Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

01.12.2009

V pořadí již třetí Paparazzi Face se letos stala finalistka ze Zábřehu na Moravě, Ivana Oklešťková

Autor:

V pořadí již třetí Paparazzi Face se letos stala finalistka ze Zábřehu na Moravě, Ivana Oklešťková

Třetí ročník modelingové soutěže Paparazzi Face už zná svoje vítězky. Po dlouhých předvýběrových kolech, které probíhali od letošního ledna se do samotného finále, které proběhlo v sobotu 28.11. dostala opravdu jen ta nejlepší dvanáctka a jen ta mohla bojovat o 4 prestižní tituly.


Titul Fashion Club Face 2009 získala Šárka Stiborková z Prahy, Top Cars Face 2009 se stala Michaela Suková z Prahy, titul Top Class Face 2009 vybojovala u poroty Veronika Bittóvá z Kroměříže a titul Paparazzi Face pro rok 2009 získala Ivana Oklešťková ze Zábřehu na Moravě. Kromě poroty si svojí tvář mohli zvolit i čtenáři a diváci prostřednictvím sms hlasů. Nejvíce jich dostala a titul Sympatie Face 2009 získala Barbora Aubrechtová z Plzně.

Finálový večer v Music Clubu Óčko na Vyšehradě začal jako přehlídka soch, které postupně ožívaly a my už jsme v nich mohli poznávat jednotlivé finalistky, které se hned na úvod předvedli v kolekci módní značky Datch. Nestačili ani vydechnout a přepudrovat nosíky po horké záři reflektorů a už je moderátorka večera Kateřina Kristelová postupně volala na první disciplínu, rozhovor. Tuto záludnou disciplínu jsme mohli vidět při finále Paparazzi Face letos úplně poprvé, ale finalistky se s ní popraly velmi odvážně.

Jakmile odkryli před diváky a porotci svoje hlasy v odkrývání pokračovaly směle dál. Oblečení Datch vyměnili za sexy plavky z dílny Just Cavalli a J. Galliano a promenádu svých křivek si na mole doslova užívaly, zatímco některým pánům z poroty se spíš rozklepali ruce s tužkami, takže bodování této disciplíny bylo velmi náročné. V odborné porotě zasedli šéfredaktor časopisu Top Cars Petr Prokopec, Art direcor Top Classu Petr Kučera, majitel CK Monatour Roman Škrabánek, zástupci mediálních partnerů mezi nimiž byl i portál Inspirovanikrasou.cz a v prvé řadě organizátor a šéfredaktor Paparazzi Martin Chalupa.

Po promádě v plavkách a vystoupení skupiny Bank Holiday včele se semifinalistou SuperStar Michalem Michajlcem, nastal tvrdý verdikt a vyřazení čtyř finalistek,které už v dalším klání nepokračovali. V sále nastalo hrobové ticho, a finalistkám by se krve nedořezal. Do dalších disciplín nastupovalo už jen 8 finalistek a to bez Denisy Čechovské, Barbory Dlouhé, Terezy Dobrové a Sylvy Dostálové.Pár slziček ukáplo, ale ani ony se už ve velkémsvětě modelingu určitě neztratí, neboť dostat se do samotného finále je obrovský úspěch.

Než se soutěžící stihly převléknout dokostýmů na svoje volné disciplíny zazpívala Olga Lounová a na mole se nám předvedla Hanka Mašlíková nebo Tereza Zimová v luxusním prádle J. Galliani a v kožichách značky Villagio.

Volné disciplíny všech 8 krásek měly neskutečný spád. Šárka Stiborková předvedla Monolog s obřím hadem, který se jí točil kolem celého těla, Barbora Aubrechtová nám dala lekci sebeobrany a Ivana Oklešťková zatančila Kočicí ženu s Batmanem. Rozhodně se bylo na co dívat a všichni přítomní jen koukali s pootevřenou pusou.

Po slavnostním dekorování se prostory music clubu proměnili v obrovskou party, na které seslavilo až do ranních hodin.

« Zpět

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
ADK