Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

11.05.2009

Nice Magazine party ve Zlatém stromu s Veronikou Fasterovou v čele přehlídky plavek

Autor:

Nice Magazine party ve Zlatém stromu s Veronikou Fasterovou v čele přehlídky plavek

Nice magazine nemusíte pouze číst, ale můžete se spolu s ním i bavit a to na šňůře party pod názvem Nice Magazine Fashion Show, které se budou pravidelně pořádat v rámci celé České Republiky. Začali jsme v Praze, a to přímo v Music Clubu Zlatý strom, který najdete kousek od Karlova mostu.


Autor fotografií: Pavel Tříska

Autor reportu: Eva Marková

Na každé party nebudou chybět celebrity a to nejen z řad modelek v rámci přehlídky, na kterou se můžete těšit vždy, protože už i název Fashion Show napovídá, že část se bude točit kolem módy, ale i z řad herců/ček, zpěváků/ček atd. Časopis dává šanci všem krásným ženám a dívkám a proto se bude pokaždé vybírat z davu dívka, která se zúčastní přehlídky a dostane šanci nafotit pictorial do samotného magazinu.

První party se konala ve čtvrtek 7. května 2009 od 21 hodin v clubu Zlatý strom. Celým večerem nás provedla finalistka Miss ČR 2008 Romana Pavelková, která spolu s šéfredaktorkou magazinu Nice vylosovala i "modelku z davu", stala se jí drobná blondýnka Michaela Dvořáková, která zapadla mezi modelky velmi rychle. Místo honoráře dostala hned na místě jeden ze slušivých modýlků plavek.

V čele módní přehlídky jsme mohli vidět v plavkách Tricoline i Playmate Veroniku Fasterovou, která dorazila s Danem Holovským, který vyzpovídal přímo na parkětě Romana Pavelkovou.

Na party se přišly bavit i účastnice reality show Vem si mě! a modelka Tereza Zimová, finalistka Miss ČR Martina Dvořáková nebo Olga Lounová, ze seriálu Ošklivka Katka.

Na další party se můžete těšit už brzy!

www.zlatystrom.com

 

« Zpět

reklama
reklama
Jazyková škola LITE
reklama
NICE MAGAZINE
Jazyková škola LITE