Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

16.06.2007

Velká módní show ORANGE FASHION

Autor:

Velká módní show ORANGE FASHION

V sobotu 16. června 2007 hostilo Pernštýnské náměstí v Padubicích Velkou módní show nově otevřeného tamějšího butiku ORANGE FASHION.


Autor fotografií: Jan Schier - fotograf IK

Autor reportu: Adéla Vroubková - redaktorka IK

Butik Orange fashion je nově vzniklý butik v Pardubicích na třídě Míru a nabízí Vám širokou škálu módních kolekcí. Obléknete se od módního oblečení až po doplňky, jako jsou hodinky, šperky, pásky, čepice, brýle a samozřejmě nejen na léto na Vás čeká kolekce plavek.

Přehlídka se konala na předzahrádce restaurantu U černého orla. Po mole se proháněly takové krásky jako Veronika Festerová (dubnová playmate playboy), Romana Pavelková (Miss východní Čechy 2005), Aneta Hejkalová (Miss východní Čechy 2006), Jana Havlíčková (Miss léto 2004), Lucie Blažková (Miss Europe Junior 2007). Mužskou populaci prezentovali na této akci Chose (alias Bimbo z reklamy na Kofolu, moderátor) a Cvach (DJ a moderátor). O hudbu se staral DJ Samuel Lee. Večerem provázel sympaťák  Cvach. O kulturní vložky se postarali 1. vicemistři světa v brake dance a electrobugie taneční skupina Semtex squat a Chose.

Představily se zde značky Pepe Jeans London, Sweet Years, Axcent of Scandinavia a Tricoline.

Velká módní show byla zahájena přehlídkou kolekce Pepe Jeans  London. Tento obchod najdete ve Smilově ulici v Pardubicích.

            Džíny této značky vynikají svými střihy, barvami a především moderním designem a dobrým nápadem. My jsme mohli vidět převážně cigaretový střih maximálně „roury“, jeansové minisukně, mini šaty v retro stylu, stylová trička a bavlněné topy s háčkovanými zády.

Další kolekce která se zde prezentovala byla od Sweet years. Módní show zakončovala kolekce plavek Tricoline. Pro jejich výrobu se používají zahraniční, především italské, španělské, francouzské a švýcarské materiály, obsahující vlákno Lycra. Je tak zaručen vysoký komfort a pohodlí. Trico Line se stal oficiálním dodavatelem plavek pro finále soutěže Česká MISS 2007. Od letošního roku nabízí Trico Line také řadu plavek navržených předním českým návrhářem Josefem Klírem.

A konečně doplňky. Modelky a modelové předváděli sluneční brýle a hodinky – vše značky Axcent of Scandinvia. Nepřeberné množství tvarů, stylů, barev a inspirací vyhoví každému zákazníkovi, který rozumí módě a chce jít s dobou. Axcent of Scandinavia jsou také hodinkami s příběhem. Většina modelů má na svém víčku vlastnoruční podpis designera a to znamená, že vyvinutím tohoto modelu chtěl návrhář něco říci. Modely nejsou rozděleny na pánské a dámské, celá kolekce je jednoduše unisex.

Velká módní show byla zajímavá, ale čekala jsem od ní něco víc. Zklamalo mě špatné nasvícení mola a  ne moc dobré ozvučení. Pro lidi kteří seděli na zahrádce restaurantu to bylo jistě milé zpestření večera. Oficielní partner následné after party byl music bar Patapuf, kam se celá společnost později přesunula a slavila finální úspěch.

« Zpět

reklama
reklama
VENIRA.cz
reklama
NICE MAGAZINE
Jazyková škola LITE