Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

08.12.2009

Představujeme 10 finalistů soutěže Metrosexuál roku 2009

Autor:

Představujeme 10 finalistů soutěže Metrosexuál roku 2009

Soutěž Metrosexuál roku se letos koná již počtvrté a cílem je najít muže, který se veřejně hlásí k "voňavému" městskému stylu života, v němž jednu z hlavních rolí hraje péče o vzhled, styl a celkovou image. "Naším cílem je jednoznačně vytvořit soutěž pro krásné kluky a jedinečnou párty především pro dámské publikum," říká ředitelka soutěže MR 2009 Hanka Zejvalová.


V letošním roce se přihlásilo 72 soutěžících z celé České republiky. Jedinou podmínkou přitom byl věk, a to 18 a více let. Na casting, který se konal minulou sobotu nakonec dorazily čtyři desítky soutěžících, kteří se porotě představili při rozhovoru i při promenádě v plavkách.

V porotě, která nakonec, vybrala finálovou desítku, zasedli například majitelka modelingové agentury Martina Kadlecová, fotograf Tomáš Raszka, Metrosexuál roku 2007 Petr Rouha, zástupci produkční agentury Nexus Multimedia a mediálních partnerů.

Ten je podle ředitelky Zejvalové zářným příkladem toho, že soutěž má smysl a mužům, kteří si věří, může docela příjemně obrátit život naruby. "Petr Rouha se z malíře pokojů stal uznávaným modelem a v současné chvíli točí i malé epizodní role. Natáčí také televizní reklamy pro zahraničí. Vítěze vždy čeká velká mediální pozornost a vždy záleží na jednotlivci, jak tuto pozornost využije," doplnila Zejvalová.

Nejstarším účastníkem castingu byl kovboj z Kunětické Hory 45 letý Jan Pokorný. Všichni účastníci castingu pocházeli z celé České Republiky – od Karlových Varů, přes Brno až po Bruntál.
Finálový večer soutěže Metrosexuál roku se koná již tuto sobotu 12.12. v pražském Music Club Óčko od 21 hodin. Akcí bude provázet i moderátorka hudební stanice Eva Decastelo spolu s iMiss Sympatie 2009 Terezou Schertlerovou.

Finalisté se představí ve třech módních přehlídkách - ukáží vlastní styling, spodní prádlo bruno banani a obleky od módní návrhářky Valentiny Armandi. Vítěz získá zlatý vavřínový věnec od uměleckého kováře Jaroslava Kašpara, luxusní automobil na víkend od hlavního partnera soutěže Dream-Cars.cz, kravatu s diamantem či kontrakt od modelingové agentury Ortiga Models.

Hlasovat pro Metrosexuála roku Sympatie 2009 můžete už nyní pomocí SMS. Jak hlasovat se dozvíte na stránce: http://www.metrosexualroku.cz/finaliste

 

 

Historie soutěže Metrosexuál roku

V letošním roce se koná již 4. ročník této prestižní a mediálně zajímavé soutěže. Poslední finálový večer spojený s vyhlášením vítěze se konal v roce 2007 a Metrosexuálem roku se tehdy stal třicetiletý Petr Rouha z Prahy. Metrosexuálem roku 2009 z řady celebrit si odnesl moderátor Leoš Mareš.

Další informace naleznete na webu soutěže www.metrosexualroku.cz

1. Martin Nasswettr, 26. 2. 1991, Šternberk

Student gymnázia

Úspěch: 2. Místo ve skoku do výšky na Mistrovství ČR

Motto: Jediné, co člověk musí v životě udělat, je zemřít.

Znamení: ryby

2. David Štěpán, 10. 7. 1979, Třeboň

Hotelový manažer

Znamení: rak

3. Vladimír Veverka, 24. 6. 1986, Praha

Fitness trenér

Znamení: rak

4. Martin Procházka, 21. 9. 1986, Bílina

Majitel pneuservisu

Motto: Co tě nezabije, to tě posílí

Znamení: panna

5. Viktor Valenta, 9. 9. 1977, Praha

Prodejce doplňků stravy pro podporu erekce

Motto: Žít, užít a prožít! Žijeme jen jednou, tak proč ne pořádně!

Znamení: panna

6. Karel Granát, 6. 3. 1989, Beroun

Vysoká škola finanční a správní

Motto: Ať každý den stojí za to!

Znamení: ryby

7. Martin Mildorf, 9. 6. 1991, Plzeň

Student gymnázia

Motto: Usmívejte se. Zítra bude hůř.

Znamení: blíženci

8. Miroslav Kadlec

Student FTVS UK Praha

Motto: Všechno jde, když se chce…

Znamení: váhy

9. Josef Hartl

FF Univerzity Karlovy

Motto: Jen svět nestačí!

Znamení: střelec

10. Aleš Mrkva, 17. 11. 1980, Praha

Student

Motto: Život je boj, tak bojuj!

Znamení: Štír

« Zpět

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
Medical Esthet & Spa