Nejnovější

DV7

autor: dev


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

06.06.2019

Luxusní hodinky, které vám dají styl

Autor: Jolana Holáňová

Luxusní hodinky, které vám dají styl

Nezanevřeli jste ani v době mobilních telefonů na hodinky, ale ty běžné levné vám nestačí? Síť obchodů Beny prodává luxusní hodinky pro náročné, které budete nosit jako funkční šperk.


S příchodem mobilních telefonů z našich rukou postupně hodinky zmizely. Čas nám řekne i náš smartphone, a ten máme vždy po ruce. Jenomže naše ruce se oprostily pouze od levných hodinek. Drahé luxusní hodinky nosíme stále. Jsou šperkem, který patří na ruku každého, komu záleží na stylu a módě, a kdo si potrpí na kvalitní, dražší a značkové věci. 

Luxusní pánské hodinky jako basic šperk pro muže

Muži si na šperky příliš nepotrpí. Některé lze pokládat dokonce za zprofanované, takže zlatý řetěz si rozhodně muž se stylem na krk nepověsí. Jelikož žijeme na psí knížku, nebo se rozvádíme, svůj smysl jako šperk postupně ztratil i pánský snubní prsten. To, co u mužů milujících styl a luxus zůstalo, jsou pánské hodinky. Jaké se aktuálně nosí? Klasické náramkové vynikají především kvalitou svého materiálu. Vedle levnější verze v podobě nerezové oceli jde zejména o titan, karbon, různé odstíny zlata či dokonce o keramiku. Hitem zůstávají sportovně laděné hodinky se zajímavými funkcemi: především potápěčské, jachtařské nebo letecké pánské hodinky. 

Luxusní dámské hodinky vypadají decentně a často napodobují pánský styl

Dámy jsou sice na rozdíl od mužů obvykle „ošperkovány“ od hlavy až k patě, ale pozor, elegance nabádá spíše ke střídmosti. Zatímco náramek je zbytečnost navíc, elegantní dámské hodinky na ruku patří. Určitě na ruku každé ženy, která nosí kostým, patří k „malým černým“ i k módnímu minimalismu, jaký prezentují oděvní značky Calvin Klein, ale i COS. Co dělá dámské hodinky luxusními? Jednodušší design, kvalitní materiál a velice často pánský styl

Luxusní hodinářství Beny

Zatímco dříve si luxusní hodinářství Beny užili pouze Pražané a návštěvníci Prahy, dnes díky e-shopu má luxusní sortiment hodinek možnost nakupovat každý. E-shop najdete na adrese Hodinky-beny.cz. Firma prodává luxusní hodinky značek Tag Heuer, Chopard, Franck Muller, Frederique Constant, Oris, Perrelet Rado, Zenith, Parmigiani Fleurier, CVSTOS, Corum, Arnold & Son, Bell & Ross, Graham, Longines, Maurice Lacroix nebo Raymond Weil.

« Zpět

reklama
reklama
FREEBIKE
reklama
NICE MAGAZINE
Baletní akademie Adély Pollertové