Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

16.12.2007

WELLNESS CELEBRITY SHOW - 7. ročník soutěže

Autor:

WELLNESS CELEBRITY SHOW - 7. ročník soutěže

V neděli 16.12. 2007 proběhl v TOP hotelu Praha slavnostní galavečer originálního 7. ročníku soutěže WELLNESS CELEBRITY SHOW. Diváci měli možnost shlédnout špičkové výkony deseti finalistů soutěžících o titul MISS & MR. WELLNESS 2007.


Autor fotografií: Aleš Kartal

Autor reportu: Jana K.

Titul MISS WELLNESS 2007 nakonec vybojovala Alice Tomanová z Pardubic a titul Mr. Wellness získal Jiří Pytlík z Kladna. Cílem této unikátní soutěže , která není soutěží krásy , je přimět co nejvíce lidí k zdravému způsobu života - harmonického spojení kultury těla , mysli a duše.
Slavnostního večera , který moderovala Iva Kubelková se zúčastnila celá řada celebrit - moderátorka Zuzana Belohorcová s přítelem Vlastou Hájkem , doktorka farmacie a modelka Jana Doleželová s přítelem Richardem , moderátorka Lucie Výborná , Anife Vyskočilová , zpěvák Sámer Issa , herec Tomáš Krejčíř , moderátor Pavel Poulíček , Lucie Vondráčková , Peter Nagy a mnoho dalších
Lifestylovou show na které byla premiérově představena unikátní multimediální scéna Mi PIX , kterou používá při svých koncertech Madonna , odvysílá TV Nova v měsíci lednu .

« Zpět

reklama
reklama
Jazyková škola LITE
reklama
NICE MAGAZINE
Jazyková škola LITE