Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

01.05.2010

Novou Miss FANTOM 2010 se stala Lucie Zatloukalová!

Autor:

Novou Miss FANTOM 2010 se stala Lucie Zatloukalová!

V druhém ročníku Miss FANTOM 2010 zvítězila osmnáctiletá studentka gymnázia Lucie Zatloukalová z Přerova. Svým charismem a vystupováním okouzlila porotu už od samého začátku. Čtenáři kulturního magazínu FANTOM měli možnost také hlasovat pro Miss Internet , tento titul si odnesla 17-ti letá ostravačka Lucie Klukavá, která se také stala 1.vícemiss FANTOM 2010, krásné třetí místo si vysloužila Aneta Rottrová z Prostějova, 19-ti letá studentka Švehlove střední školy.


Galavečer byl zahájen hudební show Song of Satori, poté se finalistky představily v oblečení od firmy Promod a botech firmy Deichmann. Druhou disciplínou, při které mohly dívky zaujmout porotu, bylo jejich taneční vystoupení na krále popu Michaela Jacksona, které s nimi připravila choreografka Alexandra Uherková. Po této taneční kreaci přišla na řadu oblíbená volná disciplína, kde každá finalistka předvedla svou silnou stránku, a že toho nebylo málo. Z dívek se vyklubaly golfistky, tanečnice, mažoretky, plavčice a mnoho dalších. Během patnácti minutové přestávky se dívky převlékly do krásných šatů které navrhla Michaela Dihlová a ve kterých odpovídaly na příliš záludné otázky. Porota i diváci byli mile překvapeni jak si dívky s těmito otázkami pohotově dokázaly poradit. Poslední bodovanou disciplínou soutěžících byla promenáda v krásných slušivých plavkách od firmy Litex. Když se soutěž blížila ke konci, dívky vstupovaly na pódium v luxusní kolekci šatů firmy JAAL fashion, v kterých také byly korunovány. Vítězka získala jako hlavní cenu víkendový pobyt od WORLD of BEAUTY and SPA do relaxačního centra pro dvě osoby, měsíční pronájem vozu Fiat, který zapůjčila společnost NORDEX CZ Havířov, poukaz na nafocení luxusního Booku v hodnotě 12.000 Kč od společnosti JAAL, od návrhářky Michaely Dihlové si odnesla společenské šaty, dárkový poukaz od společnosti Deichmann, dárkový balíček kosmetiky WORLD of BEAUTY and SPA, knihy od nakladatelství Fragment a samozřejmě krásnou korunku.

Celý večer nás provázel skvělý moderátor Jiří Wrobel, také zatančil taneční pár Daniel Jurča s Kateřinou Krakowkovou, kteří předvedli suprový latinskoamerický tanec. Nechyběli ani děti, které navštěvují soukromou základní školu speciální pro žáky s více vadami, kterým tímto děkujeme. Hvězdou celého večera byl finalista československé superstar Jan Bendig, který i přes své nachlazení přijel a zazpíval dvě nové písničky.

« Zpět

reklama
reklama
VENIRA.cz
reklama
NICE MAGAZINE
Jazyková škola LITE