Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

23.12.2008

Nice magazine a Inspirovanikrasou.cz mediálním partnerem soutěže Look Bella, jejíž finále jsme mohli vidět v hotelu Hilton v Pra

Autor:

Nice magazine a Inspirovanikrasou.cz mediálním partnerem soutěže Look Bella, jejíž finále jsme mohli vidět v hotelu Hilton v Pra

Soutěž o nejzajímavější tvář roku, pořádaná produkční a modelingovou agenturou PRESTIGE MODELS, zná své vítěze! Tato soutěž je jedičná v tom, že nesoutěží pouze dívky, ale i muži a je to příjemné zpetstření jak pro diváky, tak i porotu.Finále již pátého ročníku prestižní soutěže LOOK BELLA se konalo ve čtvrtek 18.12.2008 v hotelu Hilton Prague. Následovala after party v Cloud 9 sky baru & lounge hotelu Hilton.


Příchozí hosty slavnostního večera přivítala welcome drinkem zlatá panna v adamově rouše a na každého příchozího čekal jeden výtisk magazinu Nice.
GRAND BALL-ROOM hotelu Hilton Prague se pro tento finálový večer proměnil ve slavnostně vyzdobený pařížský bulvár, molo lemovalo osvětlené stromořadí, bylo to velmi efektivní.

Slavnostní program zahájila porotkyně Stardance Qaša a její skupina IF. Průvodcem večera byl známý herec a moderátor Aleš Háma, v programu nechyběla vystoupení Sámera Issy či módní přehlídky luxusních značek. V porotě kromě Sámera Issy zasedli ze známých osobností také jeho textařka Endelin, modelka Ndeshi nebo plastický chirurg MUDr. Jiří Kučera, loňská Look Bella Míša Dihlová, projektový manager ukažse.cz Jiří Čejka, Jiří Volf, automobilový závodník, Jan Kulhánek za značku Lacoste, Martin Špaček, ředitel agentury PRESTIGE MODELS a samozřejmě nechyběla šéfredaktorka Nice magazine a modelka Eva Marková.
Mezi dívkami získala titul LOOK BELLA 2008 Lucie Klukavá, která také získala titul Look Bella Internet a Look Bella ukažse.cz, mezi muži pak získal titul LOOK BELLA 2008 Lukáš Kölbl. Na druhém místě soutěže Look Bella 2008 se umístila Monika Sokolová, na třetím Jana Teperová. Titul Look Bella Pour Femme získala Andrea Šíšová. Vítězům na závěr zazpíval Sámer Issa, který chystá nové CD.

Na mole byly k vidění módní přehlídky známých značek jako Gucci, spodního prádla Bruno Banani, módní přehlídku nejnovější kolekce Márie Štranekové – Top Styl designer 2007 a luxusních svatebních a společenských šatů salonu Maggie, značky Maggie Sottero.

Soutěž LOOK BELLA 2008 probíhá od září 2008, oficiální zahájení soutěže proběhlo v Solidní nejistotě v Praze za účasti známých osobností v čele s Mahulenou Bočanovou, následovaly castingy a regionální kola v Praze a v Brně.

Autor fotografií: Jan Silvar

Autor reportu: Eva Marková

« Zpět

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
ADK