Nejnovější

Miluji jazz...

autor: jordana


Nejlépe hodnocená


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

10.10.2023

Jak natočit autentický snímek ve stylu kasina?

Autor: Jolana Holáňová

Jak natočit autentický snímek ve stylu kasina?

Chcete uspořádat focení v kasinu? Ne, nemusíte jet do Monaka nebo Las Vegas, abyste si užili zábavu v kasinu. Focení s tématikou kasina můžete uspořádat kdekoli. Stačí vytvořit doprovod a během focení osvobodit modelky.Můžete navštívit a inspirovat se designem ceske online casina. Na herní platformě Kajot 5€ najdete hazardní hru pro každý vkus.

 

Osvětlení

 

Kasina jsou obvykle záměrně špatně osvětlena, protože v dokonale osvětlené místnosti byste přece nechtěli udělat špatné rozhodnutí ohledně svého bankrollu, že? I když chcete, aby imitovala herní místnost, chcete také získat co nejlepší záběry, což znamená přizpůsobit osvětlení relacím.

Udělejte za ruletou normální scénu a pak rozsviťte světla na tak dlouho, abyste mohli pořídit fotografie. Hlasitá, červená, zlatá a oslňující světla jsou to, co potřebujete. Někdy může být herna vyzdobena ve stylu art deco nebo baroka se zrcadly a lustry. Světla jsou jednou z nejdůležitějších součástí tematických dekorací kasina.

 

Bavte se se šperky

 

Zdobení promění i jednoduché pozadí v působivé. Existuje však několik věcí, které je třeba přidat, abyste této auře dodali. Zde je popis toho, co je třeba udělat.

Skvělý nápad je přidat sametové lano nebo červený koberec. Zařaďte několik her, které přitáhnou pozornost.

Přidejte poutavé dekorace. Udržujte bar a prostor s občerstvením, kde budou lidé vystupovat s občerstvením nebo nealkoholickými koktejly.

Jaký druh osvětlení byste tedy měli zvolit, abyste zachovali autentickou atmosféru kasina? Použijte hlasitá, oslnivá světla ve stylu kasina, abyste zachovali slavnostní náladu jako v kasinu. Po pořízení záběrů je můžete vrátit do tlumeného rázu, který udržuje hráče v nejistotě, zda je noc, nebo den.


Jak natočit autentický snímek ve stylu kasina?

Nechte vyniknout výzdobu

 

Nejhlasitěji budou křičet dekorace, takže je třeba navodit atmosféru skutečného online kasina, kde návštěvníci hrají ruletu a blackjack. Na filmové scéně rozestavte miniaturní hrací automaty, které vydávají stejné zvuky jako ty skutečné, a tím dáte najevo, že jste v reálu, a kola to celé doplní. To by se skvěle hodilo do videa, protože ukazuje některé pohyby v zákulisí.

Potřebujete červené koberce, sametová lana a hudbu v pozadí, která lidem připomíná kasina ve Vegas, jakmile vstoupí dovnitř. Obrázek dotváří bar s alkoholickými a nealkoholickými nápoji - placenými nebo zdarma -, na tom nešetřete.

 

Zachycení emocí

 

Focení musí odrážet náladu zúčastněných, takže je třeba zachytit záběry, na kterých popíjejí, baví se a jsou ve společnosti. Chcete také zachytit balónky, neonová světla, krupiéra, pokerové žetony, kolo a co nejvíce věcí, které křičí Vegas a hazard. Klíčovou roli hraje hudba; to nemůžeme dostatečně zdůraznit, takže si ji pořiďte. Nebylo by to klasické focení v kasinu, kdyby hry neodpovídaly nebo kdyby lidé neukázali své prohrávající a vyhrávající tváře. Mimochodem, pokud jste se dostali do lasvegaské estetiky, přečtěte si, jak si ve městě hříchu vybojovat svatbu zpět.

 

Tipy pro focení v kasinu

 

Zde je několik věcí, které můžete použít při plánování focení.

Ujistěte se, že jste si vše naplánovali dopředu. Je nezbytné být připraven. Když se připravíte, zvýší se vaše kreativita a efektivita. Zkontrolujte, zda máte potřebné vybavení.

Zapojte do pořizovaných snímků okolí. Místo jste si vyzdobili a nyní je čas ukázat ho na fotografiích.

Každé sezení by mělo být skutečně rozmanité. Pokud jste dobře naplánovali a připravili místo konání, ujistěte se, že je využijete co nejlépe. Musíte se držet svého herního plánu.

Osvětlení musíte ovládat. Pokud nevíte, jak se světlem zacházet, zkazí vám to záběry. Nejlepší je použít nějaké pomůcky, jako jsou reflektory nebo blesk.

 

Obraťte se na klasiku

 

Nemusíte být zdrženliví. Měli byste si tedy pořídit klasickou ikonografii Vegas, jako je ruleta, krupiérský kurz a hromada pokerových žetonů. Můžete si pořídit pás světelných provazů s nápisem "Vítejte v Las Vegas". To zvýší vzrušení z natáčení. Povzbudí modely, aby se vžili do svých rolí, a budou se cítit svobodněji. Pokud si můžete pořídit neonové nápisy, vytvoříte tím image "striptýzu". Nezapomeňte také na to, že palmy jsou pevným prvkem. Můžete si také pořídit balónky, sochy, glóby atd. a vytvořit tak trochu klasickou atmosféru.

 

Zábava při natáčení

 

Každé focení dopadne skvěle, když se fotograf baví. Mít vyzdobenou místnost je bonus, který vám usnadní práci, a dobrá nálada při práci vám umožní mít trpělivost s fotografovanými osobami, když vás po prohlídce požádají o nějaké změny.

 

Závěr

 

Díky výše uvedeným tipům můžete z focení pořídit skvělé snímky. Můžete mít na výběr několik záběrů, abyste se ujistili, že vše vypadá skvěle.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Zdroj foto: Ceskacasina.cz, Pexels.com


« Zpět

reklama
reklama
PražskéPříkopy.cz
reklama
NICE MAGAZINE
PražskéPříkopy.cz