Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

25.07.2009

Narozeninová Film Party

Autor:

Narozeninová Film Party

Výroční narozeninovou Film Party v klubu Óčko si nenechalo ujít mnoho osobností, nejen z řad herců a tvůrců filmu. Organizátoři večera, Petr Jákl a Romana Jákl Vítová, pojali svoji 33 Film párty jako narozeninovou oslavu. Sice to nebyla „kristova léta“ v pravém slova smyslu, ale i 33 měsíců je na jakoukoli akci důstojný věk.


Nechybělo ani miminko, panenka „Filmíček“, kterému popřáli tři krásné sudičky: Sabina Laurinová, Gábina Partyšová a Dáda Patrasová. A že přáli jen samé krásné věci, dostali i sudičky spoustu krásných dárků, a to nejenom pro sebe. Od značky Concord si odnesli i hračky pro své ratolesti. Největší nadšení však způsobili luxusní hodinky Rotax „ Doufám, že jsem se jim trefila do vkusu, osobně jsem je pro ně v Rotaxu vybírala. I mě samotné se nová kolekce natolik líbila, že jsem si jedny pořídila i pro sebe“ prozradila Romana J. Vítová.

Zatímco šťastná maminka dvou krásných holčiček Sabina Laurinová pospíchala domů nakojit malou Maju, tak další krásná sudička Gábina Partyšová se zdržela i pracovně. Kromě starostlivé péče o malého Kristiánka totiž zvládá i práci redaktorky pro Top Star magazín a zapojila se také do nového projektu TV Prima „Jak se staví dům“, kde je patronkou jednoho ze soutěžních párů. Zapojuje se však i aktivně „společně jsme vybírali nábytek a pomáhala jsem třeba i malovat“ usmívala se Gábina, které to opět mimořádně slušelo.

Dáda Patrasová na narozeninové párty nejenom dárky dostávala, ale také rozdávala. Malé Sofince Jáklové přinesla modrookou blonďatou panenku. Sofinka má prý momentálně „mamánkovské“ období , takže se jí určitě bude moc líbit.
V jarní kolekci Tommy Hilfiger, se představili i vítězky České Miss - Iveta Lutovská, Tereza Budková a Zina Šťovíčková.
Expozice Auto Hase luxusních vozů Volvo pak upoutala nejenom přítomné pány, ale také modelky.

« Zpět

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
Jazyková škola LITE