Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

01.11.2008

Start pátého ročníku soutěže LOOK BELLA 2008

Autor:

Start pátého ročníku soutěže LOOK BELLA 2008

Zahajovací večer se konal v Solidní nejistotě v Praze. Jak tento večer vypadal? U příchodu hosty příjemně naladila vůně od Lacoste Pour Femme, diváky bavil tanečník a moderátor Jaroslav Kuneš, skupina Magic Free Group a známé osobnosti jako herečka a moderátorka paní Mahulena Bočanová, sólistka Státní opery Praha paní Andrea Kalivodová nebo známý plastický chirurg MUDr. Jiří Kučera. V průběhu večera byla zvolena LOOK BELLA Solidní Nejistota 2008.


V. ročník soutěže LOOK BELLA 2008 je úspěšným pokračováním soutěže krásy z let 2004 - 2007, které se účastní mladé, atraktivní dívky a mladí muži. Cílem soutěže je zvolit nejzajímavější tvář roku 2008 a pomoci začínajícím modelkám a modelům ve startu jejich kariéry.
Po zahájení a castinzích, které proběhly v Praze a v Brně, všichni již netrpělivě očekávají regionální finále a vrchol soutěže - celorepublikové finále.

Srdečně vás zveme na Regionální finále "Čechy" 9.11. do nákupního centra Metropole Zličín v Praze, a samozřejmě na regionální finále "Morava", které proběhne 12.11. ve stylové kavárně Cafee Savoy na brněnském Jakubském náměstí. Těšit se můžete na skvělé moderátory, krásné dívky i muže, módní přehlídky, promenády v plavkách, hudební či taneční vystoupení a určitě zde potkáte i mnoho známých osobností!
Přijďte podpořit soutěžící a užít si neopakovatelnou atmosféru!
Nejzajímavější tvář roku můžete zvolit i vy na www.lookbella.cz .

« Zpět

reklama
reklama
Jazyková škola LITE
reklama
NICE MAGAZINE
Jazyková škola LITE