Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

28.03.2008

Večer pro dobrou věc přinesl 162 800 Kč a řadu nezapomenutelných zážitků pro všechny

Autor:

Večer pro dobrou věc přinesl 162 800 Kč a řadu nezapomenutelných zážitků pro všechny

Večer pro dobrou věc se uskutečnil již poosmé, 28.3.2008 v Divadle v Jaroměři na podporu postižených dětí. Akci sledoval zaplněný sál jaroměřského divadla. Záštitu nad touto akcí převzal starosta města Jaroměře Ing. Jiří Klepsa, MUDr. Richard Sequens – senátor a předseda Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost Senátu Parlamentu, krajský radní Bc. Lubomír Franc. Starosta ocenil kvalitu programu, ale i samotnou akci. Velmi se mi to líbilo a těším se na další ročník dodal na závěr celé akce.


Večer pro dobrou věc se uskutečnil za přítomnosti postižených ze stacionářů a ústavů jako je stacionář Nona z Nového Města nad Metují, Základní škola speciální Jaroměř, Speciální pedagogické centrum Náchod či Dětský domov Pardubice.

Během večera vystoupila plejáda známých osobností jako Marcela Březinová, která dorazila s manželem a pospíchala domů, největším potleskem ocenili rodačku Naďu Urbánkovou, která si však zapomněla celou tašku s věcmi v Jaroměři, Jana Fabiánová se objevila ve svém modelu, který si sama ušila: stává se ze mě návrhářka dodala Jana Fabiánová. Hana Křížková prozradila, že má ráda dort harlekýn. Agáta Hanychová představila svého pejska Badyho, vystoupila dále Gábina Goldová, Martin France, Leona Černá se roztančila na závěrečném večírku s organizátorem Davidem Novotným, Nikol Štíbrová a Michaela Pokorná přijely bez protějšků. Michaela Nosková představila své nové písničky zpřipravovaného alba. Lili Sarah Fischerová a Lucie Hadašová přišly v téměř stejných modelech a teď vypadáme jako zebry dodaly společně. Ředitelka Miss Junior Kateřina Hamrová věnovala 16 000Kč dětským domovům a stacionářům v rámci výtěžku. Zazpívat a popovídat přijela i legenda Antonín Gondolán, Martin Ševčík, Filip Tomsa z filmu Kvaska, Dominika Kadlčková, Eva Čížkovská se objevila v modrých šatech, kde bylo vidět, že opravdu zhubla. Eliška Bučková – Česká Miss přijela v doprovodu svého přítele a nehnula se od něj na krok. Michaela Dolinová byla převážnou část v šatně a pořád se líčila. Vystoupila i Lucinka z Top Star, projekt Gloria či mažoretky Scarlet. Michal Holan dorazil se svou vyvolenou Kačenkou.

            Tyto akce dělám velmi rád a budu je dělat i nadále, protože mají smysl sblížení a konkrétní cíl. Velkou odměnou je spokojenost návštěvníků, účinkujících, kteří se rádi vrací na mé akce. Patří poděkování rozhodně všem, kteří mi pomáhají u takových akcí a lidí, kteří podporují takové akce si já osobně nesmírně cením a vážím a děkuji jim za to. Všechny osobnosti vystupují bez nároku na honorář. Také poděkování si zaslouží město Jaroměř, které mně vyšlo vstříc a divadlo včetně techniků, personálu, zvukařů, kteří si zaslouží i velké poděkování, protože odvedli skvělou práci bez nároku na honorář, proto není pochyb, že se Večer pro dobrou věc uskuteční také v příštím roce. Hodnotím tuto akci jako jednu z nejpovedenějších, kterou jsem kdy uspořádal.

« Zpět

reklama
reklama
Jazyková škola LITE
reklama
NICE MAGAZINE
ADK