Nejnovější

giordanni gold

autor: adriankamakeup


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,3 / 3x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

01.11.2020

Šperky podle horoskopu – které se pro vaše znamení dokonale hodí?

Autor: Jolana Holáňová

Šperky podle horoskopu – které se pro vaše znamení dokonale hodí?

Šperky k ženám neodmyslitelně patří. Dělají je krásnější, podtrhují jejich osobnost, zvyšují jejich sebevědomí. Jak ale z široké nabídky zvolit ty pravé? Nevíte-li si s výběrem rady, zkuste se inspirovat třeba datem vašeho narození.Ohnivá znamení


Ohnivá znamení, jako je Beran, Lev a Střelec, charakterizuje spontánnost, temperament, živelnost a pozitivní přístup k životu, jsou to zkrátka rození optimisti. Nevadí jim být středem pozornosti, spíš naopak, rádi si tyto chvilky užívají. Zavděčíte se jim tak s originálními šperky, které jim dovolí zazářit a vyniknout. Čím netradičnější, tím lepší. Skvěle se k nim hodí také silný a mocný rubín, který symbolizuje vášeň, lásku, sebevědomí. Prsten s rubínem tak bude trefou do černého, tedy v tomto případě spíš do červeného.


Zemská znamení


Zemská znamení, tedy Býk, Panna a Kozoroh se vyznačují svou konzervativností a praktičností. Jednají výhradně rozumem, představivost a intuice se tak u nich nachází až na posledním místě. Potěšíte je proto s něžnější klasikou, střídmějšími a umírněnějšími šperky, které se nejlépe hodí k jejich osobnosti. Jde především o decentní prsteny či náušnice s drobnými kamínky. Protože si hodně potrpí na materiální věci, budou doslova skákat radostí, darujete-li jim luxusní šperky.

Vzdušná znamení


Blíženci, Váhy, Vodnář – tato vzdušná znamení jsou typická svou aktivitou, zvídavostí a všestranností. Velmi lehce se pro něco nadchnou, ale stejně tak rychle jejich zájem opadne. Při výběru proto zohledněte tuto jejich nestálou povahu a snažte se vybírat takové kousky, které jen tak neomrzí a hodí se ke všemu. Vyhněte se masivním šperkům, které se vzdušnými znameními vůbec nejdou dohromady, protože působí příliš těžkopádně a doslova je dusí.

Vodní znamení


Vodní znamení, mezi které se řadí Rak, Štír, Ryby, jsou jedním slovem nepředvídatelná, hodně dají na svoje emoce a intuici a snadno se vcítí do pocitů druhých. Vybírejte proto pro ně křehké šperky, které s těmito něžnými dušemi dokonale souzní. Preferujte jednoduchost, eleganci a jemnost. Všechny tyto atributy dokonale splňují šperky s perlami, které se k vodním znamením dokonale hodí. Dobrou volbou bude také modrý safír, což je kámen barvy oceánu, který je pro všechny snílky jako dělaný.


Zdroj foto: Esterstyl.cz, Pixabay.com


« Zpět

reklama
reklama
Jazyková škola LITE
reklama
NICE MAGAZINE
Jazyková škola LITE