Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

28.04.2009

Tvář roku 2009

Autor: Petr Novotný ( fotograf Praha )

Tvář roku 2009

Letošní Tváří roku v klubu Óčko zvolili porotci Terezu Kučerovou z Prahy a Tomáše Pakostu z Brna. Druhá nejkrásnější dívka je Gabriela Bendová z Olomouce. Osmý ročník soutěže o nejkrásnější tvář spojený s charitativní akcí proběhl tentokrát v podzemí blízko pražského Vyšehradu. Sedm dívek a sedm chlapců tu soutěžilo o postup na přehlídku Look of the East.


Autor fotografií: Petr Novotný

Autor reportu: Simona Beránková

Jejich umístění měla v rukou 16členná porota složená z partnerů akce a známých tváří. Ještě než se představili všichni soutěžící zatančila na hudbu z Moulin Rouge ve zlatém plášti Eliška Királová. Pak už se ovšem začalo soutěžit. Všech 14 finalistů se předvedlo porotě ve třech módních přehlídkách. Nejprve v oblečení značky 4UStore, pak v prádle Bruno Bannani a na tu závěrečnou vyrazili na molo finalisté v oděvech mladých návrhářů z vyšší odborné školy oděvní v Holešovicích.

Každou z přehlídek doprovázeli postupně Zbyněk Drda, Jarek Parči a Domenico Mertucci della Torre. Vyhlašování vítězů zpíval Jarek Šimek. Hlavní pěveckou hvězdou byl bezesporu Gruzínec kiko, skutečný profesionál.

 

Smysl celého večera nebyl jen zvolení letošní tváře nýbrž i pomoc dětem v dětských domovech. V přestávkách mezi přehlídkami dražili někteří členové poroty obrazy seniorů výtvarných  kurzů třetího věku. Obraz Květiny od Jany Holubové velice svérázným způsobem udala Anife Hasan za 12 500Kč, litografii dražil Luboš Xaver Veselý a peníze za třetí dílo, dražené Petrem Zvěřinou, putovaly do dětského domova v Býchorech. Za všechny tři obrazy se vybralo téměř šedesát tisíc. Děti ze všech tří dětských domovů – Dolní Počernice Býchory a Pyšely – měly připravená svá vystoupení jako poděkování jednak všem, kteří přispěli do sbírky, jednak těm kteří dražili obrazy a samozřejmě i pořadatelům akci. Nejprve přišla tři pěvecká vystoupení domova z Dolních Počernic, pak irské tance a nakonec irský step taneční skupiny Modroočko. Na závěr vystoupila skupina Rasputin, jejichž mafiánsko-broučí výstup byl především recesí a pro pobavení publika.

 

 

« Zpět

reklama
reklama
VENIRA.cz
reklama
NICE MAGAZINE
Medical Esthet & Spa