Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

06.04.2009

Salony Franck Provost – francouzská elegance a glamour v Praze

Autor: Petr Novotný ( fotograf Praha )

Salony Franck Provost – francouzská elegance a glamour v Praze

Jménem Franck Provost se pyšní přes 550 salonů ve 25 zemích světa. Výjimkou není ani Česká republika, kde se jich nachází na velmi prestižních adresách hned 5 a to v Praze a v Karlových Varech. Salony nabízejí kompletní kadeřnické a kosmetické služby s profesionálními přípravky. Kvalita stojí samozřejmě na prvním místě. V trendech se ale taky nezaostává: dvakrát do roka Franck Provost uvádí kolekci účesů a líčení.


Autor foto: Pavel Tříska

Autor reportu: Eva Marková

Střihy Franck Provost jsou propracované do posledního detailu, a vytváří tak sofistikované, ale přitom nositelné a lehce upravitelné účesy pro každý den. S účesy se snadno sžijete a  okamžitě si jimi podmaníte Vaše okolí.
Salony nabízejí i trendové líčení z pařížských mol – být „in“. Kolekce dekorativní kosmetiky Franck Provost je vytvářená podle posledních trendů přímo z Paříže. Pro každou sezonu máte možnost si vybrat z nových odstínu palety barev, které jsou v souladu s kolekcí účesů. Máte tak možnost vytvořit dokonalý look podle vaší nálady: jednoduchý a lehký na den, kouzelný a sofistikovaný na večer.
Nový člen týmu přímo z prestižní Akademie Franck Provost Paris Jean-Marie Paquier, francouzský školitel a kadeřník z prestižní Akademie Franck Provost Paris, se stal členem  týmu salonu Franck Provost a působí v salonu Franck Provost v areálu zahrady Slovanského domu. Jean-Marie Paquier se v pondělí představil pražské veřejnosti a to za účasti českých celebrit a médií. Akce se zúčastnila i známá herečka Sabina Laurinová, která je zároveň tváří značky Franck Provost v České republice.
Nechte se hýčkat a zavítejte do některého ze salonů Franck Provost. V každém Vás přivítá tým speciálně proškolených kadeřníků a kosmetiček.

« Zpět

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
Medical Esthet & Spa