Nejnovější

Markét

autor: makytka011


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 19x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

12.01.2019

Na Notino jsou největší slevy po Novém roce

Autor: Jolana Holáňová

Na Notino jsou největší slevy po Novém roce

Každý, kdo miluje nákupy, hlavně ty za rozumné ceny, se těšil na letošní výprodeje, které jako každý rok začínají ve velkém vždy po Novém roce. Řada z vás však musela být doslova zklamaná, protože většina slev je pouze na oko, a to hlavně co se týče elektroniky. Prodejci nám předkládají „vykonstruované“ slevy z těch původních zaváděcích a doporučených, jež byly při zahájení jejich prodeje. Takže když se pořádně rozhlédnete v porovnávačích na internetu, zjistíte, že jsou úplně stejné jako jinde, jen bez „obřích“ slevových procent. Jedinou světlou výjimkou je pro letošek Notino, jež nabízí novoroční výprodej oblíbené kosmetiky a parfémů až se 70% slevou. A to už stojí za to!


Využijte exkluzivní 15% slevový kód na Notino

Chcete-li si zakoupit nejen výprodejové kousky, ale i naprosté novinky, pak můžete využít exkluzivní 15% slevový promokupón na veškeré kosmetické produkty a parfémy právě na Notino.cz. Ale musíte si rozhodně pospíšit, neboť tato nabídka je časově omezena. A znáte to, kdo pozdě chodí, sám sobě škodí.    

Novoroční výprodej se slevou až 70 %    

Pokud jste ale opravdovými milovníky dokonalých slevových nabídek, pak si rozhodně nesmíte nechat ujít až 70% slevy v rámci novoročního výprodeje. Ten se vztahuje na vybrané kousky, jejichž zásoby se postupně tenčí, jak rychle ubývají. Novoroční výprodej je pro vás přichystaný až do konce ledna. Proto ani zde nemůžete dlouho otálet.    

Co všechno můžete na Notino nalézt    

A teď to zásadní, co všechno vlastně můžete na Notino.cz nalézt. Tento e-shop je doslova nabitý těmi nejnovějšími světovými parfémy a kosmetickými produkty, jež jen tak někde takto pohromadě nenajdete. Vybere si zde opravdu každý, ať žena či muž, pro každého se najde ten správný produkt, díky kterému bude svět zase hezky v rovnováze. Nevěříte? Tak to se musíte hned podívat na kompletní nabídku.    

A nezapomeňte, že díky portálu promokupon.cz to budete mít o dost levnější.


« Zpět

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
Medical Esthet & Spa