Nejnovější

Marek

autor: mikysuto


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

17.04.2010

Oriflame slaví dvacet let na českém trhu

Autor:

Oriflame slaví dvacet let na českém trhu

Švédská společnost Oriflame Cosmetics působí na českém trhu již dvacet let. Přírodní původ produktů zaujal před dvěma dekádami několik jednotlivců a postupně našel cestu k dalším tisícům spokojených zákazníků. U této příležitosti dnes navštívil Prahu jeden ze dvou zakládajících bratrů značky Oriflame, Jonas af Jochnick, a současný výkonný ředitel Oriflame Cosmetics, Magnus Brännström.


Oriflame oslaví dvacáté výročí na českém trhu na slavnostním večeru v Obecním domě, kde za přítomnosti svých globálních představitelů vyhlásí nejtalentovanější kosmetické poradce a ukáže milníky značky na českém trhu.

„Jsme hrdí na to, že jsme do České republiky mohli přinést nový pohled na krásu. Mám radost, že další zákazníci a kosmetické poradkyně objevují kouzlo našich produktů a firemní filosofie, pro kterou není žádný sen nereálný,“ říká výkonný ředitel společnosti Oriflame Cosmetics, Magnus Brännström.

Značka, která byla založena před více než čtyřiceti lety, je úspěšná díky kvalitě svých produktů a unikátnímu způsobu jejich osobní distribuce.

„Přímý prodej je příležitostí pro zákazníka i jeho obchod. Tím je konkrétní osoba, jež se stala kosmetickým odborníkem a získala nový společenský status, vizi a víru ve splnitelnost svých dalších snů,“ dodává Magnus Brännström.

Na jeho slova navazuje generální ředitel Oriflame pro Českou republiku Miroslav Kopřiva:

 „Otázka lidské krásy bude vždy aktuální. Dvacet let je dlouhá doba. Člověk se změní, ale nemusí být starý. Je z něj vyspělá osobnost, která je schopna skvěle reagovat na další životní výzvy. Věřím, že jsme právě v této fázi.“

Pro více informací navštivte stránky http://www.oriflame.cz.

« Zpět

reklama
reklama
VENIRA.cz
reklama
NICE MAGAZINE
Czech Hotel Awards