Nejnovější

Marek

autor: mikysuto


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

01.04.2009

Quelle fashion show

Autor: Petr Novotný ( fotograf Praha )

Quelle fashion show

Nejpovedenějších modely nové kolekce na jaro a léto se představily na módní přehlídce předposlední březnový den právě včas. Jaro převzalo definitivně vládu nad počasím a stejně dominantní je i svěží, barevná a vzdušná jarní kolekce. Návrháři nejznámějšího zásilkového obchodu se v nové sezóně nechali inspirovat například stylem hippie - zákaznice si tak budou moci objednat třeba pohodlné batikované maxišaty, šátky a vestičky.


 Stylově pozadu nezůstala ani sportovní móda a společenské oblečení - šaty a kalhotové kostýmky jsou z lehkých, lesklých materiálů v převážně tlumených barvách. V žádném z modelů nechyběla, byť třeba jen v doplňcích, elegantní černá. Pro malé slečny vytvořili návrháři kolekci společenských šatů v pastelových odstínech tradiční růžové a fialové .

Quelle nezapomělo ani na módu pro volný čas. Pohodlná, ušitá převážně ze strečových materiálů, pestrobarevná volnočasová kolekce má co říci i nastávajícím maminkám. Několik těhotenských modelů předvedla na mole Štěpánka Duchková. "Taková móda měla přijít už o deset měsíců dřív, když jsem byla těhotná já." ohodnotila modely čerstvá maminka a moderátorka akce Michaela Mauerová.

Kromě modelek se po mole prošly i herečky a moderátorky známé především z televizních obrazovek - Ivana Jirešová, Tereza Kostková, Markéta Hrubešová nebo Nikol Štíbrová. O kulturní program se svými dvěma stepařskými čísly postarala taneční skupina Jana Bursy. Celým večerem provázala herečka a moderátorka Michaela Mauerová, oblečená v černých pouzdrových šatech, jak jinak než z dílny Quelle.

« Zpět

reklama
reklama
Centrumtance.cz
reklama
NICE MAGAZINE
Czech Hotel Awards