Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

14.06.2010

Známe letošní finalistky Muže roku!

Autor:

Známe letošní finalistky Muže roku!

Do letošní soutěže se přihlásilo 789 pánů z České republiky a Slovenské republiky, letos pojedenácté je vyhlášen Muž roku ČR, a také potřetí Muž roku SR, a letos se hlásili hlavně studenti a manažeři. Nejčastější jméno bylo Jan, dokonce z Čech budou soutěžit čtyři Janové. Nejobvyklejší zájmy a koníčky byly posilovna, tanec a četba knížek dodal David Novotný, pořadatel akce.


Na úvod si pánové vylosovali číslo, pod kterým budou soutěžit a slova se ujala nová moderátorka Eva Aichmajerová, která si představila svého kolegu Bořka Slezáčka. Moc se na to těším, že budu s Bořkem moderovat soutěž mužské krásy, tak trochu jsme oba z modelingu dodala Eva Aichmajerová.

Agáta Hanychová přišla sama a ukázala svého finalistu z agentury Agata Models, kterého přihlásila do soutěže, Karla Granáta, studenta, který je z Berouna, teď budu mít s Agátou přehlídku v Plzni dodává Karel. 

Já budu asi nejstarší porotkyně dodala s úsměvem Libuše Švormová, která bude hodnotit muže ne po fyzičnu, ale i jak se vyjadřují a co mají v hlavě dodala Švormová. Jana Bobošíková, nově marketingová ředitelka kosmetiky Art Deco dodává: „mně se líbí černovlasí pánové a letos mám už své tipy, líbí se mi více Češi“.

Setkání, které proběhlo v KU Baru se zúčastnili i někteří porotci a účinkující jako Vlaďka Erbová, Miro Šmajda, Libuše Švormová, Ondřej Ruml, právnička Klára Slámová, Jana Bobošíková, Míša Nosková, Tomáš Magnusek, Lumír Olšovský, Muž roku SR Peter Menky, Eva Čížkovská  a řada dalších hostů.

Míša Nosková si postěžovala jsem v sedmém měsíci a moc velké bříško zatím nemám. Ale cítím jak mě kope, když zpívám, tak asi mimčo bude mít muzikálové vlohy dodala Nosková. Lumír Olšovský spěchal do divadla, musím letět, neuvidím Slováky, ale já si na ně počkám do Náchoda, to by mi přítel dal vynadáno, když bychom nejeli, jsme tam každý rok dodal Lumír Olšovský.

Finalisté spolu s Vlaďkou Erbovou a Gábinou Dvořákovou letos také stráví víkend v srpnu v Lázních Bělohrad, kam se přijede podívat i Martin Zach, loňský Muž roku.

Finále se uskuteční 27.8.2010 v Náchodě a v  porotě zasednou dále např. Kateřina Cajthamlová, Dagmar Kludská, Kamila Moučková, Miriam Kantorková, Stanislav Zindulka, Vladimír Brabec, Bořivoj Navrátil. Mezi účinkujícími se objeví např. Ali Amiri, Hana Křížková, Miro Šmajda,  Martina Balogová či Ondřej Ruml. Na následující den je připraven koncerty Petry Černocké a Two Voices.

Výtěžek bude věnován stacionáři Nona v Novém Městě nad Metují a na rhabilitaci Martina Zacha, loňského vítěze Muže roku, který se zotavuje v Rehabilitačním centru v Kladrubech.

« Zpět

reklama
reklama
Jazyková škola LITE
reklama
NICE MAGAZINE
ADK