Nejnovější

18

autor: darianna


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 19x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

29.07.2021

Vánoční dárek pro pány, kteří se rádi prezentují v kuchyni

Autor: Jolana Holáňová

Vánoční dárek pro pány, kteří se rádi prezentují v kuchyni

Pokud máte doma partnera, co mu není cizí stát u kuchyňské linky a připravovat nedělní oběd, jistě je vaše manželství nadmíru spokojené. A navíc máte hned tip, jak svého drahého muže potěšit i pod vánočním stromkem. Klasika, dejte mu něco, s čím půjde uvařit dobré jídlo. Ideálně původem z míst, kde je gastronomie povýšená spíš na moderní náboženství. Itálie, Španělsko nebo Řecko mají jedno společné. Život si vychutnávají plnými doušky a umí si dopřávat skvělých jídel. Nehledí se na každou kalorii, klíčová je chuť a vůně, symbióza, do které se zamilujete.Olivový olej je dnes už jasná jednička


Příznivci zdravého životního stylu to moc dobře vědí, o gurmánech se dá říci vlastně naprosto totéž. Vánoční dárek s vůní oliv bude přijat s radostí, dáte jím najevo, že vám jde o i zdraví, které může jít ruku v ruce s báječnou chutí. Vlastně, proč ne? Nikdo neříká, že opravdu zdravé věci vám nemusí lahodit i na talíři. Pokud znáte už olivový olej trochu důvěrněji, jistě dobře víte, že tato pravda je zcela univerzální a středomořský svět o ní ví už celé generace. A pro balsamico to platí pochopitelně také, vždyť balzamikový ocet je oblíbenou veličinou i pro mnoho michelinských kuchařů.

Jak vidíte, dárky pro muže nemusí být vždy jen s tématem letadel, aut, lodí nebo vojenského arzenálu. Občas může být v hlavní roli i středomořská plodina číslo jedna, se kterou se potkáváme nejen při prohlížení blogů zaměřených na gastronomii. Bez olivového oleje by to dnes nešlo, i když na první pohled obsahuje příliš mnoho tuků, jde o zdraví opravdu v každé kapce! Podívejte se na extra panenský olivový olej na olivum.cz a zjistíte, že existují různorodé odrůdy a každá je v něčem jedinečná. Masité pokrmy nebo lehké saláty, ale také dezerty, s olivami si porozumíte vždycky, jen mít dostatek inspirace a elánu do vaření. Stačí jen malá lžička, doslova pouze pár kapek a jídlo bude naprosto jiné!


Zdroj foto: Olivum.cz


« Zpět

reklama
reklama
James Bond - Není čas zemřít
reklama
NICE MAGAZINE
James Bond - Není čas zemřít