Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

10.02.2008

Svatební veletrh - Hotel Diplomat

Autor:

Svatební veletrh - Hotel Diplomat

Tradiční svatební veletrh v hotelu Diplomat v Praze, letos již osmý ročník proběhl v termínu od pátku 8. až do neděle 10. února. V pátek jste si mohli veletrh prohlížet od 16 do 21 hodin,v sobotu a v neděli potom v časech od 10 do 17 hodin a bylo se na co dívat. Vstup byl tradičně zdarma pro všechny návštěvníky.


Letos se mohli návštěvníci těšit na ještě větší prostory než loni a více vystavovatelů. Loni to bylo kolem 80 a letos přes 100 vystavovatelů. O svatební veletrh je velký zájem jak z řad návštěvníků tak i z řad vystavovatelů.

A co mohli návštěvníci vidět v jednotlivých komorních salónkách hotelu Diplomat? Prezentovali se zde květinové salóny, které nabízeli řadu nápaditých vazeb květin, jak kytice pro nevěsty, tak ale i květinovou výzdobu na slavnostích tabuli, či zdobení židlí...Mohli jsme proniknout i do taje sušení květin mrazem. Dále jsme mohli vidět nejrůznější svatební přáníčka a oznámení, dokonce i svatební bublifuk pro novomanželé. Chuťové buňky nám dráždily stánky s dorty a dezerty, jelikož byly vidět nejen atrapy, ale skutečné dorty od mistrů cukrářů. A nesmím zapomenout samozřejmě na šaty, jak pro ženicha, tak nevěstu. Prezentovala se tu celá řada, salonů, které nabízejí pouze půjčování šatů, ale i šaty k zakoupení. Aby vše bylo dokonalé nechyběli prodejci šperků, vizážisti a kadeřníci.

To vše doprovázel bohatý program, v sobotu a v neděli probíhali v přízemí hotelu módní přehlídky a to vždy ve dvou vstupech. Nechyběly ani přednášky, spojené s praktickými ukázkami práce vizážistky nebo kadeřnice. Kromě spousty zajímavých informací si mohli návštěvníci i zasoutěžit. Stačilo vyplnit kupón, odpovědět na pár otázek a vhodit do osudí a čekat na výhru.

Na veletrhu je spousta zajimavostí k vidění a to nejen pro ty, co v brzké době plánují svatbu, ale i pro širokou veřejnost.

Budeme se těšit na další ročník!

« Zpět

reklama
reklama
Jazyková škola LITE
reklama
NICE MAGAZINE
Medical Esthet & Spa