Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

06.04.2021

Zbavte se akné přes noc

Autor: Jolana Holáňová

Zbavte se akné přes noc

Trápí vás nevzhledné akné? Můžete se ho hravě zbavit přes jedinou noc! Dnes existují kosmetické vychytávky, které si během pár hodin poradí s každým defektem, který se objeví na vaší pokožce.Náplast na černé tečky


Komedony neboli akné (acne vulgaris) nás začnou trápit v pubertálním věku, bohužel některých se tyto kožní potíže drží do dospělosti. Nebo se u někoho mohou projevit obtíže například při hormonálních změnách, což se děje u žen v těhotenství. Do této kategorie se často řadí černé tečky. V pórech je zanesený hnis, který ucpává čepička nánosu prachu, který zčerná. Není proto nic jednoduššího než tyto černé čepičky odlepit. Existuje mnoho náplastí, které se dávají na obličej.

Nejčastější jsou však proužky na nos. Jednoduché náplasti, které se namočí, nechají se asi 20 minut schnout a posléze se odlepí. Zejména na černých náplastech je poté vidět, jak se vyloupne hnis z nosu. Pór se tím otevře, proto se doporučuje použít vysušující tonikum či jiné čistící sérum, které prostor v póru vyčistí.

Náplast na akné


Pak tu máme ještě náplasti na samotné akné, které jsou oproti náplastem na černé tečky novější vychytávkou. Velké zarudlé pupínky, které se stále objevují na obličeji? Zkuste tedy náplast na akné. Stačí ji nalepit na čistou a rovněž suchou pleť do oblasti pupínku, kde se dokonale přisaje k pokožce. Hned se zredukuje zarudnutí. Tím se zabrání dalšímu šíření bakterií. To ale není vše. Když bude působit navíc přes noc, bude pokožku vysušovat a tím se pupínek ztratí. Navíc se do postižené oblasti budou uvolňovat účinné látky, které místo vyléčí a zabrání dalšímu tvoření pupínků. Jak na to? Nalepte prostě náplast na pupínek večer před spaním. Pokud máte větší potíže, tak se používají i náplasti přes den. Když nebudete muset nikam ven, urychlíte tak hojení problematického akné. Zbavíte se i dlouhodobě problematického akné, protože účinné látky se uvolňují do kůže postupně.


« Zpět

reklama
reklama
Jazyková škola LITE
reklama
NICE MAGAZINE
Jazyková škola LITE