Nejnovější

V bílých punčoškách...

autor: jordney.love


Nejlépe hodnocená

Glamour

autor: jordney.love

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

18.05.2023

Jemná síla masáže: Jak správně používat masážní přístroje?

Autor: Jolana Holáňová

Jemná síla masáže: Jak správně používat masážní přístroje?

Masáže miluje většina z nás, co si ale budeme povídat, tyto služby nejsou za hubičku. Dnes existují přístroje, s nimiž si dopřejete kvalitní masáž, jež vám pomůže od bolesti i vám ubere několik roků. Masážní přístroje zkrátka svědčí zdraví i kráse. A se správnými přístroji i peněžence.Masážní přístroj na hlavu i krční páteř


Jakýkoli vibrační masážní přístroj se u vás určitě neztratí, protože nejde pouze o relaxační pomůcku, ale i prostředek, který vás zbaví nepříjemné bolesti i při nemoci. Samotnou kapitolou jsou bolesti hlavy nebo migrény. Pokud vás bolí svaly při namožení po cvičení, dá se to, dejme tomu, vydržet. Když ale bolí hlava, saháme po prášku, abychom mohli fungovat. Jestli ale chemii moc nefandíte, zkuste právě masáž, jež umí bolesti odehnat. Například masážní přístroj na hlavu umí působit na akupunkturní body, naladí lidský mozek na alfa vlny, čímž docílí jeho relaxu, kdy bolest bude odeznívat. Stačí jen přiložit na hlavu a nechat jej pracovat. Jestli jsou vaše potíže větší, možná je bolest zakořeněná již v páteři. V takovém případě si lehněte na masážní přístroj na krční páteř, nechte působit EMS pulzy a infračervené teplo na jednotlivé obratle. Jakmile se uvolní centrum bolesti hlavy, uleví se vám celkově.


Jemná síla masáže: Jak správně používat masážní přístroje?


Kosmetické přístroje pro omlazení

Masáže nás ale nemusí pouze zbavovat bolesti. Jen si vezměte, že tento fyzický úkon umí navodit pocit blaha, takže se budeme cítit příjemně i po psychické stránce. Stimulace bodů v kůži umí nastartovat i omlazovací procesy. Pokud jste někdy byli na kosmetice, tak můžete mít zkušenosti s tím, že terapeut vás i namasíroval. Aby vaše pleť začala mládnout, nepotřebuje skalpel. Stimulací s pomocí tlaku se nastartuje například produkce kolagenu. Také se rozproudí lymfa, čímž dojde k čistění pokožky, organismus se tak detoxikuje. Postačí vám, když budete po pleti jen projíždět, kosmetické přístroje udělají vše za vás. Mrkněte se na stránky Beautyrelax.cz, kde najdete hned několik přístrojů pro vaše zdraví i krásu.
Zdroj foto: Beautyrelax.cz« Zpět

reklama
reklama
MAX FACTOR
reklama
NICE MAGAZINE
RIMMEL