Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

08.11.2009

V desátém ročníku soutěže Miss Praha 2009 Open zvítězila Barbora Hamplová

Autor: Petr Novotný ( fotograf Praha )

V desátém ročníku soutěže Miss Praha 2009 Open zvítězila Barbora Hamplová

Desátý ročník soutěže Miss Praha 2009 Open, jehož byl Nice Magazine mediálním partnerem, zahájil v pražském Paláci Žofín Václav Noid Bárta, na jehož přání odložily finalistky škrabošky a k jejich kotníkům se svezly duhové pláště. Diváci i porotci ihned zjistili, že i tentokrát se na jevišti sešlo dvanáct výjimečně krásných dívek. Korunka se nakonec zatřpytila ve vlasech devatenáctileté Barbory Hamplové z Brna.


Hned na začátku večera se ale korunky pro vítězku zmocnila Miluše Bittnerová, seriálová zdravotní sestřička z Ordinace v růžové zahradě,a ze sálu se ji neustále pokoušel vynést Jirka Mádl. Dvojice, která se uvedla jako „nejmenší moderátorský pár ve Střední Evropě“, jejichž výška dohromady činí 333 cm, bavila podobnými vtípky diváky v průběhu celé soutěže, a tak nabral večer spád a jedna disciplína střídala druhou. Poprvé se dívky představily módní přehlídkou, při níž předvedly velkolepé róby Jiřiny Tauchmanové a sexy modely Luďka Hanáka.

Druhá soutěžní dsciplína - rozhovor doplněný o vědomostní test z všeobecného přehledu a ze znalostí Evropské unie byl největším strašákem většiny dívek. Během finále se sice občas nějaké to: „ÍÁ“ označující špatnou odpověď ozvalo, ale správných odpovědí bylo přece jen víc.

V následující volné disciplíně předvedly dívky, co nejlépe dovedou, a tak se na pódiu vystřídal vedle oblíbeného tance i zpěv nebo hra na klavír. Závěrečná promenáda v plavkách zvedla ze židlí i ty, kteří do té doby jen nezaujatě přihlíželi.

Svým okouzlujícím hlasem potěšily diváky během večera zpěvačky Bára Basiková a Lucie Černíková, jež se účastnila již prvního ročníku soutěže Miss Praha Open jako jedna z finalistek.

Vítězky zaujali lecčím, cvičením psa i skoky do vody
Následující hlasování o Miss Sympatie bylo nejtěsnější za posledních pět let a devatenáctiletá Markéta Figeczká, jež si titul Miss Sympatie nakonec odnesla, převyšovala ostatní finalistky jen o několik hlasů. Lepší Miss Sympatii byste ale těžko hledali, Markéta během večera přímo zářila a při volné disciplíně vystřihla MTV Dance, který nacvičila v noci před finále. Její původní disciplínou měl být zpěv, jelikož se ale při natáčení spotů pro finálový večer hurónsky vrhla do řeky, ztratila hlas.

Miss Internet, jíž zajistili mediální partneři Pražský Deník a Nice Magazine se stala dívka s číslem 6 Kristýna Keřková z Teplic. Při volné disciplíně pobavila diváky svou scénkou, při níž vyléčila chlapce z šišlání.

Titul Druhá Vicemiss Praha 2009 Open získala nejmladší z finalistek, sedmnáctiletá Lucie Klukavá z Ostravy, jež zaujala porotce nejen tancem s partnerem, ale i správným zodpovězením všech otázek a především nádherným zevnějškem. První Vicemiss Praha 2009 Open se stala rovněž sedmnáctiletá Aneta Grabcová z Hodonína, která při své princeznovské vizáži všechny překvapila především tím, že cvičí svého psa k mysliveckým zkouškám.

Titul Miss Praha 2009 Open získala devatenáctiletá Barbora Hamplová z Brna, která tvrdí: „Štěstí je bacil, buďte jeho nositelem.“ Během sobotního večera chytla tento bacil právě ona, jako Miss Praha 2009 Open ji odnesli lokajové ze sálu v nosítkách a s po skončení slavnostního večera ji rodiče odvezli v novém Citroënu C3 Furio. Ještě předtím si ale Barbora zatančila na závěrečném plese s moravskou hudbou s prezidentem soutěže Jindřichem Karpíškem.

Autor fotografií: Petr P.Novotný

Autor reportu: Eva Marková

« Zpět

reklama
reklama
Jazyková škola LITE
reklama
NICE MAGAZINE
Jazyková škola LITE