Nejnovější

Adriana selfie

autor: adriana modelka


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

19.06.2020

Nápoje jako afrodiziaka? Najdete je ve vaší kuchyni!

Autor: Jolana Holáňová

Nápoje jako afrodiziaka? Najdete je ve vaší kuchyni!

Způsoby, jak povzbudit své sexuální vzrušení hledají lidé prakticky od nepaměti. A ve svém úsilí nijak nepolevují ani dnes, kdy máme k dispozici nejmodernější afrodiziaka v podobě sprejů či čichavých látek. Existují ale i jiné, zcela přírodní cesty, které probudí vaši milostnou touhu a zlepší váš sex. Jde třeba o tyto „obyčejné“ nápoje.Červené víno


Nejnovější vědecké studie potvrzují, že k opravdu mocným afrodiziakům patří červené víno. Alkohol odbourává stres i úzkost, boří zábrany, vyvolává euforizující účinky a povzbuzuje vášeň a sexuální aktivitu. Navíc pití vína vyžaduje specifickou romantickou atmosféru, která nás rozhodně nenechává chladnými. Ovšem pozor, s alkoholem to nepřehánějte, může totiž sexuální touhu také úplně zabít. Takže zatímco jedna nebo dvě skleničky červeného působí povzbudivě, ve větších dávkách vás spolehlivě utlumí. Klesne totiž množství sexuálních hormonů a tak jediné, co v ložnici zvládnete, je rychle usnout.


Káva


Čerstvá káva je známým povzbuzujícím prostředkem. Může za to kofein, který stimuluje orgány a tkáně, zlepšuje koncentraci, tělesnou i duševní výkonnost, výdrž a fantazii. Pozitivně působí také na sexuální apetit, a to především u žen. Nejlepší výsledky se dostavují u dam, které nejsou zvyklé na pravidelné denní dávky tohoto oblíbeného nápoje, ale naopak si ho dopřávají jen zřídka. Už přemýšlíte, že se rychle vydáte zapnout kávovar? I v tomto případě se držte hesla: všeho s mírou. Za ideální množství jsou považovány dva šálky.

Čaje


Také čaje představují dobrý způsob, jak posílit libido a zajistit si noci plné vášně. Vedle rozhodně nešlápnete s bylinkami. Sexuální touhu stimuluje například máta, která je známá pro své účinky na impotenci a frigiditu. Zázraky dovede i zázvor, který vám prohřeje tělo, rozproudí krev a rozbuší srdce. Již ve starověku proto prý pili muži zázvorový čaj, aby byli dobrými milenci. Sexuální touhu zvýší i kvalitní sypaný zelený čaj, který je bohatý na katechiny, což jsou látky zlepšující cirkulaci krve v dolní části těla. Jako stimulanty fungují také odvary z kořene ženšenu nebo peruánské macy. Tak už víte, na jakém nápoji si večer pochutnáte?


« Zpět

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
LetníServis.cz