cz! Ze soutěžních emailů vybereme tři šťastlivce, kteří si vyzkouší účinky NuCellu pro zpomalení a potlačení projevů stárnutí tkání a vnitřní struktury kůže. - více »

27.02.2007

SOUTĚŽ o 5 x HYPNOX od firmy BARNYS :

SOUTĚŽ o 5 x HYPNOX od  firmy BARNYS :

Chcete vyhrát 5 x HYPNOX od firmy BARNYS ? Portál IK vám přináší velmi jednoduchou soutěž. Je určena všem návštěvníkům portálu. Stačí na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz poslat heslo, které zní: HYPNOX od Inspirovanikrasou.cz! Ze soutěžních emailů vybereme tři šťastlivce, kteří si vyzkouší účinky HYPNOXu pro zdravé spaní... - více »

05.02.2007

SOUTĚŽ o 3 x balíček dárkových předmětů od HBO:

SOUTĚŽ o 3 x balíček dárkových předmětů od HBO:

Chcete vyhrát 3 x balíček dárkových předmětů od HBO? Portál IK vám přináší velmi jednoduchou soutěž. Je určena všem návštěvníkům portálu. Stačí na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz poslat heslo, které zní: Darky od HBO můžete získat na Inspirovanikrasou.cz + svoje jmeno a adresu! Ze soutěžních emailů vybereme tři šťastlivce, kterým pošleme nádherné ceny od největšího a nejúspěšnějšího filmového kanálu. - více »

22.01.2007

SOUTĚŽ o 3 x 2 vstupenky na představení Divadla Na Jezerce:

SOUTĚŽ o 3 x 2 vstupenky na představení Divadla Na Jezerce:

Chcete vyhrát 3 x 2 vstupenky do Divdla na Jezerce? Portál IK vám přináší velmi jednoduchou soutěž. Je určena všem návštěvníkům portálu. Stačí na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz poslat heslo, které zní: 2 vstupenky na představení Divadla Na Jezerce od Inspirovanikrasou.cz + svoje jmeno a adresu! Ze soutěžních emailů 29.1.2007 vybereme tři šťastlivce, kteří budou mít jedinečný kulturní zážitek z představení Divadla na Jezerce. - více »

15.01.2007

SOUTĚŽ o 3 x Chromatone Plus+:

SOUTĚŽ o 3 x Chromatone Plus+:

Chcete vyhrát 3 x CD/DVD Mira Žbirky? Portál IK vám přináší velmi jednoduchou soutěž. Je určena všem návštěvníkům portálu. Stačí na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz poslat heslo, které zní: Chromatone Plus+ od Inspirovanikrasou.cz! Ze soutěžních emailů 22.1.2007 vybereme tři šťastlivce, kteří si vyzkouší účinky Chromatone Plus+:. - více »

08.01.2007

SOUTĚŽ o 3 x CD/DVD Mira Žbirky:

SOUTĚŽ o 3 x CD/DVD Mira Žbirky:

Chcete vyhrát 3 x CD/DVD Mira Žbirky? Portál IK vám přináší velmi jednoduchou soutěž. Je určena všem návštěvníkům portálu. Stačí na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz poslat heslo, které zní: CD/DVD Mira Žbirky od Inspirovanikrasou.cz! Ze soutěžních emailů 15.1.2007 vybereme tři šťastlivce, kteří si doma budou moci poslouchat nové CD od Mira Žbirky. - více »

01.01.2007

SOUTĚŽ o 3 x měsíční permanentku do pražského fitcentra Axagym:

SOUTĚŽ o 3 x měsíční permanentku do pražského fitcentra Axagym:

Chcete vyhrát 3 x měsíční permanentku do pražského fitcentra centra Axagym? Portál IK vám přináší velmi jednoduchou soutěž. Je určena všem návštěvníkům portálu. Stačí na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz poslat heslo, které zní: permici na měsíc do fitka AXAGYM od Inspirovanikrasou.cz! Ze soutěžních emailů 8.1.2007 vybereme tři šťastlivce, kteří si celý měsíc odzkouší výborné služby pražského fitcentra AXAGYM. - více »

25.11.2006

SOUTĚŽ o 2 vstupenky na koncert PINK (Sazka Aréna - 13.12.):

Chcete vyhrát 2 vstupenky na koncert PINK? Portál IK vám přináší velmi jednoduchou soutěž. Je určena všem registrovaným uživatelům. Stačí na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz poslat: vase uzivatelske jmeno a heslo, které zní: na PINK s Inspirovanikrasou.cz! Ze soutěžních mailů pak 10.12. vylosujeme jednoho šťastlivce, který si půjde PINK užít na vlastní oči a uši... - více »

reklama
reklama
MAX FACTOR
reklama
NICE MAGAZINE
RIMMEL