Nejnovější

já

autor: 98teuna


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

19.05.2020

Pijte vodu, budete zdraví

Autor: Jolana Holáňová

Pijte vodu, budete zdraví

Posilovat imunitu bychom měli po celý rok, abychom se snáze vypořádali s případnou infekcí nebo onemocněním. Pitný režim je pro obranyschopnost organismu důležitý.


Pro zdraví


I obyčejná rýma nám dokáže pořádně zkomplikovat život, pokud nejsme úplně v pořádku nebo máme sníženou imunitu. K jejímu posílení stačí několik kroků, které nám pomohou k lepší obranyschopnosti a tedy i lepšímu zdraví. Pravidelný odpočinek, dostatek vitamínů, pohybové aktivity a pitný režim jsou hlavní faktory, které nám mohou při posílení imunity pomoci. Právě pitný režim je ale často hlavním problémem, pijeme málo, a když už, dáme přednost limonádám a slazeným nápojům s barvivy a chemickými konzervanty. Někdy je voda z kohoutku nedobrá a tak se snažíme ji nepít, spolehnout se na sladké sirupy ale není řešení. Chuť dokáže zlepšit vodní filtr, zbaví ji případných nečistot a škodlivých látek a my tak máme k dispozici zdravou, čistou a chutnou vodu.Nic lepšího není


Voda je pro naše tělo přirozená, tvoří až 70 % našeho těla, u novorozenců dokonce až 80 %. proto bychom se měli snažit ji do těla doplňovat pravidelným pitným režimem. Při nedostatku tekutin přichází pocit žízně a následně dehydratace. Mezi první příznaky, že potřebujeme doplnit tekutiny, patří únava, špatná nálada, malátnost a bolesti hlavy. Vodu v našem těle potřebujeme k jeho správnému fungování, pomáhá nám vylučovat škodlivé látky, pročišťuje organismus a zvyšuje jeho obranyschopnost. Pokud pijeme málo vody, můžeme se časem potýkat se žlučovými a ledvinovými kameny, špatnou pletí, migrénami a mnoha dalšími neduhy, které našemu zdraví a ani imunitě nijak neprospívají. Když nám voda z kohoutku nechutná, je vhodné řešení upravená voda pomocí vodních filtrů a zlepšit tak její chuť i složení, než abychom vyhledávali sladké nápoje plné barviv a konzervantů.Filtry pitné vody zajistí, že je voda chutná a neobsahuje škodliviny, svému tělu tak můžeme dopřát tu nejvyšší kvalitu, aby bez problémů zvládalo nejen všechny povinnosti a koníčky, ale také boj s bacily.


« Zpět

reklama
reklama
Jazyková škola LITE
reklama
NICE MAGAZINE
Prémiová kosmetika značky Onclé