Nejnovější

Miluji jazz...

autor: jordana


Nejlépe hodnocená


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

Najděte své místo ve světe inspirovanikrasou.cz

Inspirujte se... ve světě krásy, modelek, modelů, fotografů, návrhářů, vizážistů, agentur, módních novinek, přehlídek, fotek, kosmetiky, oblečení...[ více šipka ]

CARSHOUSE MENHOUSE.cz LUXURYHOUSE
více informací
reklama
PražskéPříkopy.cz

Inspirovali jsme se...

 • 04.03.2024

  PODCAST Krása & Zdraví: Zvětšení prsou (Augmentace)

  PODCAST Krása & Zdraví: Zvětšení prsou (Augmentace)

  V dnešním podcastu o kráse a zdraví se budeme věnovat tématu zvětšení prsou. Augmentace neboli plastika prsou, je chirurgický zákrok, jenž je prováděn z estetického hlediska za účelem zvětšení prsou pomocí implantátů.


[ všechny novinky šipka ]

 

Nice magazine

HISENSE: Rozjeďte tu nejlepší fanouškovskou párty!

Pořádná párty chce dobře vychlazené pivo, které bude mít ten…

Chytrá chladnička s velkou obrazovkou i pro sledování zápasů

Nenechte si ujít velké okamžiky! Až budete připravovat v kuc…

Dozlatova upečené nadýchané domácí housky

Pojďte s námi vyzkoušet domácí houstičky z ingrediencí, kter…

Novinky v chlazení s pokročilými technologiemi a ještě nižší spotřebou

Na trh přicházejí nové kombinované chladničky Whirlpool s…

[ nicemagazine šipka ]

Soutěžte s IK

 • 03.06.2020

  Soutěž o balíček produktů značky Linteo

  Soutěž o balíček produktů značky Linteo

  Tři z vás mají možnost vyhrát balíček produktů na úklid od značky Linteo. Česká značka Linteo zpříjemňuje život všem členům rodiny již 20 let. Její produkty jsou spojeny s kvalitou a jsou dostupné každému. Vyzkoušejte kvalitní péči i vy. Balíček obsahuje vlhčené úklidové ubrousky do koupelny, švédskou utěrku a utěrku na nádobí z mikrovlákna. Soutěžní otázka: Co značka Linteo nenabízí? a) toaletní papír, b) vlhčené ubrousky, c) dekorativní kosmetiku. Nápovědu naleznete na http://www.linteo.cz . Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@hmg.cz . Do předmětu zprávy napište: INSPIROVANIKRASOU – Linteo. Ze všech došlých e-mailů vyhrává správná odpověď: 150, 300 a 450, tyto e-maily od nás obdrží výhru. __________________________________ Soutěž trvá od 3. 6. – 9. 6. 2020


[ všechny soutěže šipka ]

Video

Není čas zemřít | CZ TRAILER | v kinech 25. listopadu

[ všechny videa šipka ]

 

Doporučujeme

 • 03.11.2019

  Hodnotíme kavárny v mediální skupině HMG

  Hodnotíme kavárny v mediální skupině HMG

  V rámci naší mediální skupiny HMG jsme si pro vás připravili sérii článků, v nichž s vámi sdílíme, kde jsme za vás vyzkoušeli nejlepší kavárny nejen v Praze, ale i po celé ČR. Chcete-li se inspirovat, kam vyrazit za nejlepší kávou, prostředím a dezerty, pak nás sledujte na http://www.NejlepsiKavarny.cz .


[ celý článek šipka ]

Inspirace

 • 20.06.2024

  Hledáte nejlepší zahraniční sázkové kanceláře, působící v ČR?

  Hledáte nejlepší zahraniční sázkové kanceláře, působící v ČR?

  Výběr správného online kasina může být náročný úkol, ale nezoufejte. Máme pro vás několik tipů a rad, jak si vybrat ty nejlepší zahraniční sázkové kanceláře, které je dostupné i pro české hráče a má platnou licenci.


 • 19.06.2024

  Autoaugmentace prsou: Inovativní přístup k zvětšení poprsí

  Autoaugmentace prsou, často nazývaná také jako "přirozené zvětšení prsou", je nový a inovativní přístup k estetické chirurgii, který nabízí ženám možnost dosáhnout plnějšího a přirozenějšího vzhledu svých prsou bez použití implantátů. Tato technika využívá vlastní tělesné tkáně pacientky k modelaci prsou, což přináší celou řadu výhod a možností pro ženy hledající estetické zlepšení svého poprsí. V tomto článku si přiblížíme podrobnosti o autoaugmentaci prsou, včetně toho, jak probíhá, kdo je vhodným kandidátem pro tento zákrok, a jaké jsou jeho výhody a možné rizika.

 • 30.05.2024

  Jaké výhody přináší tribulus terrestris ženám?

  Kotvičník zemní (neboli tribulus terrestris) je kvetoucí rostlina, která se dlouhodobě používá v bylinkářství a má pozitivní dopad na celkové zdraví člověka. Většinou je kotvičník spojován s mužským pohlavím, protože je známý tím, že podporuje mužské sexuální zdraví, přitom spousta lidí ani netuší, jaké přínosy má pro něžné pohlaví. Nejenže zlepšuje náladu, ale také zvyšuje chuť k intimním hrátkám.

 • 28.05.2024

  Jak na trvalé odstranění chloupků doma? A je to vůbec možné?

  Každý z nás touží po hladké a jemné kůži bez chloupků. Ať už z estetických důvodů, kvůli pohodlí nebo z hygienických hledisek, odstranění chloupků je téma, které mnoho z nás zajímá.

 • 25.05.2024

  Využití 3D tisku ve stavebnictví

  S dynamickým rozvojem technologií stále odvážněji proniká 3D tisk do stavebního sektoru. Tato inovativní metoda umožňuje rychlejší a ekonomičtější stavbu konstrukcí, od domů po pokročilé infrastrukturní objekty. V tomto článku se podíváme na to, jak 3D tisk revolucionalizuje stavebnictví, jaké materiály jsou používány a jaké přináší výhody a výzvy.

[ celý článek šipka ]

 

Video

Jak jsem se těšil na kovaného motýlka | Editorial

[ všechny videa šipka ]


portál o autech CARSHOUSE

Nové tváře


reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
MAX FACTOR