Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

06.12.2007

Vánoce 2007 Davida Novotného

Autor:

Vánoce 2007 Davida Novotného

Broumov zažil Silvestra s dobrou věcí! Vánoce 2007 se uskutečnily v Kulturním domě Střelnice, kde zcela zaplněný sál sledoval bohatý program, který se změnil v silvestrovskou show, jak nazvali občané města Broumova program, který snad ještě nepamatují, herci povídali o vánocích, dárcích, zpěváci zpívali a tančilo se. Celá akce trvala dvě a půl hodiny a zúčastnilo se jí téměř šestset návštěvníků.


 České vicemiss Lilian Sarah Fischerová a Mirka Košťanová neustále si povídali v zákulisí a Lilian nerada nakupuje dárky, nechávám to na poslední chvíli usmála se Lili. Jitka Čvančarová prozradila, že vánoce má velmi ráda a dárky už má nakoupené, ale nerada dělám cukroví usmála se Čvančarová. Míša Wostlová a Edita Hortová prozradily, že rádi mají cukroví, které oni nedělají, neumíme dělat cukroví usmály se holky v zákulisí. Petr Zvěřina se svěřil, že adoptoval v dětském domově holčičku, je to moje jediná nyní ženská. Zbyněk Drda ladil v zákulisí kytaru Martinu Ševčíkovi. Klára Zaňková zazpívala se svou sestrou Veronikou. Pavel Poulíček dorazil sám, avšak se velmi pobavil při rozhovoru se Zuzku Belohorcovou, povídali o shořelém stromečku. Dále vystoupili Pluto a sestra Madalena, Marek Dobrodinský a Veronika Dobrodinská. Michal Hudček dorazil s angínou, letím do postele, když odzpíval a podepsal se fanynkám a odjel zpátky do Prahy.Mirek Paleček je již tradičním broumovským hostem a lidé ho odměnili velkým potleskem.

            Celkový výtěžek činil 127 938Kč v materiální a finanční podobě a je určen Dětskému domovu v Broumově, děti dostanou řadu dárků pod stromeček. Výtěžek převzala ředitelka Dětského domova Hana Židová.

           

« Zpět

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
ADK