Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

18.05.2009

Úplně první křest magazinu Top Cars: Nechyběly pořádné "káry"

Autor: Petr Novotný ( fotograf Praha )

Úplně první křest magazinu Top Cars: Nechyběly pořádné

Magazine Top Cars pokřtil letní číslo v clubu Óčko na pražském Vyšehradě.V pátek 15. května se club proměnil spíš ve výstaviště luxusních vozů. Mohli jsme si prohlédnout 20 exkluzivních aut značek Ferarri, Aston Martin, Jaguar, Porche, některé přijeli téměř z výroby jako poslední vyrobené skvosty, ale mohli jsme se pokochat i jedinečnými veterány.


Krásu aut podtrhly i krásné modelky, které na požádání pózovaly. Kolem 23 hodiny, se převlékly a předvedly kolekci oblečení od značky Ducati. Vyvrcholení celé party byl křest magazinu Top Cars, , který pokřila Zuzana Belohorcová a šéfredaktor Petr Prokopec.

TOP CARS přibližuje čtenáři požitek z konzumace absolutně špičkových produktů automobilového a motocyklového průmyslu. Nejluxusnější limuzíny, nejsilnější SUV i oblíbená lepidla na slečny – nejrychlejší supersporty – umně porovnává s vozy střední třídy, takže je inspirativním společníkem i unikátním nákupním bedekrem. Nedílnou součástí jsou motocykly, limitované edice vozů pro sběratele i veteránské kuriozity.
TOP CARS, to je nejkrásnější automobilový showroom na reprezentativních 164 stranách.
TOP CARS, to je katalyzátor pánských rozkoší.
Vychází každé tři měsíce, a to koncem dubna, července, října a ledna.

Autor fotografií: Petr Novotný

Autor reportu: Eva Marková

« Zpět

reklama
reklama
Jazyková škola LITE
reklama
NICE MAGAZINE
Jazyková škola LITE