Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

08.04.2009

Přehlídka kolekce značky Bella Brutta

Autor: Petr Novotný ( fotograf Praha )

Přehlídka kolekce značky Bella Brutta

"Vážené dámy, vážení pánové, právě začíná přehlídka butiku Bella Brutta.", pronesl do mikrofonu DJ a zahájil tak přehlídku letní kolekce oděvů butiku Bella Brutta v Mlýnské kavárně na pražské Kampě. V zápětí přišlo mezi diváky asi šest modelů a modelek, kteří protančili kavárnou, zapózovali fotografům a odešli na terasu, aby prezentovali novou kolekci i divákům u stolků pod širým nebem.


Autor fotografií: Petr Novotný

Autor reportu: Simona Beránková

 Módní přehlídce dominovaly objemné účesy, výrazné líčení i oblečení. Předváděné modely byly hravě barevné, střihově extravagantní a bezesporu originální. Návrháři se pro sytě barevné kusy a kousky letní kolekce oděvní značky Desigual inspirovali geometrickými vzory, hippie a ethno stylem. Tvůrci šperků, Uno de 50, připravili výrazné zlaté a stříbrné prsteny, náhrdelníky a náušnice. O obuv a kabelky se postarala značka Melissa, zaměřená na výrobky z umělých hmot. Pro přiblížení - jistě si vzpomínáte na skladné síťovky a barevné plastové sandálky do moře. Skladnou nákupní tašku designéři vystužili a překřtili na parádní kabelku, botkám stačilo jenom zúžit špičku a také jsou novým letním hitem.

Ačkoliv počasí show příliš nepřálo, o letní náladu se pošmourného středečního večera staral již zmíněný DJ, roztančené modelky, umělci na chůdách, ovocný punč a roksové lízátko.  

« Zpět

reklama
reklama
VENIRA.cz
reklama
NICE MAGAZINE
Jazyková škola LITE