Nejnovější

V bílých punčoškách...

autor: jordney.love


Nejlépe hodnocená

Glamour

autor: jordney.love

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

28.10.2019

Opravdu kvalitní kosmetika? Italská Tesori d'Oriente!

Autor: Jolana Holáňová

Opravdu kvalitní kosmetika? Italská Tesori d'Oriente!

Sháníte opravdu kvalitní kosmetiku a čisticí prostředky? Zapomeňte na zboží nadnárodních firem, jejichž skutečně kvalitní produkty jsou dopřávány jen zákazníkům na západ od nás, a vsaďte na dodavatele, kteří své zákazníky nerozdělují na dvě kategorie. I vy si zkrátka zasloužíte kvalitu! Poradíme vám, kde ji seženete!


Italská kosmetika je sama o sobě zárukou kvality. Italky jsou totiž na kosmetické produkty a čistící prostředky nesmírně náročné. Některé výrobky, které jsou dostupné na českém trhu, by právě pro svou nevalnou kvalitu v Itálii neuspěly. Italky zkrátka pro sebe a své domovy chtějí jen to nejlepší. To samé byste měli chtít i vy.

Zatočte s dvojí kvalitou nejenom potravin! 

Dvojí kvalita nejenom potravin, ale i kosmetických produktů a čisticích prostředků je stále na pořadu dne. Pod stejnou značkou se stále setkáte s výrobky různých kvalit. Hádejte, jaká končí na tom českém? Naštěstí existují lidé, kteří se to snaží změnit, a zdaleka je nenajdete jen v Europarlamentu. Přitom stačí relativně málo. Ty skutečně kvalitní produkty k nám začít dovážet.

Buďte jako Italky

Přesně tyto pohnutky stály za vznikem jedinečného e-shopu s výhradně italskou kosmetikou. Jeho majitelka, provozovatelka a zakladatelka v jedné osobě svůj život dělí mezi Českem a Itálií. Tam se naučila vyžadovat za své peníze jen výrobky těch nejvyšších kvalit. A o ty se s námi rozhodla podělit. Výsledkem je e-shop Giulieta.shop s prvotřídním italským drogistickým zbožím. 

Zahraniční kvalita za české ceny? Ano, je to možné!

Seženete na něm aviváže, mycí a čisticí prostředky, ale i sprchové gely, vlasovou kosmetiku, tekutá a tuhá mýdla, prostředky pro intimní hygienu, pěny do koupele, micerální vody, tělové krémy, mléka, másla, pudry, deodoranty, parfémy i zubní pasty. Zkrátka veškerou italskou kosmetiku té nejvyšší kvality! Za české ceny! Co byste řekli třeba parfemovanému mýdlu s dávkovačem za 79 korun?

Aviváže s parfemovanými mikrokapslemi

Vaší pozornosti by především neměly uniknout produkty značky Tesori dOriente postavené na filosofii indické ajurvédy s vizí přeměnit každodenní rutinu na radost přinášející rituál. V portfoliu značky najdete například kvalitní aviváže k parfémovanými mikrokapslemi, které do prádla postupně uvolňují intenzívní vůni, které hned tak někdo neodolá. Stejné vůně čekejte i v parfemovaných vodách, sprchových krémech, deodorantech, toaletních mýdlech a parfémech na prádlo. Provonět se zkrátka můžete od hlavy až k patě. A spolu s vámi i vaše prádlo! Tak neváhejte a dopřejte si skutečnou kvalitu, kterou si zasloužíte! A je jedno, zde jste Češka, Němka nebo Italka!


« Zpět

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
PražskéPříkopy.cz