Nejnovější

V bílých punčoškách...

autor: jordney.love


Nejlépe hodnocená

Glamour

autor: jordney.love

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

08.01.2024

Aplikujte, počkejte 3 minuty a vrásky jsou pryč!

Autor: Jolana Holáňová

Aplikujte, počkejte 3 minuty a vrásky jsou pryč!

Je to možné? Možná hledáte, jakou jehlu vám odhalíme. Asi nevěříte, že pouhý krém dokáže vyzmizíkovat vrásky. Ale ano. A my vám prozradíme, kde takový zázrak najdete.Přírodní kosmetika a wellbeing koncept


Když vám prozradíme, že takové poklady jsou navíc přírodní, nebudete věřit ještě více. Ale přece! Kdo nevěří, ať tam běží, říká se. Proto můžete zaskočit na pražské Vinohrady do obchůdku PURE DISTRICT (www.puredistrict.cz). Wellbeing koncept vymyslely PharmDr. Lucia Havlíková (odborný garant celého projektu) a MgA. Líba Drdáková (ta všemu dává „tvář“). 

Co objevíte v pražském luxusním konceptu s nejen anti-age kosmetikou? 

„Na trhu najdete nepřeberné množství kosmetiky, která se na první pohled zdá jako velmi funkční, ale z dlouhodobého hlediska pleti spíše škodí. V PURE DISTRICTU najdete kurátorský výběr produktů, které jsou inovativní, skutečně fungují, respektují přírodu a zároveň jsou zdraví i pleti bezpečné,“ říká PharmDr. Lucia Havlíková

Zkrátka dámy sem vozí to nejinovativnější z celého světa. Něco, co zatím není ani v luxusních parfumériích. Podívejme se na to „best“.


Aplikujte, počkejte 3 minuty a vrásky jsou pryč!


Perly mezi kosmetikou


PURE DISTRICT nabízí unikátní spojení vědy a krásy. Na jednom místě naleznete luxusní světovou kosmetiku, stejně tak výrobky založené na vlastním výzkumu PURE DISTRICT. Úžasná je tak například korejská kosmetika. Do ní patří i sérum Nine Tails od firmy GIBEST, které vyzmizíkuje vrásky právě za ony 3 minuty po aplikaci. Výrobek je tak skvělý nejen na vrásky kolem očí, ale třeba i na rýhy na čele nebo tzv. nosoretky. Skvělá je i vysoce koncentrovaná perla s obsahem 25 972 ppm kyseliny hyaluronové. 

A zkuste i čaje nebo smoothie od KOMBE, což je značka přímo od PURE DISTRICT. Jde o produkty s ženšenovým výtažkem. Ten zklidní mysl, pomůže ke koncentraci, mírní stavy stresu a úzkostí.
Zdroj foto: Puredistrict.cz


« Zpět

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
RIMMEL