Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

26.10.2007

Velká módní předhlídka a taneční show - Palladium

Autor:

Velká módní předhlídka a taneční show - Palladium

Na náměstí Republiky v Praze nám vyrostlo nové obchodní centrum Palladium a to se neobešlo bez slavnostního otevření a bez dalšího bohatého programu při jeho zahájení. Ve ČT 25.10.2007 bylo ve 22h. slavnostně otevřeno. Následující dva dny, jsme mohli shlédnout módní přehlídky, taneční show, vystoupení Dana Bárty & Illustratosphere za doprovodu Českého národního symfonického orchestru, Support Lesbiens, Pehu, Ewu Farnou, Sámera Issu a další.


V pátek 26.10. a v SO 27.10.2007 jste mohli vidět módní přehlídky vždy ve 14, 16, 20 hodin a pak půlnoční show.

Palladium je úplně nové nákupní centrum a jeho podtitulek NAKUPOVÁNIÍ BEZ HRANIC na něj myslím sedí naprosto dokonale.

PALLADIUM vyrostlo na pozemku, který vymezují ulice Na Poříčí, Truhlářská a náměstí Republiky. Dřívějším majitelem tohoto pozemku byla od 80. let 18. století armáda, která zde vybudovala rozsáhlý kasárenský komplex a prostorné stáje. V kasárnách sloužila nejedna známá osobnost českého národa, za zmínku stojí Josef Kajetán Tyl, který zde složil českou hymnu. Vojsko vlastnilo kasárna Jiřího z Poděbrad po dobu následujících dvou století až do roku 1996, byť jej v druhé polovině 20. století víceméně nevyužívalo a celý komplex velmi zchátral. Po dobu využívání kasáren armádou byl objekt veřejnosti nepřístupný. Teprve na začátku devadesátých let rozhodlo Ministerstvo obrany o jeho vhodnějším využití.

Developer, společnost European Property Development spol. s r.o., zvítězila v soutěži vypsané na prodej nemovitosti kasáren Jiřího z Poděbrad se svým projektem rekonstrukce památkově chráněných budov a dostavby komplexu. Projekt získal všechna potřebná povolení pro zahájení stavby. V návaznosti na jmenování generálního dodavatele byla v květnu 2005 stavba zahájena. Komplex PALLADIUM bude pro veřejnost otevřen 25. října 2007.

Více na: www.palladiumpraha.cz

« Zpět

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
Jazyková škola LITE