Nejnovější

V bílých punčoškách...

autor: jordney.love


Nejlépe hodnocená

Glamour

autor: jordney.love

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

26.03.2020

Trička, který ohromí!

Autor: Jolana Holáňová

Trička, který ohromí!

Konečně po letech se plní sny všech zarytých fanoušků z Česka, kteří mohli před časem pouze snít o tom, že by nosili trička s potiskem na hrudi nebo vzadu na mikině, na kabelce a tak podobně. Star wars trička, Harry Potter trička, různé jiné trička s potiskem Disney ... nic není nemožné v dnešním světě geek módy a proto vám přinášíme přehled o dvou základních fandomech!


Jestli jste fanoušky impéria nebo vaše srdce žije u Zmijozelských, s přehledem si vyberete. Chewbacca, princezna Leia, Severus Snape nebo znak relikvií smrti... Ano, toto jsou přesně prvky, které charakterizují naše Star wars trička a Harry Potter trička – něco, co potřebuje úplně každý geek a správný fanoušek! A to je samozřejmě tričko s potiskem jeho oblíbeného fandomu.

Star wars trička jsou v kurzu i po letech!

Všechno to začalo v daleké galaxii, biliony světelných let před námi kdy princezna Leia Organa a Darth Vader .... Ne, děláme si srandu. Ve skutečnosti to všechno začalo jedním fantastickým nápadem George Lucase stvořit výjimečný vesmír Star Wars. Odjakživa měli fanoušci tohoto fandomu blízko k tomu prezentovat to, co mají rádi. Kdo by se nechtěl pochlubit svým spolužákům a kamarádům, že mají tričko s Darth Vaderem nebo Han Solem? V dnešních dnech by to spíš bylo s Kylo Renem .. Navštivte náš Exegol s Kylo Renem na vašem Star Wars tričku ještě dnes. Star Wars trička pro dívky a chlapce, pro ženy a muže, pro děti! Trička s potiskem jejich oblíbených hrdinů byly najednou tady a teď to znovu zažívá boom. Například na stránce Dedoles si můžete vybrat z desítek triček s touto tématikou. Jestli už hrajete na straně impéria nebo rebelů, zda milujete baby Yodu ... co to kecám? Baby Yodu miluje každý! A Star Wars trička samozřejmě taky.

Harry Potter trička – součást kouzelné módy

To je najednou nápadů, to je najednou lidi, kteří se zařazují do kolejí nějaké vymyšlené kouzelnické školy Bradavice, čekají na dopis, který jim přinese sova ... Jo, my jsme ti lidé. A přesně víme, co chceme. Chceme své Harry Potter trička, chceme svůj fandom hrdě ukazovat. Chceme světu dát vědět, že jsme hrdí členové Nebelvíru nebe Zmijozelu, Havraspáru nebe Mrzimoru! Ať to každý vidí, že Harry Potter trička jsou našim módní vyjádřením naší skutečné duše. Duše čaroděje, na kterého v Bradavicích zapomněli a neposlali mu k jedenáctým narozeninám žádný list. My se však nevzdáváme, a tak chceme, aby celý svět čarodějnic a čarodějů na čele s ministrem kouzel věděl, že my mezi ně patříme! A na to nám slouží naše Harry Potter trička. My nezapomínáme, kým ve skutečnosti jsme, do jaké koleje bychom ze srdce chtěli být zařazeni ... a to samozřejmě vše v 100% bavlně! Naše trička s potiskem jsou bezpochyby pouze v bavlně. A možná s trochou kouzla neviditelného zvětšení nazvaného mezi mudli elastan. Ale pst, to je staré kouzelnické tajemství, o kterém nikdo dodnes nevěděl.

Merch Harry Potter

Pokud jste si nevybrali z naší nabídky triček a ponožek, máme i něco navíc. V naší nabídce můžete například najít i náušnice Relikvie smrti. Sada náušnic Relikvie smrti potěší každého milovníka této fantasy série o mladém čarodějnickém učni. Náušnicemi se však naše nabídka nekončí. Dokupte si i náhrdelník se zlatohonkou nebo náramkové hodiny se skřítkem Dobbym. Podívejte se na naši kompletní nabídku na www.dedoles.cz a vyberte si už dnes.


« Zpět

reklama
reklama
PražskéPříkopy.cz
reklama
NICE MAGAZINE
RIMMEL