Nejnovější

V bílých punčoškách...

autor: jordney.love


Nejlépe hodnocená

Glamour

autor: jordney.love

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

04.05.2023

Volnočasové benefity podporují spokojenost zaměstnanců

Autor: Jolana Holáňová

Volnočasové benefity podporují spokojenost zaměstnanců

Odměnou za hodiny strávené v zaměstnání bývají ve spoustě společností volnočasové benefity. Ty slouží zaměstnancům k tomu, aby načerpali novou energii, odpočinuli si po náročném pracovním týdnu a třeba i vyrazili na nějakou rekreaci. Proč jsou tyto odměny oboustranně výhodné?Benefity poskytují zaměstnancům zasloužený odpočinek


Volnočasové benefity umožňují zaměstnancům upustit páru po náročném pracovním dni, což je rozhodně praktické a od zaměstnavatelů ohleduplné. Aby byl každý člen pracovního týmu spokojený ve svém zaměstnání, musí mít také dostatek času a financí, aby se mohl ve svém volném čase věnovat svým koníčkům. Právě volnočasové benefity jsou skvělým řešením, jak si po práci užít zasloužený aktivní i méně aktivní odpočinek.

 

Volnočasové benefity jako motivace k lepším pracovním výkonům


Jestliže zaměstnanec pravidelně dostává od svého nadřízeného volnočasové benefity, nemá důvod opouštět svou pracovní pozici. Spokojený zaměstnanec, jenž dostává příspěvky na své záliby, je motivován k lepším pracovním výkonům, a díky rovnováze mezi prací a soukromým životem je také spokojenější a plný energie, kterou může směřovat právě do svého pracovního výkonu.

 

Volnočasové benefity podporují spokojenost zaměstnanců


Kultura, cestování a sportovní aktivity


Ať už je vaším koníčkem kultura, cestování nebo se rádi věnujete sportovním aktivitám, s volnočasovými benefity se můžete svým zálibám věnovat naplno. Síť služeb, ve kterých se dají benefity uplatnit, je natolik široká, že si to své najde i ten nejnáročnější klient.

 

Pokud budete vědět, že po odpracovaném dni si díky zaměstnaneckým benefitům můžete dopřát kulturní, sportovní či vámi jiný preferovaný zážitek, jste motivováni k lepším pracovním výkonům a v práci jste spokojenější. Volnočasové benefity se tak stávají oboustranně výhodnými.

 


 

Zdroj obrázku: stockfour / Shutterstock.com


« Zpět

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
MAX FACTOR